Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лафче

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Лафче

    какво става с тия бунтове бре, немецо ли мъти водата нещо? или ти се опитваш него да натопиш, ей така за спорта )) (това по случай товето изявление за гражданите с немско подданство там...)
    XV mile the sea brode is
    From Turkey to the Ile of Rodez...

    #2
    стартов ресурс за ход V: 174.43 ИК
    Нови лидери:
    1. лидер на бялата опозиция (мисля че името беше Ван дер Берг; той не може да се управлява от президента)
    2. военен лидер
    3. Граждански лидер без назначение (ти трябва да го определиш какъв да е)
    4. Граждански лидер, бивш бунтовнически лидер

    Вълненията в двете провинции практически не бяха добре организирани и не особено многобройни, тъй като сума от над 10-15 ИК беше изсипана в провинции 8 и 9. Чужди заловени агенти няма, но следите водят към Германия, но доколкото разбрах от Голъм ти така или иначе вече знаеш. Тъй като тези две провинции са доста откъснати от света (най-близкото пристанище е през две провинции), ти можеш да решиш какво да обявиш пред света по въпроса.
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    Comment


      #3
      Майтапи

      Ъъъ защо пък аз?! Те са си твои, пък и в общото правителство ти ще се занимаваш с дипломацията...
      Беше ми любопитно дали германците са подхванали активна разузнавателна кампания.
      XV mile the sea brode is
      From Turkey to the Ile of Rodez...

      Comment


        #4
        Я кажи кви са тия неща с Мороко? То такава държава няма ;( да не става въпрос за Алжир.

        БТВ Япония ми поиска финансова помощ - 50 ИК ... ако искаш да им дадед двамата по 25ИК, ако не можеш ще ги дам сам ... но ще ми доде нагорно.
        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          #5
          Няма такава държава бе, само името е използвал голъм за улеснение. Няма да се ебавам с Алжир и да ми рухне целия престиж на миротворец я .
          На япония - ок, от мен ще получи 25 ИК. То там стана бая мътилка, ако се ступат какво ще правим?
          XV mile the sea brode is
          From Turkey to the Ile of Rodez...

          Comment


            #6
            това е проблем .... сега ако вземеш териториите на тази въобръжаема държава ще трябва наистина да я създадеш ...макар и като зависима колония или доминион ;( трябваше просто да си колонизираш ;(

            За Япония това ще е приноса ни ... ако се счепкат ще стоим и ще гледаме от страни ..нямаме какво да направим ;(
            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

            请您死在地狱般的阵痛
            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
            きさまはしんでくださいませんか
            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

            Comment


              #7
              Слушай, агитирам Персия и Япония да отпуснат по някви ИК на ход за организирането на контра-революция в СССР. Знам ,че ще си заинтересован Каква разузнавателна мрежа имаш там, аз имам 1(един :lol: ) агент внедрен и засега аз ще котролирам операцията. Ако имаш повече кажи да сложа моя пич под командването на твоите хора и ти да се заемеш с тая задачка.
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                #8
                иМАМ ВНЕДРЕН АГЕНТ В нквд С КАПИТАЛ ОТ 45ик
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  #9
                  Аз поех организацията на мащабна разузнавателна кампания за организирането на контра-революция в СССР. Всички други страни ще правят вноски в един фонд "Помощ за онеправданите", от които пари аз ще внедрявам агенти и ще подкрепям опозиционните групировки в страната. Прикачи твоето разузнаване към мен и пращай финансите, които отделяш за СССР на тоя фонд. Така ще се концентрират бая доста много парички и се надявам да имаме осезателен успех.
                  (а под линия - понеже всяка страна поотделно ще внася своите вноски, които освен това ще се и различават, може да обмислим ние двамцата дали да не "поотклоним" извести средства но засега не ми се ще да правя такива мушики)
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment

                  Working...
                  X