Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ултиматория

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Значи Грей ще си избере кариера

    Comment


      #77
      Е айде, Мидланд да бъде. Ще има нужда от неустрашим фелдмаршал. Но ще искам имение, да кажем бих прибавил Grossfeigling към семейната фамилия...
      XV mile the sea brode is
      From Turkey to the Ile of Rodez...

      Comment


        #78
        Прието. Пристигна в Птолемея.

        Comment


          #79
          Fieldmarchal Philip von Kanninchenherz
          По принцип на английски е Field Marshall, а на немски Feldmarschall, но моите адмирации за фамилното име, изключително!

          Comment


            #80
            Това страхлив ли значи, или е с едно n? Заешко сърце?

            Comment


              #81
              von Danitz написа
              Това страхлив ли значи, или е с едно n? Заешко сърце?
              Да, заешко сърце, но на опитомено зайче (Kaninchen), иначе трябва да е Hasenherz. Иначе не значи страхливец, но Grossfeigling значи, и то голям.

              Comment


                #82
                Междудругото искам да предложа на темата за политика(официална) да се сложи на кое кралство кой е крал и ако има допълнителни помощници,та да се знае към кой да се обърнем когато ни трябва и постоянно да се обновява в случай че се налага.ЗНам че има такъв списък в тази тема,но доколкото ми е известно е остарял и има нужда от обновление.

                The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

                The 2 minute war - FallOut

                Comment


                  #83
                  Не получи ли файл, с кой кой е и линковете?

                  Comment


                    #84
                    Колко съм заблян сега се сетих че ги имам.Междудругото за заповедите да кажа че пратих две понеже втората дойде по късно като обсъдихме положението с Пилот (Лорд Ветинар),та за вбъдеще ще внимавам.

                    The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

                    The 2 minute war - FallOut

                    Comment


                      #85
                      Аз ще съм с ограничен или с никакъв достъп до интернет през празничните дни. Ако някой иска да обсъдим нещо да пише на ЛС и при първа възможност ще отговоря

                      @Даниц - изпратил съм заповедите за административния ход
                      Dulce et decorum est pro patria mori

                      ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                      СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                      НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                      СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                      Comment


                        #86
                        видях, получен е!

                        Броя ви километрите и сътветно всеки ще получи резултати като стигне или не стигне до някъде-никъде.

                        Сайтът не е готов, но ще ви помоля да го разгледате на този етап, и да пробвате дали можете да поръчвате с поставените неща, трябват ли ви напътствия, работи ли и дали изобщо да продължавам по този път. Все пак отнема време.

                        Last edited by von Danitz; 05-09-2007, 16:53.

                        Comment


                          #87
                          Немогат да бъдат поръчани (не ъпдейтва кошницата):
                          - Генерал, геолог, пионер-изследовател
                          - Адмирал, метеоролог

                          При поръчка на транспорт се отчитат само талерите, без останалите ресурси

                          При проверка на текущата поръчка чрез "До тук", в колоната "Вид" излиза странно описание (нещо като номер) на поръчаната единица.

                          Изпратих и тестова поръчка (заповедите ми са си старите), която каза че е получена.

                          Добре изглежда, но пак има проблем с енкодинга на страницата
                          Dulce et decorum est pro patria mori

                          ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                          СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                          НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                          СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                          Comment


                            #88
                            Благодаря, за енкодинга, бе уиндоуски си е. За ъпдейта, пак пробвах, излиза ми при мен, що не излиза при теб, не знам, поръчката ти как идва при мен ти я пращам на ЛС

                            Comment


                              #89
                              Енкодинга сега се оправи - преди беше Western (уиндоус или ИСО - не помня) ... може би защото съм от Вестланд, да му мисли Крилов - ще чете йероглифи

                              Поръчките пак пробвах но не става за изброените единици


                              На мен ми харесва така, но не ме бърка да си пращам нещата и по мейла. Ако ти се занимава и ще ти е по-лесно в последствие - прави го, ако не - здраве.
                              Dulce et decorum est pro patria mori

                              ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                              СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                              НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                              СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                              Comment


                                #90
                                За сега всички по мейл, сайтът е дълбоко неготов!

                                Comment

                                Working...
                                X