Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Участници и права

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Понеже съветническата работа е най-сладка да се кандидатирам за такава приятна службичка и аз. може и какъвто и да е друг пост, естествено.

    Comment


      #62
      Кухулин помоли да не е корпусен командир а съветник, виждам , че е извън отбора. Не зная как сте се договорили, но ако той не се е отказал , моля, по възможност да бъде оставен като съветник!
      Виждам нови желаещи, ако иска Големите надежди да го включите в нашият отбор - Моля , не възразявам! Ще се договорим с другият резервен играч кой, ще е ОК на мястото на Кухулин.
      За осъдените на живот и смъртта е приключение!

      Comment


        #63
        Може ли и аз да внеса една молба за понижение в чин съветник щото компа ми виряса тия дни, а и с други неща се заех да се занимавам, та ми се струва, че няма да имам достатъчно време да водя ВВС в реално време като започне играта.
        (\_/)
        (°_°)
        (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

        Comment


          #64
          Нямаш проблеми, но не бързай - има време до началото на играта и можеш да си промениш мнението.

          Comment


            #65
            Ок.
            (\_/)
            (°_°)
            (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

            Comment


              #66
              кандидат за командващ нелегалната съпротива на българския отбор има ли?
              Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

              Comment


                #67
                Не, не ми се вярва да стигнем до там за двадесет дена .

                Comment


                  #68
                  ооо, няма проблем, основни операции са замислени още преди началото на евентуални бойни действия.
                  Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

                  Comment


                    #69
                    Тогава ми опиши какво разбираш под "нелегални сили", защото това, което аз си представям (нещо в стил "Съпротивата") няма да присъства в играта (просто няма да си играя да го симулирам, а и не смятам, че ще има някакъв осезаем ефект в първите три седмици, които ни интересуват).

                    Comment


                      #70
                      Организация с гръмко име, която действа извън рамките на официалната политика и театър. примерно ВОРО - вътрешна одринска революционна организация. координира и някой кофти неща като търговия и зарибяване с дрога на турската армия, транспорт на биологични, химични и други оръжия за ПКК, създаване не мъгла, пълнене на СНН с новини... саботажи, кибератаки, разузнаване дълбоко в тила на противника, операции по заблуда, пиратство, тероризъм... имам голям списък с потенциалните цели на суперспециалното психокинетично оръжие което тайно е разработвано от съветските учени в последните години на студената война.... създаване на паника по световните търговски борси, саботиране на туристическия бизнес, разрушаване на връзките м/у Турция и други страни. /една телеграма вкара САЩ в ПСВ/.
                      ефекта - отвличане на основни туски сили от тетъра на бойните деиствия. - примерно сили в кюрдистан, кораби за охрана от пиратсво, айде че си издавам операциите.
                      Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

                      Comment


                        #71
                        Ясно, но - не, няма да симулирам подобни неща. Сам човек съм - и без друго няма да смогвам само за военните действия, какво остава за тилови истории.

                        Comment


                          #72
                          gollum написа Виж мнение
                          Ясно, но - не, няма да симулирам подобни неща. Сам човек съм - и без друго няма да смогвам само за военните действия, какво остава за тилови истории.
                          Ти реално си симулирал горните фактори, понеже си оставил значителна част от турските сили извън кампанията. Нали това им е идеята - да покриват другите вероятни заплахи, да се борят със съпротивата и т.н. Мисля, че в това отношение играта е съвсем реалистична.

                          Comment


                            #73
                            Здравейте
                            Какво стана, ще има ли игра или пак поредния проект в архива, също така защо затвори темите?
                            Ако за теб gollum са ясни нещата и си акомулирал достатъчно инфо , можеше да ни оставиш да си приказваме а не да се разпадне групата.
                            Sub sole nihil novi est

                            Comment


                              #74
                              Здравейте! Нов съм във форума. Исках да попитам какво става с тази игра и ако има свободни места дали ще се намери едно и за мен. Не съм специалист, по-скоро ентусиаст любител, но в общи линии съм запознат със структурата на въоръжените сили на комшиите, предимно на сухопътните войски и ВВС. Поздрави!

                              Comment


                                #75
                                За момента е замразена - имам друга спешна работа. Очаквам тя да приключи до около последната десетдневка на август и тогава ще проверя дали все още ми се занимава с този проект.

                                Comment

                                Working...
                                X