Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Men of War: Assault Squad 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Men of War: Assault Squad 2

    Има ли хора във форума, които играят тази игра? Ако има такива ще се радвам да споделят мнението си.

    #2
    Цъкал съм първата част с приятели, събирахме се за 3 с-у 3. Забавно беше, имам добро мнение за серийте като изключим първоначалния факт, че играта има проблем с двуядренито процесори (използва само едно ядро което води до убийствено ниски FpS). Втората част само я изтеглих за да видя, че е същата работа, но беше първата версия без ъпдейти. Доколкото знам активно се поддържа и се добавят нови карти и подобрения в оптимизацията, ако е така може и да ме навиеш да я изтегля и да направим няколко битки заедно .
    Мотая се тук от известно време и не разбирам кой е -фил и кой е -фоб ... и мисля, че вече е твърде късно да питам!

    Comment


      #3
      Не е зле експенжъна! Общо взето е ориентиран, както и първата част предимно за мултиплеър, защото писва само да търчиш от гнездо на гнездо. По-интересно е да се играе срещу човек. Иначе е нещо повече като офанзивен Tower defender, отколкото стратегия в реално време

      Comment


        #4
        Определено мултипреяра е доста по-забавен. Всъщност и затова писах тук, ако можем да се съберем няколко човека и да цъкаме, обаче аз нямам купена игра и играя с една пиратска през Tunngle, та имам малко проблеми със съвпадането на версиите, защото там всеки играе с каквато му падне

        Comment


          #5
          Не е нещо кой-знае какво.Тук-таме визуално,малко повече геймплей-като цяло това е.
          Друго си е обаче кампаниите на първата Мен Ъф Уар,там беше голям зор на определени нива и на висока трудност,където трябва да задържаш врага за още няколко минути,но не си разпределил резервите както трябва и се окажеш с шепа пехотинци срещу безкрайните вражески орди.Даже не успях да мина всички кампании.На Assault Squad-а кампаниите разбрах,че се минават най-лесно и най-бързо с един масиран пехотен щурм подкрепен с колона от бронирани машини и танкове да обират огънят на вражите гаубици от които ям най-много бой общо-взето.Гадно е като сгреша от бързане и мястото,където концентрирам щурмова пехота и резерви за атаката, се окаже в обсега на тея гаубици и като се изсипят 4-5 оръдия гаубични и още толкова противотанкови и на пехотата тежко и горко...

          Comment

          Working...
          X