Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Направете най-сетне една (форумна) военна игра!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Инквизиторум написа
    Сега остава да се напрви играта.Предлагам да е фентъзи за да е по-лека. Сега мисля, че е време за по-детайлно описание на игрицата.
    А, проекти има, движат се. Обаче въпрос на време е кога ще бъдат завършени. Моя вече за пореден път го отлагам за началото на април. Но с фентъзи не ми се занимава
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      #32
      messire Woland написа
      А, проекти има, движат се. Обаче въпрос на време е кога ще бъдат завършени. Моя вече за пореден път го отлагам за началото на април. Но с фентъзи не ми се занимава
      Жанрът го изберете вие, на мен ми е все едно. текстови данни ще вадим няма проблем, но за шестоъгълничетата не знам, ще глътне много време.
      Вариантът в Флаш-а не е лош, но ще имаме едно приложение за логиката и едно на флаш, "само за келешлик", ако това е което се има на предвид е добре.
      За съжаление смятам, че само много ще се шуми и накрая нещата ще се отложат за май или юни (при мен вече два пъти се случи), ако все пак мога да помогна с нещо, обадете се.

      Comment


        #33
        Времето няма значение! Важното е друго-ще правим ли играта или няма?

        Comment


          #34
          Уверен ли си, че си разгледал темите по-надолу, където горе-долу е видно какво се е правило и къде са били проблемите преди време...
          Ентусиазъм си има, въпросите са технически, сиреч обективни!
          Плюс това тук не е сайт за фентази, темата е по-скоро offtopic, хората предпочитат исторически сюжети, доколкото е възможно.

          Comment


            #35
            von Danitz написа
            хората предпочитат исторически сюжети, доколкото е възможно.
            съгласен :nworthy: :nworthy: :nworthy:


            Dark Galaxy ---> GoodKnight

            Comment


              #36
              Да, и аз в сега не съм заинтересуван от фентъзи сюжет. Към настоящия момент Воланд разработва една игра по ПСВ мотиви, аз много по-бавно придвижвам две други игри - едната оперативно-тактическа, а другата стратегическа - идвете са по ВСВ мотиви. общо взето, основният проблем е в свободното време (или по-точно в неговата липса). Ако някой друг чеувства, че има свободно време, сили и желание - може да разработви собствена форумна игра. А за автоматизацията ще почакаме някоя от игрите да се избистри и да потръгне .

              Comment


                #37
                Времето няма значение! Важното е друго-ще правим ли играта или няма?
                Обикновено правилата и логиката на играта се разработват от един човек. Правенето едновременно от двама или трима не е лесно и си е предизвикателство
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment

                Working...
                X