Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Codename: Panzer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Codename: Panzer

    Code: Panzer, НАЛИ е неделя, кво да правя, мрачничко, студеничко и се замъкнах /буквално/ до кварталното клубче, кликам по иконките, пия си кафенцето и прас, изведнъж cdi нова игричка, потичат ми лигите, прескачам по клавишите, буф вътре, но... компа блокира, пробвах пак, рестартка, глупости, разправийка с тъповат но за това пък невъзпитан админец, проба пак, но пак не тръгна...
    Ква е тая игра, не може да е минало незабелязано!

    #2
    Codename: Panzer
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      Ами толкова посредствени игри за ВСВ се навъдиха че ме е страх да е пусна да се сваля да не се ядосвам пак че съм загубил времето на флашгета...
      ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

      Comment


        #4
        Ами води се доста забавна, но не съм я пробвал.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #5
          Според каквото намерих за нея е много красива, но няма нищо ново в сравнение с достигнатото в жанра (което като се позамисля е досттигнато бая отдавна, но какво да се прави).

          Comment


            #6
            Еми аз изиграх едно демо преди няколко месеца и доста забавно ми се стори, дори мислех да си я дръпна, ама все не остава време за такива неща... иначе колкото видях от едната мисия игричката си я бива, малко елементарна ми се стори ама май щото не направих това дето се очакваше от мен, а си ги подпуках тарикатската...
            <<..........>>

            Comment


              #7
              ако някой има време, другата събота-неделя, да пробваме в Гатака, зад съдебната палата?!

              Comment


                #8
                защо така сте запуснали темата и сте зарязали играта? аз преминах през първата фаза и счита, че е много интересна. освен това, гледайки Blitzkrieg с двумерните и неподвижни road wheels на някои танкове малко ми става смешна популярността и.

                втора фаза отдавна си се разпространява, има пустинни действия и, внимание, италианци и югославски партизани.

                наистина ли никой от вас не играе тази игра?

                Comment


                  #9
                  Аз все още я играя, говоря за Phase 1 защото я имам оригинална.
                  Та така де на мен лично ми омръзна и се чудя на кой да я продам така ,че ако има желаещи от София може да се уточним за цената

                  Поздрави : Heart :imperial:

                  Comment


                    #10
                    някой с отзиви за втора част? нямам никакво място, upgrades pending. надявам се мисиите да предполагат малко по-голямо разнообразие от единици в бойната група.

                    общо взето аз се оправях с танкове (2 или 3 групи по 2-3: 2 тежки и лек или обратното, също в комбинация с бронирани машини), самоходна артилерия при наличие на такава (понякога слагах по едно самоходно оръдие към танковите групи) или несамоходна (отделна група), една или две снайперски двойки и минометна двойка (или две) с медици.

                    най-много ми хареса възможността да си оставя екипажа и да сменя само машината (с по-мощна), което е много удобно, защото се запазва експириънса + всичките произтичащи благинки

                    когато избирах какво да играя между 20те подобни заглавия избрах тази заради най-високия рейтинг на играчите. допадна ми и че се въртят опорните колела на танковете, а са и тириизмерни - поне в блицкриг това липсваше.

                    Comment


                      #11
                      Много ми се иска да я играя тази игра ама никъде не мога да я намеря.Някой може ли да ми даде линк откъдето да си я изтегля играта?(само да не е от някой торент сайт)
                      „Този, който не е готов да отдаде живота си тои не е достоен да го притежава.“

                      Comment


                        #12
                        MannTeufel - виж в торентите. колега ми набави втора част с фронтенд на италиански. първата също я има, отделно Блицкриг 1 и 2 и още няколко от жанра...

                        започнах направо със съюзниците, нали съм много як, и ме впечатлява не друго, а че 2/3 от мисиите не мога да си построя сам бойната група, ами работя с каквото ми се даде. да не говорим тези secret objectives къде ми иде да им кажа да си ги напъхат - досега само 1 съм изпълнил.

                        някой МНОГО МОЛЯ да ме светне: как да изключа автоматичното замеряне с бутилки със запалителна смес или гранати, защото когато кацна с едните голи парашутяги и в мисията ми влиза да се боря с танкове пленяването на оръдие ми е единствена опция. съответно автоматичното изгаряне/взривяване на оръдията води до мои нечисти помисли към женската рода на девелоперите и рестартиране на мисията.

                        Comment


                          #13
                          как да изключа автоматичното замеряне с бутилки със запалителна смес или гранати
                          В карето с деветте бутончета отдясно има едно символизиращо бутилки или гранати (т.е. специалното въоръжение за избраната единица, ако има). Ако върху бутончето свети зелена лампичка, използването е автоматично; кликни върху лампичката, за да я изключиш...
                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            #14
                            схванах номера с райт-кликването по метода на проби и грешки. така е по-друго, само да не забравя човек да го изключи when time comes, че после може да стане фал.

                            все едно де, за мен лично играта е много приятна, има изключително добре замислени мисии, особенно немците като се окопаят в някакво селце - нямат изкарване. става само с предизивкателство (т.е. да се развееш малко в полето им на видимост, пък после малко по-натам да ги чакат основните сили), но трябва да се внимава, за да не си изюгубите някоя ценна единица (като двойката снайперисти с 18265 експириънс, която е буквално очичките на моето съединение). вариант е да пускате танкчето с командира вътре (защото той носи много на бой), но го дръжте непрекъснато на фокус, защото скрилите се в няколко сгради немски Rocket soldiers изобщо не се притесняват от факта, че вашият човек трябва да оцелее, за да не ви пише Mission failed. Използвайте минометчици вместо артилерия в града, защото при затворен център (могат да влизат само пеши войници) сградите, които артилерията ви може да унищожи, са ви нужни, за да си криете собствените единици. особенно в 1ва част не съм минавал мисия, в която мога да ги взема, без тях.

                            в последните дни много активно ползвам групички Riflemen с ъпгрейд за минотърсачи. в първата част мините си бяха рядкост, но тук са пракически във всяка втора мисия. особенно на мисията в Цистерна, където трябва да плените Anzio Annie тръгването надясно, за да превземете оръдието или града, може да ви погуби всичката техника - полето е широко и доста дълго, има над 30 мини, разположени неравномерно, така че всякакви опит за откриване на закономерност биха били белязани от обездвижен танк. аз самият минах през гарата, ударих артилерийската база в горния ъгъл с бомбардировачи, за да се предпазя от реактивните миномети, превзех оръдието и чак когато слязох отдолу вдясно открих полето; просто подозирах, че на такова място няма как да не боднат някоя изненада.

                            Comment

                            Working...
                            X