Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вариант 1922-бис

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Ще има работа и за вас. Нека почне играта. То още играчите не са се огледали. Старта, както всички знаят, ще е на 1 септември.
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      #92
      бе то и някои императори почнаха да поскучават...

      Comment


        #93
        Просто затишие пред бурята....
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #94
          Пишете си ходовете - аз по-рано от 1 септември не мога да започна да смятам.

          Освен това в търговията все още цари известен хаос. Япония е дала някакви оферти, но ми се струва, че трябва да ги попреработи. Например - опитайте се да разберете дали неигровите страни все още искат да търгуват с вас. Ами ако Францата е изупила всичко (примерно казано )
          Германия е замлъкнала като Берлинското радио на 10.05.45 г. В секцията на Англия - "ни бе, ни ме, ни кукареку", както обича да казва един колега.
          Давайте малко по-експедитивно. Мадритската ви конференция е мадридското мълчание.
          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
          Неизвестен руски адмирал

          Comment


            #95
            Ходовете ясно, американската - също, говорих за пресата, да питат за интервю, може пък PR-стажантът в Киото, с хиляда притеснения да попита сенешала, който със 100 поклона да попита шамбелана, който да постави въпроса пред принц Каное и да се получат отговорите.

            Comment


              #96
              Какво американската??
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #97
                еми то за да има интервю - трябва да има поне някаква информация ....
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  #98
                  Imperial написа Виж мнение
                  Просто затишие пред бурята....
                  имах предвид, врагове на прогресивната азиатщина! А за интервюто и връзката му с информацията си прав. Одзава сигурно няма да се забави да ви даде някакви податки.

                  Comment


                    #99
                    аз само това чакам за да напиша бомбастичната статия с която да разпаля войната още на Мадридската мирна конференция
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      От Мадридската конференция нищо няма да излезе според мен даже още повече ще разпали войнствените настроения.

                      Comment


                        A, ваша си работа. Ама аз каквото можах - направих
                        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                        Неизвестен руски адмирал

                        Comment


                          Одзава, впиши ме като американски адмирал, за да мога и аз да получа достъп
                          П.В.

                          Comment


                            Въпреки че не ни питаш, с удоволствие те приемаме
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              С разрешението на Империал и по желание на Де Ройтер, последният получава адмиралските пагони на Атлантическата и тихоокеанска ескадри на Американския флот.
                              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                              Неизвестен руски адмирал

                              Comment


                                О, много се радвам

                                Comment

                                Working...
                                X