Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съставяне на правителствата на държавите

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Съставяне на правителствата на държавите

    Принципно решихме с Воланд то да става като играчите които искат да играят в дадена държава се съберат и си изберат лидер...но признавам това е доста неопределена система така че всякакви предложения са добре дошли.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    Съставяне на правителствата на държавите

    Може и по-недемократичен вариант :
    Определени хора си заплюват главната роля за определена държава и после пускат списък с кандидатури. Който иска поства желанието си да заеме определен пост и съответно, го заема (тук може да се поспори дали е необходимо специалното съгласие на лидера за съответния човек). Щото изборите може и да са хубаво нещо, но как ще ги проведем?

    Comment


      #3
      Eeeee какви са тия работи сега. Според мен Голъм даде добро предложение - един лидер си избира страна и оттам той подбира другите играчи в тази. Какви са тия избори ??? Как ще се управляват... от зара ??? Или от официални изказвания на кандидат-играчите - всеки може да пише по един начин и да мисли по друг !!!
      20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
      "Иване, сега кръв ще се лее!"

      Comment


        #4
        Аз съм върдо против зара! Нека всеки лидер да си подбира кабинета ....а Водещия да назначава останалите играчи - опозиция и т.н.
        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          #5
          ами добре с лидера но явно ще стане така - човека ще кандидатства през Имп. Ген. Щаб за лидерство и ако го получи, си прави кабинет.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            Добре де. Ами аз чета тука за ред постове, които трябва да се заемат. Само за Британия ще трябват над дузина. От къде ще намерим толкова много сериозни играчи? Че ние за тази игра едвам си "вързахме гащите". Аз горещо приветствам идеите заложени във втората игра, но не ми се струва, че целите надхвърлят възможностите ни.
            "Войната е продължение на политиката с други средства" Генерал Карл фон Клаузевиц

            Comment


              #7
              опитваме се да привлечем още играчи
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #8
                Чакам оферти.
                Кратка автобиография: върл фен ан Civ, PG, SS и други стратегии.
                Желана позиция: генералщабен плъх
                Втора позиция(по образование): нов шпеер

                Comment


                  #9
                  Ами незаетите длъжноти се изпълняват от Лидера
                  Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                  请您死在地狱般的阵痛
                  [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                  きさまはしんでくださいませんか
                  [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                  Comment


                    #10
                    За нов Шпеер трябва да измисля някакъв тест щото искам истински Шпеер а оня тип е бил гений
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #11
                      Е, ами нали за това говоря! 8)
                      ====
                      изтрийте ми спама после.

                      Comment

                      Working...
                      X