Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Антантата

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Антантата

    Ако има любители на ПСВ им препоръчвам да играят Антантата тази игра е перфектна !!! Когато инсталирате играта и влезнете в нея има нещо като енциклопедия там пише всичко за танковете,самолети и тн. също така е геймплея не е лош нямате лимит на юнитите може да направите и 100 000 хиляди души армия стига да имате ресурси а ресурсите са :
    Нефт,желязо,злато,ел.ток,храна,дърва и пари а за да имате голяма армия храната не трябва да пада под 200 000 артилерията е с много голям обсек на действие. за да направите някоя сграда трябва да сте построили друга преди това ИГРАТА Я ИМА ПРЕВЕДЕНА ИЗЦЯЛО НА БЪЛГАРСКИ ОТ ГРАМИС АЗ ЛИЧНО СИ Я КУПИХ ОРИГИНАЛНА ЗА 20лв понеже тази игра ми е една от любимите
    http://trakite.free.bg
    =VNVV=Fly_Frog

    #2
    Ъ, аз я видях преди около година и половина или две - и не ми направи впечатление. Геймплея е муден, ориентировката по терена е малко трудна ... тоя, дето е правил играта не е имал особена представа от реалиите на онова време и т.н. В общи линии това е някакъв междинен вариант по средата между Казаците I и II, като останах с впечатлението, че всичко от първата част е изоставено .
    За броя войници ... да, може да се направят огромни тъпли, които си остават единствено неуправлеями такива и гинат като мухи. Няма нито едно от нещата, които правят една армия такава през 1914 г. Разработчиците са следвали единствено реалиите на 17-18 век. В играта пак има кораби, обаче гледката как един взвод пехотинци потопява есминец с няколко пушечни залпа, а обсега му не превишава с много техния ...
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      #3
      По какъв начин човек би могъл да се оборудва с тази игра? Tърсих в Data.bg и имаше греда... :tdown
      GOTT MIT UNS!

      Comment


        #4
        има я в "zamunda.net" обаче има от един месец само 2-3 сййдъри което в моят случаи недостига да дръпна играта... търсих мн но на друг тракер не я намерих

        Comment


          #5
          Някой ще може ли да даде линк,защото не мога да я намеря.

          Comment


            #6
            О корабите са с малък обсег ли,с един крайцер или линеен кораб сриваш цял град,ако вземеш и транспортьор със себе си не победим. :tup:

            INHUMAN написа
            има я в "zamunda.net" обаче има от един месец само 2-3 сййдъри което в моят случаи недостига да дръпна играта... търсих мн но на друг тракер не я намерих
            еееееееее И аз бях така,но я теглих цяла вечер какво да се прави.
            Last edited by ротмистър; 04-04-2008, 20:49. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
            ЗА славата на бъларската армия(за почест) :salute: :bulgaria:

            За вражеските армий(по 5 на нож,изколете ги)
            :sm229: :beatdeadh :fire:

            Comment


              #7
              я дайте линк,pls
              IN VINO VERITAS !!!

              Comment

              Working...
              X