Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Supremacy 1914 - Ангелите играят на комар

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз ви казах да внимавате с Австрийската лакомия, ама вие не ме чухте овреме .

    Comment


      Мисля че е време за ООН - първа декларация - доктрина "Пилот-Ветинари", който ще гласи - всяко започнате на играта води до общо нападение и изнасяне на Пилота

      Ц ц ц дори аз не съм толкова безкруполен и нечестен. аде бива бива - ама все пак прекрасно се знае че освен мен и него всички останали след 00.00 са по леглата си ....
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        Еее, мерси, много мило

        Иначе Мустафа беше потопен с действия предприети от мен в ранния следобед, не 1 часа. Просто все още бях буден (не съм се нагодил на часовата разлика все още) и реших да констатирам факта.

        Не виждам Деймос и Даниц какво има да се оплакват, когато ме атакуваха нито имах редовен достъп до нета, нито достатъчно сили да ги спра. Просто забавянето на Деймос с основната атака и разконцентрираните удари на Даниц срещу крепости 5-то ниво подкрепени от артилерия (удари всичко по границата вместо да пробие фронта и вземе Виена) ми дадоха време да се прегрупирам и да настроя още крепости. ЖП линиите ми спомогнаха за местене на подкрепления между фронтове (малко блицкриг), а примирието с Франция ми освободи още 60-тина полка. Ползвах и няколко хитринки откъм разполагане на артилерия на ключови позиции+смесването й с пехота при контрабатарейни операции (намалява вероятността да бъде унищожена).

        В момента в който спря началният устрем след първите 48 часа, ми позволиха да си поема дъх и да играя там, където те нямат шанс - индустриално производство и крепости+казарми (просто имах +2000 материали на час).
        „Аз, Драгомир, писах.
        Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

        Модератор на раздел "Военна Авиация"

        Comment


          Балканският театър си беше главният. Стратегията ми се опираше на превземане важни места като петрола на Букурещ, например, но лошото е, че не влизах често във важната фаза. Иначе, изобщо действах си по план, боксьорско биене по ребрата, докато те нокаутират от север, резултатите са друга работа. За Мустафа, нищо не разбрах, беше с по-висок морал от твоя кораб, имаше и други сили, мои, в района, но наистина си трябва контрол поне през час. А един път като го направих и открих как една моя артилерия изчезна просто на път, ей тъй, без сражение, това да кажем, че е бъг. Все едно, сам, и в началото ти казах, не можех да те победя, беден роднина съм, а и теритириите ми бяха доста разкъсани, всичко е въпрос на скорост. Русия също има по-големи пространства за преодоляване. Така че би по-концентрираният. Но аз съм вечен привърженик на коалиционните войни, а това така и не става на практика
          Last edited by von Danitz; 02-01-2009, 09:59.

          Comment


            Някой играе ли я още ? - освен мен

            Comment


              След приключването на поредния (шести) рунд не съм се пускал в нова.
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                Toso написа Виж мнение
                Някой играе ли я още ? - освен мен
                ами аз я играя вече месец общо взето при моята игра Испания превзе Франция,Гремания,Португалия,Италия (само Алпите),Холандия,Австро-Унгария и Полша аз (Мароко) превзех турция и целия балкански полуостров с части от Австро-Унгария и южна Русия

                Comment


                  Някой играе ли я, аз съм се регистрирал отдавна, но чак сега я почнахи водя една проста война с Испания - ту аз му превземам провинция, ту той си я взема и навлиза при мен, после аз си я вземам и му вземам неговата. Ама италианеца ме погна и влязох в съюз с германеца, защото се бият двамата, и той му взе една провинция, а в отговор италианеца две. Абе въобще акана работа.

                  Comment


                    Браво бойци, аз от два дена се бия за победа на всяка цена.
                    Първоначално войната беше само м/д мен и германеца ( аз съм австро унгария ) но тъй като играят всякви кламери които не могат да играят фаир плаи се вкл и великобритания към германия, и така аз с 330 пехота срещу 140 на великобритания и 300 на германия. Предполага се, че със сигурност ще загубя но уви, аз се справих ( всъщност не броя артилерията която съм използвал в боевете, защото има няма 4-5, срещу толкова и на германеца, но пък аз си ги опазих за разлика от него )

                    Играта е: 10592
                    Може да се логнете и да видите за какво става дума

                    м/д пишете ми в скаип toso1992 , евентуално може да се съберем и да по играем заедно

                    Comment


                      И аз поигравам. Играя Швеция. Превзех по-голямата част от Дания, после влязох в Германия и превзех Берлин и наизток от него + Франкфурт. Обаче отдавам големия си успех не факта, че много от играчите са неактивни, включително немеца и руснака и компютър ги управлява.
                      I can't continue like this - surviving in the world of nothingness.

                      Comment


                        То неактивността си е проблем, но не е само тя. Повечето хора играят като че ли ги ръководи зле направен изкуствен интелект. Почти съм сигурен, че дори и "програмния интелект" на игри като Империализъм 1 и 2, който не е особено силен, би се справил с 90% от играчите Най-малкото, ще се оправя по-добре с ресурсите, нещо, което повечето участниици-хора не умеят да управляват, за разлика от участниците, ръководени от изкуствения интелект
                        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                        Проект 22.06.1941 г.
                        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                        Comment


                          Да кажа на бойците, които не са влизали, че скоро ще пускат кавалерия, но не разбрах точно кога. Аз я играя за първи път сега. В една карта и жъна големин загуби, щото съм лакум и изкуствения интелект се опита да ме прецака, но го прецаках аз с артилерията. Уви австро - унгареца е на границите ми и си мисля, че аз съм следващия

                          Comment


                            Има ли желаещи да си спретнем една игра?

                            Comment


                              Аз играя сега за първи път но бих се включил в една форумна игра,ако има място!

                              Comment


                                регнах се и си пуснах една игрица да се ориентирам кое какво и как...
                                ако някой друг иска да разучава Game 16626 Training for newbis
                                Last edited by Vereshagin; 15-05-2009, 11:21. Причина: техническа грешка


                                Dark Galaxy ---> GoodKnight

                                Comment

                                Working...
                                X