Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Europa Universalis 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Добре, незнам как е възможно, такаче немога да ти помогна

    Comment


      ами аз като говоря че ми трябва инсталационен , вие не ми вярвате ;( накрая ще си купя оригиналната ...
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        княз Крылов написа Виж мнение
        ами аз като говоря че ми трябва инсталационен , вие не ми вярвате ;( накрая ще си купя оригиналната ...
        а когато разархивираш играта (НА 2.0) стартираш ли .bat файла който се намира в разархивираната директория?

        Comment


          не, така си го играя - иначе как ще я инстална ако не разархивирам ... както казах не съм идиот. като видя старт.бат - знам за какво служи ...
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment


            княз Крылов написа Виж мнение
            не, така си го играя - иначе как ще я инстална ако не разархивирам ... както казах не съм идиот. като видя старт.бат - знам за какво служи ...
            ок. съжалявам че попитах...

            Comment


              Ураа. Излезе Whole World mod за IN3.1 Сега го разцъквам и мога да кажа че е чудесен. Особено сценария на ПСВ (е има някои грешки относно България и малко лагва но ще го преживея )



              Ето линк. Enjoy

              Last edited by kris4o1993; 25-09-2008, 11:36.

              Comment


                аз това вече го писах май някъде нагоре.... даже го пробвах вече, ама имам малко градове в морските провинции (включително столицата на България) , което дразни ....
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  княз Крылов написа Виж мнение
                  аз това вече го писах май някъде нагоре.... даже го пробвах вече, ама имам малко градове в морските провинции (включително столицата на България) , което дразни ....
                  Това което аз изкарах, и ти допълни беше за NAmbition 2.0
                  а това е за INomine 3.1
                  Едит:/ Крисчо нали "You can download v3.12 for INv3.1 here (2008.9.23) Recently Updated!" ??

                  Comment


                    Toso написа Виж мнение
                    Това което аз изкарах, и ти допълни беше за NAmbition 2.0
                    а това е за INomine 3.1
                    Едит:/ Крисчо нали "You can download v3.12 for INv3.1 here (2008.9.23) Recently Updated!" ??
                    Дам

                    Comment


                      аха да, аз давах за Ин Номин 3.0 , ясно

                      като се преинстална уиндоуса се надявам накрая да кача нормална версия (може би оригинална) и тогава пак ще си сложа да видим дали пак ще изникват подобни проблеми ...
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        Да де верно беше това, щях да си оправя мнението преди да ми отговориш крисчо обаче като я пуснах и направо изпаднах в екстаз... мамицата му, ей тва вече мяса 120% на игра... Пускам и гледам 1919край, майкоооооооооооооооуууууууу а 1914 wolrd war I
                        от сега нямам търпение да излезе новия пач
                        тогава ако включат и края на втората световна направо ще почерпя
                        аааааааааааииииииде като ми умразне ще се вясна в форума

                        Comment


                          Бля никъде не продават в БГ онлайн магазините IN само NA ;(
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            Пиратството убива бизнеса. Още не са тръгнали да се молят да не пиратстват игри музика филми и т.н. да по изкарат някой лев за (х)ляб

                            Comment


                              не си съвсем прав - пиратството не убива бизнеса , по някакъв извратен начин то дори рекламира бизнеса, затова въпреки че питарските версии излизат в един ден с оригиналните големите производители все пак влагат все по-големи пари в игрите и получават все по-голуми печалби.
                              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                              请您死在地狱般的阵痛
                              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                              きさまはしんでくださいませんか
                              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                              Comment


                                Няма да споря по тая тема, поради простата причина, че не съм много запознат и по добре да не се излагам.
                                Та да си дойдем на думата
                                Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

                                Абе тея хора като ще пускат пач, модове
                                поне да го тестват бе майна, на пача 3.1 нямаше флаговете на едно 80% от държавите(евала на следващия ден бяха пуснали ъпграйд за проблема)
                                А ся конкретно за мода няма знака на религията която изповядваш и тази на провинциите чуждите провинции и т.н. ( Разбира се, че се разбира коя религия ама ся... като ще правим нещо да го правим качествено )
                                И какви са тея нови къщички, по оригинала си има само стандартни къщи които нарастват с населението на провинцията а тука ми блъснали 2 огромни къщи и си мисля, че 90% от хората са в тях

                                Comment

                                Working...
                                X