Съобщение

Collapse
No announcement yet.

predlojenie ?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    predlojenie ?!

    misleh si dali da ne si napraim edna forumna igrica imam edna razrabotka ima nujda ot balance nai ve4e,taka 4e ako proqvite interes moje da napraim beta test tuk gledah nqkolko opita tova e zasega otivam v drugite forumi da 4eta za qponiq
    bulgaria on three seas

    #2
    predlojenie ?!

    Здравей. Ползвай вградената кирилица, моля.

    Иначе разкажи повечко за проекта ти, иначе как да проявим интерес
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      извинявам се от тъпия чат съм свикнал само на англииския но няма проблем иначе за проекта, незнам тук кои въобще е чувал за разните мега игри и тн във миналото все пак аз оставам с впечатление че съм от наи младите тук,да има няколко владения като не е определено дали да е кралства империи и тн,като всяка си има водач а другите си избират към кое кралство/нека да така да го кажа / да се включат системата прилича на тази на утопия в по-голямата си степен .като идеята е играта да е походова да кажем един ход една седмица,за да може всеки които иска да вземе участие.като за всяко кралство отбора ще взима общо решение.като може да се избира междъ позицията на губернатор,търговец,генерал, миннистър и водач на армиите /като сотва сам ода довърша честа за позициите които заема играча и как това влияе на механиката което сте стане до понеделник при добър късмет и разбира се време мисля че това е засега?
      bulgaria on three seas

      Comment

      Working...
      X