Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Total War: WARHAMMER

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Total War: WARHAMMER

    Понеже е (уж) обявено,
    какво ще кажете за тази нова идея?Дали ще успеят да направят свестен енджин да покрият всичко по света Уорхамър или ще стане както с гаврата с Total War Rome II или Atilla -пач през седмица и по няколко долара за всяко малоумно DLC и накрая осъзнаваш,че си дал към 200 лева за някаква игра...
    На мен лично не ми вдъхва абсолютно никакво но доверие ,но ще се види след време.Самият аз не познавам много света на Уархамър и затова ,ще помоля някого да прати линкове от където да чета и да добия по-детайлна представа,защото засега,светът ми изглежда банално.

    #2
    Светът е на малко повече от 30 години. Ако ти звучи банално, това е вероятно защото Близард и доста други са крали от него (като например Уаркрафт) и не си се интересвуал достатъчно

    http://whfb.lexicanum.com/wiki/Main_Page това е най-удачната уикипедия за сетинга. Като видео игри, най-добра е Warhammer: Dark Omen, макар и стара, Warhammer: Mark of Chaos е по-съвременна, но куца по няколко пера.
    "Далеч съм от мисълта си"

    Comment


      #3
      Total War™: WARHAMMER® will take the award-winning PC strategy series to a realm of epic high fantasy for the first time. BE THE FIRST - Subscribe now to get...

      Мдам, много ми хареса, най-големия проблем на Империята, даже не го "споменават"
      "Далеч съм от мисълта си"

      Comment

      Working...
      X