Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли почитатели на Stronghold Crusader?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Има ли почитатели на Stronghold Crusader?

    Ако има почитатели на серията Stronghold и по-специално Stronghold Crusader нека споделят какво ги е впечатлило в играта как намират графиката историята сингъла изкуствения интелект единиците и т.н.

    #2
    ami az sum igral purvata 4ast i nai mnogo me izkefi myzikata na igratapo4itatel sum na takti4eskite igri ne na ikonomi4eskite simylacii a v strongholda bitkite sa adski kyxi ina4e kampaniqta e mnogo dobra osobeno misiite..simylaciqta na obsaden zamuk e nai dobrata do momenta 6te vidim kakvo 6te predloji bulgarskata stone&steel koqto su6to se o4akva da e simylaciq na zamuk
    ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

    Comment


      #3
      един доста глупав псевдо-аддон. Кръстоносният сценарии е предаден по идиотски начин, балансът не струва, тупите кучета и лъвове са по-опасни от вражеска армия и куп други глупости.
      иначе оригиналната игра си беше култ
      ***

      Comment


        #4
        А те всички части са добри - Stronghold Crusader ми харесва повече като графика. Иначе наистина балансът е прецакан - Султан Абдул Плахъ и Змията са елементарни Вълка може да бъде победен Лъвското сърце малко по-трудно а Халиф Чакал е адски гаден защото тежките кръстоносци които аз използвам светят като факли когато ги подпали с неговите стрели и прочие. Наложи се да измисля стратегия което по принцип при повечето от другите противници не ми се налагаше. Стратегия и то само военна след като политически съм укрепнал започва формиране на Групи Армии. Стигнах до 500 кръстоносеца 100 инженера 100 конника и прочие които разделих на три.

        ² армия 200 кръстоносеца 40 инженера 40 конника
        ²² армия 200 кръстоносеца 40 инженера 40 конника
        ²²² армия 100 кръстоносеца 20 инженера 20 конника

        зад тях "установките" от катапулти тирбушети и прочие обсадни машини. ²ва и ²²²та армия са за отвличане на вниманието а ²²ра минава по различен път прониква в замъка и убива лорда. Като може да има и друг вариант - ²ва и ²²ра армия са за отвличане на вниманието а трета понеже е малобройна и лесноподвижна прониква и свършва задачата. АБе може да се пишат трудове по тоя въпрос.

        Comment

        Working...
        X