Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Caesar IV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Caesar IV

    И така, от началото на 2006 ще излезе може би най-успешната икономическа игра:
    http://www.caesariv.com/us/
    sigpic

    #2
    Така като я гледам ще е мн добра.

    Comment


      #3
      Незнам тя ми е любимата...късах се да играя Цезар 3....и ся няма как да не очаквам с нетърпение 4. А това,че е най-добрата икономическа игра-абсолютно вярно!
      По-лесно е да се развърже завързаното, отколкото да се съедини разделеното.
      --- Цицерон ---

      Comment


        #4
        Всъщност покрай Caesar III се заинтересувах от римска история, така че за мен тя е нещо повече от игра!!!!
        :nworthy: :nworthy: :nworthy: :tup: :tup: :tup:
        sigpic

        Comment


          #5
          Ами и аз бях така...преди 2 години и половина като си взех компа и първата игра беше цезар и беше просто неизбежно.... :rock: :stupid: :nworthy: :nworthy: :nworthy:
          По-лесно е да се развърже завързаното, отколкото да се съедини разделеното.
          --- Цицерон ---

          Comment


            #6
            А някой от вас да знае Цезар 1? Щото аз започнах серията от една немска версия на 2. Тогава за разлика от сега знаеха как се правят игри.
            Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

            Comment


              #7
              Ами да заинтересувах се...и мога да кажа само едно: графиката е пълен квадрат...един огромен пиксел!.
              По-лесно е да се развърже завързаното, отколкото да се съедини разделеното.
              --- Цицерон ---

              Comment


                #8
                2ката всъщност беше най-добрата игра от серията. 3ката, вместо да я развият към по-добро я направиха скучно копие на СимСити-то и я омаскариха. Лично мнение разбира се. Вместо да се насочат и развият стратегическата част, те решиха тогава да правят градска симулация. Като гледам 4ката ще е пак в тая посока.
                XV mile the sea brode is
                From Turkey to the Ile of Rodez...

                Comment


                  #9
                  И аз споделям мнението на Грей
                  А между другото, също не съм виждал първата част. Но с втората съм се занимавал. И беше интересна като за времето си.
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    #10
                    Sir Gray написа
                    Вместо да се насочат и развият стратегическата част, те решиха тогава да правят градска симулация. Като гледам 4ката ще е пак в тая посока.
                    мдаа, и за това цивилизацията е по-добра, пък и си има нова версия. жалко, че в прованса идват бавно доставките по магазините.
                    По моя преценка съм обективен.

                    Comment


                      #11
                      Cezar 3 беше една от първите игри на който играех като малък и то в един приятел

                      Comment


                        #12
                        Аз съм играл само тройката и мисля че беше доста добра.Но в един момента ти идва до гуша!Дано 4 да има някакви по интересни моменти.

                        The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

                        The 2 minute war - FallOut

                        Comment


                          #13
                          Мен лично ми харесваше много "характера" на тройката, харесваше ми точно отношението към града и нуждата от развиване на икономиката. Чесно казано това ме влечеше в нея както и историята
                          По-лесно е да се развърже завързаното, отколкото да се съедини разделеното.
                          --- Цицерон ---

                          Comment


                            #14
                            stanislavb написа
                            Мен лично ми харесваше много "характера" на тройката, харесваше ми точно отношението към града и нуждата от развиване на икономиката. Чесно казано това ме влечеше в нея както и историята
                            Квото и да си говорим , най ме кефеше , че ресурсите който произвеждаш се нареждаха на едни големи платформи и ясно се виждаха

                            Comment


                              #15
                              Е тва беше много готино!

                              The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

                              The 2 minute war - FallOut

                              Comment

                              Working...
                              X