Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нови игри

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Нови игри

    Ей хора,ако някой знае хубави игри като Axis&allies и hearts of iron хайде моля ви да ми кажете, а ако са free от някой сайт спешно ми ги кажете неме интересуват МВ колкото и да са




    Промяната на кирилица е направена от Парабелум
    http://www.imotisofia.bg/

    #2
    Нови игри

    и аз се присъединявам към молбата. а иначе, дж-5, пробай Казаа там се намират доста работи (докато не са го затворили и него)
    XV mile the sea brode is
    From Turkey to the Ile of Rodez...

    Comment


      #3
      a koe e tova Kazaaa ? che az neshto ne znam
      http://www.imotisofia.bg/

      Comment


        #4
        Ето ви ревю за една доста добра походова игра в жанра "Wargame":



        Strategic Command, за която става дума в тази статия може да се намери и по българските сървъри (май в техно-линк я имаше) и не е голяма. Играта е походова, представена е само картата на Европа, точно както в предстоящата форумна игра. Има си и своите (големи за мен) плюсове -
        има снабдяване на армиите, всяка част си има и параметър "готовност";
        армиите се ръководят от щабове (през тях минават снабдителните линии и също от тях зависи "готовността за бой" на околните части; икономическия модел е достатъчно добре направен.
        Разбира се, авиацията може би можеше да бъде и по-добре дефинирана, но като свикнах с управлението и - става и така. Науката, развитието на технологиите е добро като идея, но и там играе зар (на всяка област може да се сложат максимум до 5 т., всяка точка дава 5% шанс за успех при разкриването на нова технология, т.е. максимума е 25% вероятност).
        Заради снябдителните линии (те по идея излизат от столицата на всяка държава и от там минават по цялата собствена територия, а извън нея зависят само от щабовете) е възможно да се правят големи обкръжения.
        Там е и главната роля на танковите групи, особено в началния период на войната - 2-3 танкови групи са достатъчни за да се направи стратегическо обкръжение на няколко групи армии, разбира се при условие, че сме неутрализирали чуждите танкове и авиация преди това.

        Иначе "Axis & Allies" не беше лоша игра като идея, но беше прекалено бъгава. След нея излезе продължение, което трябва да е било доста по-добро, но за него в България не се чу нищо.
        Решението на резултатите със зар има много минуси, но има и донякъде плюсове, малко приближава нещата до една по-реална и по-непредсказуема ситуация. А и при по-големи количества (повече армии), случайността престава да играе роля дори и в този случай (заровете).
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          #5
          Продължението на Аксиз и Алайс не е ли Догс оф Уар ?? аз играх едно време демо версия.
          XV mile the sea brode is
          From Turkey to the Ile of Rodez...

          Comment


            #6
            mmm tova ne go znaeh ako ima prodalzeenie tova shte e mnogo hubavo
            http://www.imotisofia.bg/

            Comment


              #7
              бе не съм много сигуранца, но така ми се струва. тогава си спомням че адски ме впечатли, че може да се играе на целия свят Аз естествено завладях половината Цяла Африка беше немскааааа, що диаманти изкопах не е истина
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                #8
                Не, продължението на Axis&Allies беше Iron Blitz или нещо от тоя сорт. Но, производителя Hasbro също като SSI вече е фалирал и неговите неща са собственост на друга компания.


                А и въобще там, в техно-линк, в evro.net и data.bg има, някъде оттам съм свалял и Strategic Command-a, той май си няма официален разпространител тук, също като Hearts of Iron.
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  #9
                  a mezdo drugoto Woland speshno mi kazi kak da si pusna isteglena igra ot saita koito kaza gore ako znaesh estestveno
                  http://www.imotisofia.bg/

                  Comment


                    #10
                    Коя игра?

                    По принцип, файловете, които си изтеглил, се разархивират с WinRar 3.0. В резултат трябва да получиш един .bin файл и един .cue файл. Те се отварят с някоя програмка от сорта на WinIso или някоя от CD-записващите програми. След това записваш на CD и си готов.
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment


                      #11
                      A be gledah ama neshto nito v free.techno-link, free.evro ili puk free.data nqma Strategic Command da ne se tegli nqkade drugade
                      http://www.imotisofia.bg/

                      Comment


                        #12
                        За феновете на старите Steel Panthers
                        Долният сайт предлага две безплатни нови игри на основата на SP2. Игрите са старички откъм графика, но са истинско бижу. SPWW2 ви предлага периода 1930-1946, а SPMBT 1947-2020. И двете включват почти всички възможни армии, за които може да се сетите, включително българската.
                        Може да си ги свалите (около 120 MB са двете с пачовете) от:
                        We don't see things as they are, we see them as we are
                        ---Anais Nin----

                        Comment


                          #13
                          Гледам, че се подготвя за излизане нова игра на Парадокс - "Victoria". Тук има инфо за нея:
                          Paradox Interactive is a world leading PC games publisher known for games such as Cities: Skylines, Europa Universalis and Crusader Kings.

                          Да видим, дали и тя ще има проблемите на предишните версии (Europa Universalis и Hearts of Iron). Щяла да следва тяхната традиция, така казват, дано да са я поразвили в по-добро направление и с по-малко бъгове ...
                          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                          Проект 22.06.1941 г.
                          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                          Comment


                            #14
                            А знаете ли от къде може да се свали Harpoon 2, но воже и по-нова версия?
                            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                            Неизвестен руски адмирал

                            Comment

                            Working...
                            X