Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да живеят Hack'n'Slash игрите!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Да живеят Hack'n'Slash игрите!

    Изненадвам се, че никой не споменава този тип игри ...
    Споделете какви игри сте играли, какво ви харесва или не ...

    Аз започвам с RUNE - най-добрата мелячка според мен :rock:
    -Чудесна тематика (викингите най-добре се вписват в подобен тип игри)
    -Светкавично действие, съчетано с контрол върху движенията и атаките (играта не е само до помпане с мишката, колкото и да не ви се вярва )
    -Страхотна е на мултиплейър

    Играл съм и Severance- Blade of Darkness но тя е по-тактическа и битките приличат повече на фехтовка

    #2
    blade оf darkness е най-добрата според мен.
    превъртал съм я няколко пъти преди години, знам я наизуст още.

    Comment


      #3
      Съгласен съм за blade of darkness. Аз също я превъртях с всички персонажи. Имаше атмосфера, динамика и непостижима за времето си графика. Жалко че никога не излезе продължение, ако не се лъжа авторите бяха испанци. Лично за мен обаче, най-добрата игра от този тип е Gothic II - тя си е почти отделен жанр. Колкото до RUNE - тя има най-добър мултиплеър от изброените игри.
      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

      Comment


        #4
        Със амазонката и варварина стигах до последния бос, но така и не му схванах цаката отначало в Blade of Darkness ме плени владеенето на битката: удари от ляво, дясно; комбинации, финтове и др. ... но след някое друго ниво играта вече предсавляваше ползване само на специалните "магии" на всяко оръжие и почти нищо друго

        Може би трябва да спомена и Prince of Persia поредицата:
        Много ми хареса The Warrior Within с големия си набор оръжия, комбинации и начини за "импровизации" на бойното поле
        другите две игри от поредицата така и не можах да ги подкарам на проклетата видеокарта няккъв shader ми липсвал

        Comment


          #5
          Е един от босовете съм го бил два часа пича беше към 150 000 health points и беше диво...
          Иначе що се отнася до подписа ти:
          Trans penis mihi as.
          не го помня точно как се пишеше на лат., но беше нещо такова.

          Comment


            #6
            trans penis mihi est

            Comment

            Working...
            X