Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зъл и коварен план за завземане на света

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Те и англичаните са ни гепили там нещо, но пък и да сме ги дали вече на Япония още по-добре - нека се скарат за тях
    Иначе вдигането на блокадата се подразбира като първо и основно условие, но принципно ние с тях само си бистрим сега политиката. Те май са повече на зор от нас за мир, та ние ще ги натискаме и протакаме докато или ни дадат супер условия, или решим да ги бием.
    XV mile the sea brode is
    From Turkey to the Ile of Rodez...

    Comment


      #47
      Звучи добре, даже май трябва така дискретно да им се помогне да се скарат само, че ако официално ги отстъпим и на Англия японците ще се скарат и с нас.

      Явно и този и следващия ход ще бъдат пасивни откъм придвижване на войски и бойни действия, така че да насочим усилията към неутралните държави засега, търговията с А-У и Русия най-вече (дайте им там старите самолети да се радват, щото при тая оскъдица на колонии ще ни трябват техните суровини.

      А нещо за строеж на нови бойни кораби ако мога да изврънкам от икономиста тоя ход?
      (\_/)
      (°_°)
      (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

      Comment


        #48
        Ами за корабчета ако ти е мерак казвай какво искаш и ще отпуснем средства, така или иначе имаме доста пари в момента. Само внимавай да не го закъсаме от към хора че имаме около 6000 за мобилизация, не вярвам в хода на играта да нарастнат с много, а примерно за един голям линкор екипажът е доста сериозен като бройка, въпреки че тук не съм сигурен този моблизационен резерв дали не е само за пехотата, Одзава ще каже като намине насам
        <<..........>>

        Comment


          #49
          Подгответе и изпратете един експедиционен корпус в помощ на Мусолини, тъкмо да не е съвсем пасивен тоя ход. време е за тупаник
          XV mile the sea brode is
          From Turkey to the Ile of Rodez...

          Comment


            #50
            Deimos написа Виж мнение
            Одзава, съвсем сериозно те примолвам да обмислиш наново идеята си дадеш на играчите възможността сами да си сглобяват самолетчета, при сегашните правила и с калкулатора който ти даде, аз успях да си направя някакъв космически кораб с 50 картечници, 10 оръдия и 2000 км радиус на съвсем поносима цена и с вероятност за успех 100%
            Да знаеш че ако нещата останат така, това ще ни е главният изтребител, така че да си подготвен

            Също искам да те питам за старите модели самолети които имаме в наличност продължава ли да важи правилото за 5/15/30/50 пари за 30 броя?
            И какво всъщност е "Година на създаване на прототипа в ТР"
            Deimos, можете да си проектирате каквото искате на каквато ви е угодно цена, затова съм дал и калкулатора. НО, вероятността за реализация на проекта зависи от това:
            1. има ли реализиран такъв тип самолет с такова въоръжение?
            2. има ли реализиран такъв тип самолет с такива размери и двигатели?
            Ако отговорите са "да" смятаме вероятност. Ако отговорът е "НЕ" следва хвърляне на зар по техническата графа разузнаване за всеки от параметрите 1 агент и наличие на контраразузнаване. Ако се окаже, че все пак имате успех с проекта можете да получите самолет с 50 картеници, в който няма място за стрелците. Нали не вярваш, че всяка фантасмагория ще мине. Както половинкилометровия дирижабъл на Крилов.
            "Годината на създаване на прототипа в ТР" е годината, когато е създаден такъв самоет реално. Например Ме-109 е създаден през 1936 или 37. Ако искате самолет с тези параметри - пишете тази година.

