Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на държави

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    здрасти на всички
    малко се позагубих напоследък ама много работа ми се струпа

    Imperial Friedrich написа
    Германия е свободна в момента, що не я поемеш
    ако това е истина и все още е свободна... може ли да участвам? :roll:


    Dark Galaxy ---> GoodKnight

    Comment


      Ами, който я иска - негова е. Иначе, в повечето държави има място за индустриалци, вестникари, например във Франция са добре дошли.
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        Ок, Верешчагин - Германия е твоя. Когато ти е удобно си напиши e-mail-а за свръзка в съответната тема.

        Comment


          еее, време за реклама, а? И в Русия ще им е добре на всички журналисти и предприемачи .
          По моя преценка съм обективен.

          Comment


            Imperial Friedrich написа
            Германия е свободна в момента, що не я поемеш
            Империал ти сериозно ли се отказа от играта? А аз си мислех първо тебе да нападам :lol: шегувам се той Империал знае за какво става въпрос.
            Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

            Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

            Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

            Comment


              lzl написа
              еее, време за реклама, а? И в Русия ще им е добре на всички журналисти и предприемачи .
              Е, ама дали ще е демократична държава, с неприкосновена частна собственост? Все пак Франция ... демократични традиции, силна индустрия, свободен печат ... друго си е ...
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                Sir Gray написа
                ония въпросници разпратени ли са вече?
                Все още не.
                Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                Comment


                  messire Woland написа
                  lzl написа
                  еее, време за реклама, а? И в Русия ще им е добре на всички журналисти и предприемачи .
                  Е, ама дали ще е демократична държава, с неприкосновена частна собственост? Все пак Франция ... демократични традиции, силна индустрия, свободен печат ... друго си е ...
                  Тея заучени фрази не важат, като стане дума за власт...
                  По моя преценка съм обективен.

                  Comment


                    определено - в печата имат място съвсем други заучени фрази... :lol:

                    Comment


                      Мисля че Vereshagin е време да си кажеш емейла за връзка в съответната тема.
                      Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                      Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                      Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                      Comment


                        Казал си го е и съответно съм го записъл във въпросната тема ( http://www.boinaslava.net/forum/view...=100403#100403 ).

                        Comment


                          РЕ

                          Извинявам се тогава моя е грешката.
                          Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                          Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                          Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                          Comment


                            Още не съм прочел всичко за играта, но много ми се ще да получа Австрия. Може ли?
                            Truth will save the world

                            Comment


                              Основният проблем в твоето желание е, че Австрия просто не присъства в играта като държава. За момента всички държави са заети, но можеш ако желаеш да участваш като опозиционен политик в някоя от тях или пък като индустриалец.

                              Comment


                                Тая работа с опозицията не ми се струва удачно да се ползва. Първо, и без това не сме достатъчно хора и си нямаме даже един вестникар, второ, замисълът не ми се струва достатъчно развит (тук може и да не съм прав, де), и трето, опозицията ще има в 1-2 държави и така техните водачи ще имат да се занимават с още едно нещо и въобще ще им бъде в тежест повече в сравнение с другите играчи. Какво ще кажете?
                                По моя преценка съм обективен.

                                Comment

                                Working...
                                X