Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Supremacy 1914 - Ангелите играят на комар

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ако искаш може да влезеш очистих две места, едното е на Русия, другото на Австро - Унгария, но правилата вече не са на втората световна война. Един умник обърка всичко

    Comment


      Toso написа Виж мнение
      Виш ся оръдията и без туй са много бавни, дори и релсите да функционират при едно бързо падане на града пред тях то те могат да бъдат настигнати от врага, а и какво пък си се втренчил така, то никой не е непобедим, всеки рано или късно си намира майстора..
      Прав си ,но все пак едно оръдие на релси убива средно по 3000 човека на час и при отбрана си е солидно преимущество.
      Аз лично доста се озорих с едно такова близо до Барселона (разположено на носа до морето)..... добре че следвам правилото на Наполеон за "Ударния юмрук" доразвито от Германците и Руснаците.....иначе казано правя армии от 100-120 дивизии с 4 артилерийски бригади и поне 4 танкови дивизии разположени и атакуващи в два ешалона.
      Победих ,но до тук съм дал близо 1 милион убити ,и 2 крайцера (Бисмарк,Принц Ойген ), а унищожих 700+ хиляди ,2 релсови и едно плених.
      Sub sole nihil novi est

      Comment


        Как така си пленил оръдието?

        Comment


          Завода ли си превзел, защото да превземеш оръдие

          Comment


            До колкото си спомням и аз съм пленявал оръдие. Май стана поради това, че той стоеше и стреляше по мен а аз имах за цел да отида направо в града... Ама вече не съм много сигурен, тогава не ми стана много ясно какво е станало а и аз самия се шашнах като видях, че имам повече оръдия отколкото би трябвало

            Comment


              paskal написа Виж мнение
              Завода ли си превзел, защото да превземеш оръдие
              Да, това имам в предвид.
              Превзех града докато се произвеждаше оръдието и след като поправих завода то бе произведено (след 18 часа колкото му оставаха) с наименованието с което го е пуснал в производство другият играч.
              Приключих играта, с доста жертви но при положение че има периоди от по 36ч в които не играех е много добре.

              Сега съм свободен ако искате можем да направим една игра с всички екстри .
              Sub sole nihil novi est

              Comment


                Казвайте и аз да се вкл да видим до къде е стигнало развитието на играта

                Comment


                  аз бих се включил но само ако старта е след 17.08


                  Dark Galaxy ---> GoodKnight

                  Comment


                    Ами добре ще се резберем за игра в отбор с екстри след 17.08.
                    Днес почнах една обикновенна, но незнам защо има 2 държави свободни а пише че няма свободни слотове..... иначе играта е 24455.
                    Ако се отвори слот идвайте, защото са Русия и Германия
                    За първи път се падам с Австро-Унгария...кофти работа....тия около мен се хванаха за гушите от 1-вия ден от сутринта стартира играта и вече е мазало, всичко оплескаха.
                    Sub sole nihil novi est

                    Comment


                      Някой играе ли още тази игра - скоро реших да я пробвам и още играя първата си игра, но съм отвратен от опцията да се наемат шпионини за незабавно действие с купуване с реални пари на специална игрова валута - играя франция и затъвам във все по-серизона война със испанеца единствено поради факта, че ми разрушаваше постоянно военната инфраструктура в новозавладението от мен провинции и така добре измислената ми от мен стратегия за победа бе съсипана поради поразбиването на крепостите ми със шпиони(още няма и един завод в играта, така, че няма арт.обстрел, а и имам собствени шпиони вкарани за контрашпионаж, но уви яфект няма). Някой знае ли как да се справям с такава напаст - или поне има ли тип игри със забранена тази опция, която разваля баланса ужасно - Аз атакувах опразнените от испанеца провинции, окупирах ги отбих почти без загуби първите му контраатаки, благодарение на преместването на армии между провинциите ми и изведнъж при вторите му контраатаки се озовах без защитни бонуси в крепостите ми и въпреки,че с резерви го разбих отново, поради тежките сражения имах загуби, колкото неговите и изгубих почти тотално офанзивните си способности. Отвратителна работа.
                      Last edited by xopxe; 20-08-2009, 19:07. Причина: кривопис
                      Kerls, wollt ihr ewig leben?

                      Comment


                        Отдавна не съм я играл тази игра, но бих се включил и аз...

                        Comment


                          пуснах си една игра ако някой успее да се включи да заповяда
                          Game 25549


                          Dark Galaxy ---> GoodKnight

                          Comment


                            Vereshagin написа Виж мнение
                            пуснах си една игра ако някой успее да се включи да заповяда
                            Game 25549
                            Аз съм вътре - Швеция. Ти Мароко-то ли си?

                            Comment


                              Хайде и аз съм вътре - и съм Испания

                              П.П.Верешагин, ну заяц, ну погодьi!
                              Last edited by xopxe; 21-08-2009, 15:28.
                              Kerls, wollt ihr ewig leben?

                              Comment


                                И аз ще се включа, паднах се във Великобритания

                                Като гледам обаче немецът май ще го раздава идиотическо, ако някой се стреми да разваля играта целенасочено или да ползва голдмарки предлагам да изнасяме здрав разум зад граница?
                                „Аз, Драгомир, писах.
                                Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                                Модератор на раздел "Военна Авиация"

                                Comment

                                Working...
                                X