Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Brothers in Arms..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Brothers in Arms..

    Е.. ? някой да я е пробвал вече ?

    #2
    Ми общо взето от малкото време което успях да и отделя, впечатленията ми са доста добри, наистина е работено по реализма и изкуствения интелект, ама честно казано просто нямам време да я поиграя по основно, още повече че излезе и Silent Hunter 3 и крайно недостатъчното време което имам за игра ми отива за него...
    <<..........>>

    Comment


      #3
      оф аз си троших дясната ръка и нищо не мога да играя
      ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

      Comment


        #4
        изиграх я вчера .. красива и реалистична .. но доста еднообразна като левел дизайн .. то няма как да бъде и друго тъй като действието се развива на малка територия .. но все пак е прятна за игра.. прятно изненадан останах от липсата на мерника на ХУД-а само когато прикладнеш можеш да водиш сравнително точна стрелба .. което определено допринася за реализма ..

        Comment

        Working...
        X