            Проектите за кораби ако може ги отделете в отделна тема и ще ви ги пусна довечера. Не мога да се ориентирам като пишете на 1 място всичко.
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              #51
              Deimos написа Виж мнение
              Ами за корабчета ако ти е мерак казвай какво искаш и ще отпуснем средства, така или иначе имаме доста пари в момента. Само внимавай да не го закъсаме от към хора че имаме около 6000 за мобилизация, не вярвам в хода на играта да нарастнат с много, а примерно за един голям линкор екипажът е доста сериозен като бройка, въпреки че тук не съм сигурен този моблизационен резерв дали не е само за пехотата, Одзава ще каже като намине насам

              Мобилизационния резерв смята основно пехотата. Сега за 8-10% флот няма да ви правя проблем. А и като не съм сложил графа "екипаж" как да сметна състава на ВМС?
              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
              Неизвестен руски адмирал

              Comment


                #52
                Добре, разбрах всичко, благодаря

                За новите самолети и корабите ще пуснем отделни теми.

                Ако може само да ми отговориш и на тези два въпроса, направо си златен

                Също искам да те питам за старите модели самолети които имаме в наличност продължава ли да важи правилото за 5/15/30/50 пари за 30 броя?
                Одзава, още едно нещо, не видях никъде в правилата цена за нови подводници, аз ли нещо не съм догледал или няма?
                <<..........>>

                Comment


                  #53
                  Уф, да щях да отговарям:
                  За сформирането на новите ескадрили (независимо от самолетите, които имат на въоръжение) важи цитираното правило. Цената на единичен самолет е необходима ако превъоръжавате вече съществуваща ескадрила. В смисъл асовете получават нови самолети.

                  Цената на подводниците я научавате като си поръчате такава в "Одзава&Ко Шифбау". давам ви 3 проекта с цени и срокове на строеж (евентуално и други изисквания) и вие си избирате 1, 2 или всичките 3 и строите в хода.
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    #54
                    Ако имате проблеми с хода казвайте да помагам. Срока е до днес вечерта, но може и тре да го засилите, няма да е фатално.
                    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                    Неизвестен руски адмирал

                    Comment


                      #55
                      Съвсем забравих, ще го пусна до няколко часа, извинявам се за закъснението.
                      Само да те питам при предвиждането на бюджета за нови проекти, тъй като ти каза, че проектът ми за изтребител е съвсем реален, това означава че трябва да заплатим само цената която показва калкулаторът ти (543х.ф.) или трябва все пак да отделим и няколко хиляди за да е сигурно?
                      <<..........>>

                      Comment


                        #56
                        Само каквото покава калкулатора за самата разработка.
                        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                        Неизвестен руски адмирал

                        Comment


                          #57
                          Господа военни министри, имаме нужда от нови проекти за кораб клас ЛК както и за подводница с голям обсег, ако някой има желание може да направи проекти, иначе аз ще изготвя някакви, но няма да са много подробни, тъй като корабчетата не са ми от силните страни и честно казано не знам какво да си поръчам
                          Ако до утре никой не изяви желание ще ги направя аз де, google и wikipedia винаги помагат
                          <<..........>>

                          Comment


                            #58
                            Проектите за корабите ги правя аз. Казвате ако имате някакви ограничения (тонаж, скорост, оръдия, броня и т. н.) и аз ви давам 3 варианта. Вие си избирате и строите по който ви хареса.
                            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                            Неизвестен руски адмирал

                            Comment


                              #59
                              Ок, къде можем да видим възможните проекти за одобрение и ъпгрейд евентуално?
                              (\_/)
                              (°_°)
                              (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                              Comment


                                #60
                                Грей, можеш ли да издипломатстваш един общ план за атака с Мусолини, по начални данни армията на Северната лига е близо до Рим, така че не би трябвало да имаме проблеми да овладеем северната част на Италия и после да ги биеме от две страни. Ще имаме и пълно въздушно превъзходство, така че не мисля че ще отнеме много време. Искам всичко да свърши по-бързо за да можем да ползваме ресурсите на Италия, а и защото се опасявам, че англичаните ще се намесят ако се замотаем.

                                Ако може и Neonix (или ако e изчезнал някъде Warlord) да изготви един план за придвижване на сухопътните части които сме предвидили (в таблицата са отбелязани местоположенията на всичките ни дивизии), от местата където са в момента, през Австрия и съответно навлизането в Италия след това(самолетите можем да ги броим направо там)
                                <<..........>>

                                Comment

                                Working...
                                X