Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FarCry-шедьовър

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    FarCry-шедьовър

    Играта е уникална!!!Просто нямам думи,не че историята е кой знае какво.Но атмосферата,геймплейа,графиката и всичко останало просто е на невероятно високо ниво!За съжаление още не съм я изиграл цялата(въпреки,че май съм на последното ниво.Все пак стигнах до ниво в което се изправяш с карабина М-16 с точно 10 патрона с/у няколко стотици мутанта в някаква проклета джунгла,на която не се вижда края....Май се поувлякох...Изиграйте тази игра задължително!!! :twisted:
    "На рилеца герой
    титан калимански,
    герой от Булаир
    с гърди от желязо
    и воля от гранит."

    #2
    Troy

    А, кхъм, нещо линкче?!
    XV mile the sea brode is
    From Turkey to the Ile of Rodez...

    Comment


      #3
      'cough'emule'cough'

      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        gledah nqkolko reviewta za igrata ama ne6to story-line-a neme grabna.

        dano multiplayer-a i ne6to po specialno.za jalost trqbva da si upgradena kompa 6toto dai 6te mi izpurji procesora

        Comment


          #5
          Това ниво,споменато горе,е много злобно.Значи първо утрепваш тва животно дето е при теб.Падаш по водопада и ПЛУВАШ в реката.Не излизаш от нея и не се биеш с нищо.Стигаш до някакъв залив,завиваш надясно и там има 1 хеликоптер.Като стигнеш до него нататък е лесно
          С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

          Comment


            #6
            Ами то ако е затова можеш и да не убиваш гадината..поне аз така правя.Опитах точно тая тактика да плувам,ама ме забелязаха,а иначе залива и хелито ги виждам(като заобиколиш първия дзвер отляво!),но просто не съм играл достатъчно... Ща наваксвувам.
            "На рилеца герой
            титан калимански,
            герой от Булаир
            с гърди от желязо
            и воля от гранит."

            Comment


              #7
              Просто винаги бъдои в средата и най-дълбокото на реката и за нищо на света не спирай по пътя си.Движи се постоянно
              С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

              Comment


                #8
                Изиграх ФарКрай веднага след като излезе на ''пазара''
                наистина е невероятно красива ... но също така и с ужасно неоптимизиран енджин.. с една дума е нечовешки тежка.
                ПЦ-то ми е от средното ниво АМД 2200+ 512RAM ASUS GF FX 5200+ 128RAM... и очаквах че ще се справи поне на средни настроики но неби..
                тоест всичко беше на лоу само текстурите бяха на максимум .. а резолуцята я бях смъкнал на 800Х600 .. та само при това положение на настроиките нямах пад на кадрите в нито един момент...
                Направих експеримент като наглася всичко на МАХ.. получи се разглеждане на шотове по скоро.. нещо от рода на 5фпс.
                Мдам и в заклиучение да спомена че са преписвали от ХалфЛайф очевидно много.. но не са го направили като хората..
                Пак имаме мутанти .. експерименти из разни лабораторий .. пак имаме
                войници които са срешу вас и дзверовете.. пък даже и като дизайн на определени места от играта бяха крали.. спомням си за някаква инсталация с помпи някакви басеини имаше... 1/1 с ниво от ХЛ
                Абе с една дума тъпа красива но зарибяваща игра

                Comment


                  #9
                  E ние си го знаем.Няма идеална игра,а и надали някога ще се появи. Аз примерно я играх на доста слаба машина и не можех да и се насладя напълно на графиката и звука...за което съжелявам.Ама като я преиграя след примерно година....
                  "На рилеца герой
                  титан калимански,
                  герой от Булаир
                  с гърди от желязо
                  и воля от гранит."

                  Comment


                    #10
                    хехе, 5 диска - да ме прощават.

                    Comment

                    Working...
                    X