Съобщение

Collapse
No announcement yet.

PG2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    PG2

    Ne zabravqite dobrata stara Panzer General 2. Sega ima vsi4ki vazmojni tankove ,samoleti i druga boina tehnika za koqto ste 4uvali i nai vajnoto vsi4ki Bulgarski takiva i daje ima Bulgarska kampania.Tova e edinstvennata WW2 igra kadeto moje da si Bulgarian General.

    #2
    PG2

    да да знайм ти историята
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      ama nй знайte igrata, :lol:

      Comment


        #4
        Да, не е лоша играта, на стария форум доста понаписахме за нея ... макар, сега да ми се струва, че като симулация (походова) Steel Panthers е доста по-добра и по-детайлна. А и серията вече умря за съжаление, като слава богу и SSI си отидоха заедно с нея. Явно се бяха изчерпали вече момчетата . . .

        Вече май мина времето на походовите, всички разработчици и разпространители минават на реално-времеви, явно заради мултиплеъра. Жалко, но факт.
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          #5
          ПГто 2 не ме накефи, виж ПГто 1 е супер класика и бих я играл пак стига да я намеря (няма я никаде естествено) ПГто 2 беше на много малки карти и за това ми се размина с очакванията, друго си е да тръгнеш от Полша и да стигнеш Смоленск.
          ПС кажете от каде да я намеря Стийл Пантерите :cry: :cry: На онази страница само патчове и сценарии намерих.
          XV mile the sea brode is
          From Turkey to the Ile of Rodez...

          Comment


            #6
            Да, ПГ 1 беше най-велик, ако си от София, мога да ти го дам и него и продължението му Allied General, както и Стоманените Пантери.
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              #7
              О! Драго, добре дошъл, ротни! :tup:
              Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

              Comment


                #8
                Да, от Панцер серията 1-вата беше най-добра (най-чного време от живота си съм пропилял покрай нея, във всаки случай). В двойката имаше нещо, но основата си беше вече заминала. А за 3-тата част... просто не си струва да я споменаваме. А иначе - ех, как не ги обичам тези ротни :x (няма нищо лично Драго - просто спомени ).

                Comment


                  #9
                  Woland, shte stane, obache kogato se pribera w bg, sigurno chak lqtoto nqkade.
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    #10
                    Pravi ste ,i az ve4e ne igraq PG2,sega sam na SS2. Nai dobroto ne6to na PG2 oba4e e vazmojnosta da promenq6 ili dobavq6 po4ti vsi4ko v igrata,karti,uniti scenarii campanii i dr. Nikoq druga igra nqma tolkova mnogo units,stava vapros s novite updates.I razbira se ako iskate da igraete Bulgarian General Stoichev prepora4vam Bulgarskata Camp. za PG2. Za sajalenie SS2 ne predlaga tazi vazmojnost .Az i za SS2 napravih 3-4 novi units no tova e samo gubene na vreme za6toto otnema 4asove da se napravi edin nov tank naprimer.



                    S netarpenie o4akvam Blitskrieg,za koqto obe6tavat da ima vsi4kite tools predostaveni na igra4ite.

                    Comment


                      #11
                      PG2

                      Btw, има една игра с повече единици (и не по-малко възможности за промени) - Steel Panthers:World-At-War. Разбира се, мащабът е друг (по-скоро блидзък до този на SS2), а графиката е старомодна (но мен много ме кефи). Затова пък, като система на поражения и като реалистичност е светлинни години пред SS2.

                      Comment


                        #12
                        Ne znam ne igraq Steel Panthers:World-At-War. Sega PG2 ima okolo 2000 razli4ni units-po4ti vsi4ki sa6testvuvali ,vodili boini deistviq i prototypi i raznovidnosti ot vsi4ki darjavi prez WW2. Ima hora koito vse o6te pravqt icons za PG2. I novite units sa praveni s 3D Max.

                        Comment


                          #13
                          Пробвай я, играта определено си струва. Там има представени всички типове въоръжение от всички държави взели участие в конфликтите от 1930 до 1947 г. Много над 2000 са, в този смисъл. Но не това е същественото - просто PG2 е твърде опростен и в този смисъл изключително лесен за игра - не си спомням да съм срещал някакви особени трудности, когато съм го играл. Да не говорим, че при тази система от основни характеристики няма достатъчно разлики между отделните типове единици, че да е оправдано подобно многообразие- просто твърде много си приличат.

                          Comment


                            #14
                            6te q robvam moje bi ako do togava ne izlezne Blitskrieg. S Blitskrieg vsi4ki drugi igri stavat bezinteresni.

                            Comment


                              #15
                              Дано, дано... (чул те Господ ). Щото не веднъж съм имал големи очаквания (да не кажа прекалени) и когато получа готовия продукт - нещата се оказват доста жалки. Между другото - пробвал ли си Hearts of Iron? Тя е един подобен пример (поне донякъде) - големи надежди и уви, не по-малки раочарования. Макар че като цяло е стъпка в правилната посока.

                              Comment

                              Working...
                              X