Съобщение

Collapse
No announcement yet.

1ви Български мод за MTW

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    1ви Български мод за MTW


    Това е моя мод за МТW . Изисква VI .Военни Единици :
    Boliari (heavy armored cavalry with bows),sekironostzy(armored axemen),drujinnitzy(medium cavalry),bulgar infantry(like the byzantine infantry),spearmen,armored spearmen,the militia units,archers,tzarski streltzy(armored archers),Slav Warriors,Billman,Alan and Steppe cavalery, and the standart artillery.
    :tup:
    Старт лидер - Цар Петър II 1186г. (Отделни портрети на Асеновци)
    Столица - Търново
    Провинции - България,Сърбия,Влахия,Гърция !

    Български Щит :

    URL=http://imageshack.us][/URL]

    В Custom battle ima vsi4ki edinici izbroeni otgore ! Ще пусна филмче за битките а ина4е ако сте заитересовани .....
    MTW : SBK mod v1 by Gogo t



    Last edited by gogo t; 05-07-2006, 10:55.

    #2
    Тва ще е готино.Само дето забелязах на знаменцата,че не е герба с трите лъва,а новия.Предполагам е за по-образователна цел на чужденци,които биха играли тоя мод

    Comment


      #3
      Gil-Galadh написа
      Тва ще е готино.Само дето забелязах на знаменцата,че не е герба с трите лъва,а новия.Предполагам е за по-образователна цел на чужденци,които биха играли тоя мод
      Ми дай ми Картинка с Трите лъва и Ще е той, а аз питах и за щитове ама никой не отговори !

      Comment


        #4
        gogo t написа
        Ми дай ми Картинка с Трите лъва и Ще е той, а аз питах и за щитове ама никой не отговори !


        We don't see things as they are, we see them as we are
        ---Anais Nin----

        Comment


          #5
          gogo t написа
          а аз питах и за щитове ама никой не отговори !
          http://www.traditsia.com/forum/forumdisplay.php?f=34 - пробвай да питаш тук.

          Comment


            #6
            никога не съм играл играта, до сега само на Шогун съм се спирал от серията, просто защото иска ужасно много време (не ми харесват автоматизираните битки, ползвам ги само когато има по повече от 1000 от всяка страна), а и ме ядоса, че в Медиевъл има bulgarian briggands (демек разбойници) а не истинска българска единица.

            обаче колегата много ме заинтригува

            от къде може да се дръпне модът? линк? дотук само скрийншоти виждам, ами се иска да пробвам

            Comment


              #7
              3F122 написа
              никога не съм играл играта, до сега само на Шогун съм се спирал от серията, просто защото иска ужасно много време (не ми харесват автоматизираните битки, ползвам ги само когато има по повече от 1000 от всяка страна), а и ме ядоса, че в Медиевъл има bulgarian briggands (демек разбойници) а не истинска българска единица.

              обаче колегата много ме заинтригува

              от къде може да се дръпне модът? линк? дотук само скрийншоти виждам, ами се иска да пробвам
              Не съм го качвал щото не мислех че ше се интересува някой обаче ако сте навити ....
              А имам идея да направим TEAm за MTW2 с xora ot tuk i da si go razprostranim ! Щото от Чужбина никой не ни бъръсне, а сме велика нация !

              Comment


                #8
                gogo t написа
                Не съм го качвал щото не мислех че ше се интересува някой обаче ако сте навити ....
                А имам идея да направим TEAm за MTW2 с xora ot tuk i da si go razprostranim ! Щото от Чужбина никой не ни бъръсне, а сме велика нация !
                Е, не е точно така. Ето, аз например в момента помагам за събирането на информация за един бъдещ мод за M:TW2, наречен Leipsana Romaika, в период 1204-края на 13в. И ни трябват български единици, поради простата причина, че ще я има и българската държава. За съжаление, доста ми е трудно да изкусуря български военни единици като за игра - повечето или е обща информация, или както при обсадата на Солун през 1207 - обикновен тип войници, като стрелци, прашкари, мечоносци, секироносци и неразбираемите за мен шлемоносци и щитоносци. Тъй че и тук ще си позволя да помоля, ако някой има някакви идеи, предложения, аргументи и т.н. по този въпрос - да пише! А също ще си позволя и да използвам донякъде и единиците от твоя български мод...
                Българската държава започва да се изгражда и с това започват проблемите.
                Бисер от кандидат-студентската кампания
                по история на СУ 2006

