Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хегемония - 1915

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Никой не е печелил, защото знае кога да спре, а защото другите не знаят кога да спрат, а вина винаги може да има - дори и при победа, но е най-добре аз да спра да пиша тука, да не стана най-бързо баннатия за флъд юзър в историята на форума
    Вече само онтопик реплики очаквайте от мен.
    Kerls, wollt ihr ewig leben?

    Comment


      Качих и последната част от правилата - тези за война по море. От утре малко по малко ще качвам началната информация за държавите и щом приключа, ще разпратя на играчите началните файлове. След котео можем да започнем първия ход.

      Comment


        Нанесох последните промени по страницата с политическите правила - не мисля, че повече ще пипам нещо.

        Comment


          Много впечатляващи правила Голъме, почвам да си търся счетоводна програма да напасвам бюджета :mhehe:
          междувременно пускам обява:
          Австийската Имперска Канцелария спешно търси да назначи експерт счетоводител!
          Осигурено здравно, пенсионно осигуряване и мезонет на Ringstrasse близо до Хофбург
          Kerls, wollt ihr ewig leben?

          Comment


            Извинявам се за втори пореден пост, но, Голъме, може ли малко ъпдейт, какво става с хегемонията?
            Kerls, wollt ihr ewig leben?

            Comment


              Качвам страниците на държавите. Вече завършена Германия, вероятно днес ще кача Австрия. След това имам още малко работа по свързването на конците, след което ще пусна и един материал със статистика към началото на играта и тогава можем да започваме.

              Comment


                Сега информацията за Германия е много добре структурирана и ясна. Чакаме другите
                Канцлер на хазната

                Comment


                  xopxe написа
                  Много впечатляващи правила Голъме, почвам да си търся счетоводна програма да напасвам бюджета :mhehe:
                  междувременно пускам обява:
                  Австийската Имперска Канцелария спешно търси да назначи експерт счетоводител!
                  Осигурено здравно, пенсионно осигуряване и мезонет на Ringstrasse близо до Хофбург
                  като гледам какво става в ВнП, май ще съм много подходящ за управител на концентрационни лагери ха ха ха
                  Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                  请您死在地狱般的阵痛
                  [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                  きさまはしんでくださいませんか
                  [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                  Comment


                    Това означава, че ще се присъединиш към Австрия ли
                    Join the Imperial side, Kriloff :starwars:
                    Получаваш веднага имперския концентрационен лагер - съкратено Ген-Щаб :p
                    Едит: Да бе, във ВнП много мирничко си плямпаме и дори сме мързеливи и не си постваме ходовете на време, нищо общо с концентрационен лагер - направо снобско клюкарско парти :38: :secret:
                    Last edited by xopxe; 19-11-2007, 22:31.
                    Kerls, wollt ihr ewig leben?

                    Comment


                      аха , а дердевила се задави с кифличка по време на следобедния чай
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        Ааа, събота и неделя ерц-херцога е на лов и всякакви държавни дела замират. Кво да се прави, херцогска му работа
                        Ама стига сме отклонявали темата на Голъм
                        XV mile the sea brode is
                        From Turkey to the Ile of Rodez...

                        Comment


                          Извинявам се, че отдаван не съм давал никакъв отчет за състоняието на проекта. Така, напоследък нещо съм съвсем лишен от свободно време, така че за момента нещата малко се замразяват (в съзвучие с температурите навън). Като цяло проекта твърде се усложни, така че вероятно ще направя една редакция на нещата в посока опростяване и ще обновя правилата в съответствие с това. Но кога ще стане това ми е трудно да кажа - най-вероятно след като ми свърши лудницата в работата, т.е. някъде през януари. извинявам се на всички участници за това забавяне - отговорността е изцяло моя, но в желанието си да изпипам нещата ги усложних твърде много, за да може реално играта да се води от един водещ и то в приемливи срокове. След съответното опростяване нещата ще потръгнат по-добре, според мен.

                          Comment


                            Е тва е проблема на решението да започнеш развитието отзад напред - от най-сложното към по-простото.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Не е проблем, поне за мен. Тъй като хвърлих огромен труд в този проект, изясниха ми се имного неща, т.е. за мен поне полза имаше и то голяма. А и не мисля, че това е проблем, както ти обясних и по-рано аз не съм тръгнал от сложното към простото . Тръгнах от отделните модули към цялото и неизбежно в този процес се съкращава, но това не е лошо само по себе си. Да не говорим, че няма и как иначе да се направи, поне според мен.

                              ПП Макар че истинският проблем (както си говорихме с Ханс веднъж) е, че започнах от картата. Текущата система е добра и работи (т.е. може да се води нормално), но за карта с много по-малко провинции.

                              Comment


                                При условие, че старта се отлага за Януари, няма да мога да участвам, от сега го казвам за да не се получи фал. Австрия остава без играч. Ако случайно плановете ми се променят и имам възможност да участвам ще съобща тук.
                                Един технически въпрос към Голъм: системата ти е автоматизирана до екселски таблици или до релативни бази данни?
                                Kerls, wollt ihr ewig leben?

                                Comment

                                Working...
                                X