Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Supremacy 1914 - Ангелите играят на комар

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз написах ли го това въ вестника преди една седмица, а!
    Ъ, добре, а откъде разбра за командировката на папата? Пропагандата, ок, но другото, айде опрявай си морала, че то твоите самоунищожаващи се десантчета ми писнаха. Ходи, нещо, вземи Исландия...

    Comment


      то не като да е трудно - Грей е доста редовен в навика си да изчезва за по няколко дни
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        Ай ся, аз съм виновен за световната катастрофа
        Ае на по бирена дипломация тия дни?
        XV mile the sea brode is
        From Turkey to the Ile of Rodez...

        Comment


          княз Крылов написа Виж мнение
          накрая ще остане който остане - пуцалката свърши - поне голямата. Победител е този който направи 1000 тоички, за тях не е нужно да се пуца - Пилота е напрад само заради икономиката.
          Ъ, що пък това за 1000дата точки? Глупаво малко, тогава въобще да не започваме война поначало, правим си един общ съюз и си живеем щастливо в една нова и по-добра Европа. Трябва въргал до дупка, само един да остане, тогава е интересно, кой кого как ще прецака.
          XV mile the sea brode is
          From Turkey to the Ile of Rodez...

          Comment


            не ща да те знам, след ламерските им атаки, то по-добре бота да те бие и да викаш после, че само си пробвал нещо но може след вторник де

            Comment


              Вчера обсъждахме с Ханс точно това, че отдавна не е имало форумна среща. Така че, хайде да се разбираме нещо, примерно за края на следващата седмица.
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                На мен последната ми банда резняци ще умре след малко при поредната освободителна мисия, та и аз ще съм агитка
                Ама за бирената дипломация и аз съм навит, след понеделника съм на линия
                <<..........>>

                Comment


                  ц ц ц Тия мороканци ... няма мира от тях бе
                  Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                  请您死在地狱般的阵痛
                  [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                  きさまはしんでくださいませんか
                  [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                  Comment


                    Eхх, то ако вдигането на морала беше лесно като единствения ресурс който имаш е въглища...

                    А десантите са колкото да се намирам на работа, тя моята задача приключи след обасдите на Париж и Лион, сега само ще съм фигурант. Исландия верно трябваше да я взема по-рано, ама на, реших да се опитвам да спасявам положението у френско. Без полза както се видя.

                    Comment


                      е ако трява да се търсят отговорни за поражението на Германия и Италия, то това са Леон и Париж ха ха
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        Хм, за моето по-скоро Истанбул и Амстердам
                        XV mile the sea brode is
                        From Turkey to the Ile of Rodez...

                        Comment


                          По-скоро от липсата на дипломация и преговори и бързите агресивни действия от самото начало на играта. Ако (не знам дали е възможно) се пусне игра с ограничение - примерно забрана за войни за ходове 1-5, може би ще е различно. Тоест, може би дипломацията ще предхожда войната, а не обратното.
                          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                          Проект 22.06.1941 г.
                          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                          Comment


                            Държавите поначало са така настроени, че да изпитват липса на определен ресурс. Ако няма ботове, откъдето лесно да се задоволят тези липси чрез завладяване, то това ще принуди играчите да търсят търговия помежду си и ще се разцъка дипломация някаква. При нас просто имаше прекалено много свободни "хапки" и се започна веднага с поглъщането им.
                            XV mile the sea brode is
                            From Turkey to the Ile of Rodez...

                            Comment


                              Може да се стигне до падане на морал и революции поради недостиг на ресурси. Просто е глупаво да кибичиш и да чакаш потенциалния ти враг да се развие и вместо да има къса и резултатна война след това да се пуцаш 10 седмици. Рано или късно се стига до война - колкото по-късно се стига до нея толкова повече внимание ще изисква - тази игра , Воланде, няма да е за теб. Заради железници навсякъде войските ще се предвижват 2.5 пъти по-бързо, ще се изисква постояно кибичене и всеки изпуснат час извън игра ще дава на противника невероятни тактически предимства.

                              Това е просто малко усложнен РИСК - в Риск не се играе на изчякване. В риск трупаш провинции - колкото повече ги натрупаш, толкова повече войска произвеждаш, колкото повече войска - толкова по-големи шансове да изринеуш противника дори да са е окопал.

                              Грей и Даниц много късно се усетиха да стрят Бараки и това според мен е една от причините за загубата им - те не можеха да ни насмогнат но прииждащите орди. Аз произвеждам по 45 полка в денонощие ...
                              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                              请您死在地狱般的阵痛
                              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                              きさまはしんでくださいませんか
                              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                              Comment


                                Е, аз лично изтървах и двете войни, първата поради отпуска, втората поради тъпата командировка. Особено първата ако се бях включил овреме, тъкмо когато Дийп най се беше ангажирал в Англия щяхме да го отнесем доста по-лесно, а после и теб. Но дори тогава Турция щеше да е победител, защото през това време Пилота се развиваше индустриално, дори и да се въздържи да ни удари в гръб ( сега що толкова се забави не разбрах). Както се бяхме наредили, Турция беше в супер позиция, откъдето и да го погледнеш.
                                А, относно Бараките - аз поне не изпитвах недостик на войски срещу Франция (пък и му взех неговите казарми). Ама трябваше значително по-бързо да приключим там, тия гадни крепости ми разказаха играта (откъм време).
                                XV mile the sea brode is
                                From Turkey to the Ile of Rodez...

                                Comment

                                Working...
                                X