                Comment


                  #9
                  Nike написа
                  Е, не е точно така. Ето, аз например в момента помагам за събирането на информация за един бъдещ мод за M:TW2, наречен Leipsana Romaika, в период 1204-края на 13в. И ни трябват български единици, поради простата причина, че ще я има и българската държава. За съжаление, доста ми е трудно да изкусуря български военни единици като за игра - повечето или е обща информация, или както при обсадата на Солун през 1207 - обикновен тип войници, като стрелци, прашкари, мечоносци, секироносци и неразбираемите за мен шлемоносци и щитоносци. Тъй че и тук ще си позволя да помоля, ако някой има някакви идеи, предложения, аргументи и т.н. по този въпрос - да пише! А също ще си позволя и да използвам донякъде и единиците от твоя български мод...
                  Аз инфото го събрах от тоя форум и още 2ва чужди ! А за тоя мод дето казваш много се радвам ! :tup: Моя мод го направих защотот ми се играеше с България и после го дадох на приятерите и те ме убедиха да го разпространя .

                  Gil-Galadh написа
                  Тва ще е готино.Само дето забелязах на знаменцата,че не е герба с трите лъва,а новия.Предполагам е за по-образователна цел на чужденци,които биха играли тоя мод
                  а теззи знамена по-добре ли са ?
                  И ако да, кое да бъде ?




                  Last edited by gogo t; 05-07-2006, 14:38. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                  Comment


                    #10
                    Така аз да кажа пък който иска да чете :
                    Добавих още единици - Pikonosetz,Bulgar royal heavy cavalery [tova e mnogo dalgo moje da e samo bulgar havy cavalery] bulgar Peasants and bulgar horse archer !
                    Eто малко снимки :











                    драугите по-късно !
                    А bulgar peasant е като "щурите" оба4е е по-смел и единиците на Златната Орда ги е страх от него
                    Знамената остоват Червени със лъв на тях а Картинките са .gif и затова е такова ка4еството. Шотовете са на Специфични БГл единици не на вси4ки с който можеш да играеш ! :tup:
                    Last edited by gogo t; 07-07-2006, 21:43.

                    Comment


                      #11
                      gogo t написа

                      Това е моя мод за МТW . Изисква VI .Военни Единици :
                      Boliari (heavy armored cavalry with bows),sekironostzy(armored axemen),drujinnitzy(medium cavalry),bulgar infantry(like the byzantine infantry),spearmen,armored spearmen,the militia units,archers,tzarski streltzy(armored archers),Slav Warriors,Billman,Alan and Steppe cavalery, and the standart artillery.
                      :tup:
                      Старт лидер - Цар Петър II 1186г. (Отделни портрети на Асеновци)
                      Столица - Търново
                      Провинции - България,Сърбия,Влахия,Гърция !

                      Български Щит :

                      URL=http://imageshack.us][/URL]
                      Имам няколко забележки - първо не знам нашите боляри през този период да са били стрелци с лък, второ отделни славянски части по това време вече няма.

                      Аз бих предложил следните единици - опълчение (оpalchenie - селяни), стрелци (използвай Bulgarian Brigands), копиеносци (kopienosci - лека пехота), ратници (ratnici - средна пехота, това са професионалните войници от дружините на болярите и царя - използвай Byzantine Infantry), технитари (tehnitari - гарнизонни части за охрана на крепостите, добра защита, слаб морал и атака), царски войскари (тежка пехота, направи я елитна), куманска конница (лека конница), кумански стрелци с лък (конни стрелци), катафракти (тежка конница, за Второто царство не се различава от Византийския образец).
                      We don't see things as they are, we see them as we are
                      ---Anais Nin----

                      Comment


                        #12
                        OK SHE GI NAPRAVQ MERCI

                        Comment


                          #13
                          А да и като провинции през 1185 - само България и Влахия. За портрети тези от книгата "Владетели на България" ли ползваш?
                          We don't see things as they are, we see them as we are
                          ---Anais Nin----

                          Comment


                            #14
                            Горното знаме е по-добро-по-голямо е и се вижда по-добре.Усещам скоро време безсънни нощо и "България на Два океана"

                            Comment


                              #15


                              Тове е Bulgarian heavy cavalery [vidqx pravopisni greshki ot roda na hevy i t.n she gi opravq ]

                              eто ги и най-новите, който нпредложи dibo :



                              [vidqx greshkata :lol: :sm186: спрях даскалото и :stupid: ще им дам бонус срещу "пешаци" ]





                              Другите утре !

                              Comment

                              Working...
                              X