Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Великобритания

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Ако решите да смените императора си ....само свиркайте
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    Comment


      #17
      Абе, тогавашния английски крал (след този, който губи престола, оженвайки се за американка), мисля си имаше кралица и то млада
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        #18
        e-e-eh drugariu Krilow, ako Wi chue shefa na NKWD - takyw Puch shte Wi spretne, che swqt shte Wi se izwie :twisted:

        Comment


          #19
          ...

          Даааа, скъпи ми княже, у вас явно пак е проговорила загадъчната ви славянска душа
          "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

          Comment


            #20
            Ние го пратихме в Люксембург на специализация .... мама тъй като европа не е много сигурна ...той минава сега на изток ... А и Началникът на Тайната Канцелария все още не се е появил на работното си място .... Дипломация господа, дипромация! и по щайга водка пред вратата на шефа на НКВД всяка сутрин ....
            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

            请您死在地狱般的阵痛
            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
            きさまはしんでくださいませんか
            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

            Comment


              #21
              Високопочитаеми колеги, искам да изразя искреното си задоволство от факта, че завбъдеще ще си сътрудничим за благото на Великата Британска Империя. Предлагам също така да бъде установена дата за първата работна среща на кабинета. Подробностите около провеждането й може да уточним чрез пощата. Очаквам вашите писма.
              Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

              Comment


                #22
                Не ни ли липсват няколко души? Флотски ни трябва, аз може да го поема, но ще е по-яко ако има разделение на типовете войска, ще има с кой да се карам за пари и бюджет Освен това май ни трябва и Колониалист, така де шеф по колониите.
                XV mile the sea brode is
                From Turkey to the Ile of Rodez...

                Comment


                  #23
                  Това са подробности
                  Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                  Comment


                    #24
                    Определено ни трябва министър на колониите - човек,разсъдлив и способен на компромиси. Имам един човек наум за този пост, но засега нямам отговор от него. А шо се отнася до флотския - в краен случай сър Грей ще се заеме с това - тъкмо ще избегнем конфликтите за ресурси.
                    "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

                    Comment


                      #25
                      С радост мога да обявя, че Махадева е назначен за Министър на колониите и го приветствам в нашия малък по брой участници , но огромен по интелектуален потенциал екип.
                      Засега вакантен е единствено постът Първи Лорд на Адмиралтейството.
                      "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

                      Comment


                        #26
                        "Канада поздравявва новият министър на Колониите . Надявам се на добро и мъдро съжителство ( Привет Махадева ) . Канада винаги и била добре настроена към Британските си приятели ( и притежатели ) . Нека това да продължи и за напред ."
                        "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

                        Comment


                          #27
                          Поздравления за новият член на нашия велик екип. Нека под наше ръководство Великата Британска Империя да пребъде...
                          Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                          Comment


                            #28
                            Първият Морски Лорд приветства всички останали членове на кабинета. Имам искренното желание да получа нужните субсидии от финансовото министерство и не само да възродя "two power standart" ами и да го направя поне 3-4.
                            До кога трябва да представя проектите на съдовете който желая да бъдат построени, тактическата им структура и дислокация? флотската авияция под мое командване ли ще бъде или на RAF? имам предвид и тази с наземно базиране.

                            Comment


                              #29
                              Охо стана интересно
                              Здрасти Гоги, аз съм ти най-върл враг отся нататък - а си допипал повечко субсидии от мен, а стана въргала
                              ама добре, че си ти флотски, че иначе аз щях да оплета нещата :roll:

                              А по същество - в момента нищо не сме направили, поради това, че още не е изцяло доуточнена "системата за правене" май Но проектите може да си ги направиш (ти сигурно всъщност вече си ги и направил ) и като излезе интерфейса само да ги нацъкаш.
                              Виж дислокацията ще трябва да обсъдим, но по разбираеми причини на ЛС (пращай ЛС на всички от кабинета, като в заглавието пиши за какво става въпрос и кой най-вече засяга. Така мързеливите няма да има нужда да четат ) Драсни ако имаш някакви първоначални идеи. Ще трябва да обсъдим и авиацията по-подробно, че там е доста неясно кой какво ще командва.
                              XV mile the sea brode is
                              From Turkey to the Ile of Rodez...

                              Comment


                                #30
                                Welcome aboard, Gogi!! :tup:
                                "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

                                Comment

                                Working...
                                X