Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Supremacy 1914 - Ангелите играят на комар

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    От днес пуснаха картите за 30 играчи, елате ако искате в игра номер 29376.
    Аз съм с Румъния и Българския флаг и мисля да обединя държавите та България да е на 3 морета.
    Sub sole nihil novi est

    Comment


      Какво ще стане, ако се изолира една провинция? Ще започне ли да пада морала поради невъзможност да се свърже със столицата или просто ще дава, че пътят е по - дълъг?

      Comment


        Mirovk написа Виж мнение
        От днес пуснаха картите за 30 играчи, елате ако искате в игра номер 29376.
        Аз съм с Румъния и Българския флаг и мисля да обединя държавите та България да е на 3 морета.
        За съжаление няма свободни места.

        Comment


          Mirovk написа Виж мнение
          От днес пуснаха картите за 30 играчи, елате ако искате в игра номер 29376.
          Аз съм с Румъния и Българския флаг и мисля да обединя държавите та България да е на 3 морета.
          Аз съм Австро-Унгария в същата игра

          @paskal морала не мисля , че пада (морала пада при липса на ресурси , война в провинцията , загуба на столицата ) , но определената провинция ще покачва морала си по-бавно от останалите . А също не знам дали е 100% вярно , но съм забелязла , че ако оставиш някаква войска в ново завзета провинция на съюзник , то морала на войската не се покачва заедно с този на провинцията .

          Comment


            Erich написа Виж мнение
            ...оставиш някаква войска в ново завзета провинция на съюзник , то морала на войската не се покачва заедно с този на провинцията .
            Знам, дори да го оставиш в твойта пак не се покачва. Но ако има нови попълнения с по - голям морал(идващи от провинцията в която ти е частта) тогава се покачва, но зависи и числеността. Общо взето тези неща, които си ги говорим ги знаем повечето.

            Comment


              Erich написа Виж мнение
              Аз съм Австро-Унгария в същата игра

              Съжалявам че така се получиха нещата с теб , ама един тъпанар прецака цялата игра и сега всичко е на опаки......
              Ако искаш ела при мен и Вересшчагин в игра номер 31370 все още сме 4-ма и има много място за игра, почти няма движение.
              Да заповядат и други при нас ако им се играе игра с екстри.
              Sub sole nihil novi est

              Comment


                Здравейте. Днес успях да пусна игра за 31 човека, и ще бъде стартирана когато се напълни.
                За сега от форума сме само аз и paskal, ако някой желае да се включи да пише как му е ника и с коя държава е след като влезе в Game 50660

                Comment


                  Toso написа Виж мнение
                  Здравейте. Днес успях да пусна игра за 31 човека, и ще бъде стартирана когато се напълни.
                  За сега от форума сме само аз и paskal, ако някой желае да се включи да пише как му е ника и с коя държава е след като влезе в Game 50660
                  Аз влязох - Северна Русия.

                  Comment


                    Чудесно, аз съм Норвегия, а Паскал е Италия.
                    За няма и 6 часа играта пощи се напълни, остават още 13 свободни слота.

                    Edit: Напълни се.
                    Last edited by Toso; 12-03-2010, 07:39.

                    Comment


                      Пуснах нова игра: Game 72057 за 31 човека, които желае да влиза, докато все още има място

                      Comment


                        Toso написа Виж мнение
                        Пуснах нова игра: Game 72057 за 31 човека, които желае да влиза, докато все още има място
                        С Русия съм. Съюзче, нещо?

                        Comment


                          Aз съм ти предложил -> Northern USA
                          м/д Southern USA също е нашо приятелче
                          надявам се и още един да успее да влезе, въпреки че остават само 5 свободни слота

                          Comment


                            Toso написа Виж мнение
                            Aз съм ти предложил -> Northern USA
                            м/д Southern USA също е нашо приятелче
                            надявам се и още един да успее да влезе, въпреки че остават само 5 свободни слота
                            А така. Полша познат ли ти е, че и той ми предложи съюз?

                            Comment


                              Полша предложи и на мен - Не е !

                              Comment


                                Toso написа Виж мнение
                                Пуснах нова игра: Game 72057 за 31 човека, които желае да влиза, докато все още има място
                                За съжаление късно видях ,че сте пуснали игра....ще се включа ако се освободи място когато админа изгони неактивните играчи.
                                Кажете ако пуснете пак нова игра с Верешчагин може да се включим
                                Sub sole nihil novi est

                                Comment

                                Working...
                                X