Съобщение

Collapse
No announcement yet.

САЩ отваря досиетата!!! ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Аз не мога да ги отворя, Империал трябва да реши, но той сигурно още не се е събудил
    Колкото до цензура - защо? В смисъл - с каква цел? Естествено, ще бъдат "обнародвани" само форумите на играчите, не и този на водещите.
    Ще видя да публикувам и списъка с изтеглени случайни събития, без самия модел, че това би отнело време, а и аз сигурно тепърва ще го променям за по-нататъшните игри.
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      #17
      В смисъл да изтриете срама от британското чело. Шегувам се разбира се за цензурата.
      Dulce et decorum est pro patria mori

      ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
      СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
      НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
      СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

      Comment


        #18
        Хехе, това не е срам, това е realpolitik
        Айде айде, пък Персия сигурно само чисти ризи е носила?
        :lol: :lol:
        XV mile the sea brode is
        From Turkey to the Ile of Rodez...

        Comment


          #19
          Естествено е най-интересна ако се прави със ясна мисъл за целите.

          Иначе каква цензура ....всичко мое е тук пред вас Дори договорите дето ги няма във форума
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment


            #20
            Ще разбереш като отворят форумите. Двойни игрички със съюзниците си не сме играли. Но не ти се сърдим де.
            Dulce et decorum est pro patria mori

            ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
            СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
            НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
            СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

            Comment


              #21
              Е, и аз не играех двойна игра... Просто премълчавах съюза със САЩ И по едно време обмислях дали да не сменя лагера към СССР и Германия (Верешагин, направо германеца е виновен, аз сериозно обмислях варианта, но неговата щуроглава позиция и твоето бездействие ме отказаха. Ако играеше обаче някой друг в Германия почти сигурно бих се съюзил с него в името на Гросс Европа )
              Накратко се опитвах да си запазя отворени пътища за развитие със съюзите - сиреч първо да видя кой ще е по-силния и тогава да се пиша към него Но ако станеше война между СССР и Персия/Япония/Австралия бях 100% с вас. Ако обаче обявехте война на САЩ, то аз щях да съм с него (макар не 100%, имаше шанс и да съм срещу него)
              А относно цензурата - той княза изнесе общите ни досиета, аз нямам нищо повече. Може би трябва да изкараме и съдържанието на нашия форум. Но то ако се отключват форумите няма смисъл де

              А, още нещо, нали помниш как последните ходове точно започна дискусия в нашия съюз за евентуална война срещу САЩ (по случай неговата критика към твоето Иракско начинание). Е тогава се видях в чудо - кой да подкрепя Със всички сили щях да дърпам срещу такава война (не явно де ), щото иначе трябваше да компрометирам един от двата съюза, а предвид неясната позиция на СССР това хич не ми се искаше Въобще много готина ситуация
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                #22
                Е аз никого не съм излъгал - основен приоритет е мир за моята държава ...всичко, дори акцията срещу СССР бе превантивна, колкото да спре евентуална агресия от срана на Русия, която след няколко хода никой не би могъл да спре.

                За Персия - много съм доволен ...добра дипломация стана там жалко че не си пазя ЛС-те.
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  #23
                  Е, аз бих играл по подобен начин. Т.е., като сър Грей или Крилов. Главното, за да ти е интересна играта е, да си поставиш цел и да си я гониш. Друго важно е, да помниш, че както и в политиката "няма вечни приятели, има вечни интереси" - в смисъла на поставената в играта ти цел. И не на последно място - да държиш вратите отворени - не се знае кой път ще те доведе до изпълнение на целите. Най-добре е да направиш така, че всичките пътища да водят натам. Но за целта си трябва дипломация, а не дървеняшко поведение
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    #24
                    княз Крылов написа
                    жалко че не си пазя ЛС-те.
                    Аз имах доста от личните разговори между играчите (поща, ICQ и т.н.), но да видим какво пазя, май само два-три документа. Този между теб и персийците може и да го имам ще проверя
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment


                      #25
                      ненам ..ако песиеца го е ращал ...аз не съм Само договора съм ти пращал ...него го има по-горе
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        #26
                        а, простете, не съм чел темата скоро

                        който иска неговата държавна информация да бъде разсекретена, да си каже
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #27
                          отвори моята - не че има нещо скрито там вече
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            #28
                            твоят е отворен

                            когато отварям такъв форум, ще става само за четене от регнати форумци, а пълен достъп ще си имат както преди само съответните хора
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              #29
                              Е, отваряй всичките де, не вярвам някой чак толкова да се срамува от какви ги е навършил Ако да, да си каже бързо :lol:
                              XV mile the sea brode is
                              From Turkey to the Ile of Rodez...

                              Comment


                                #30
                                Е, определено и на мен ми хареса дипломацията с САЩ. Сега вече мога да кажа, че това което стана с Саудитска арабия си беше грешка, но Деймос настояваше да я ударим (извинявай Деймос, отговорността си е на двама ни и не сека не звучи като оправдание ). Нападнахме я само заради ИК-то, което носят повечето провинции. Иначе моята идея беше да си овладеем първо провинциите за които се договорихме със САЩ и островите и чак в по-късен етап да сложим ръка на Арабския полуостров .

                                Крилов, ако се стигнеше до военнен конфликт, щяхме да те отнесем. На мен не ми се искаше, но с твоята вироглавост, просто нямаше да има друг път. Иначе чест ти прави, че отстояваше позициите си, но компромисите просто са неизбежни в такава ситуация . Чест и почитания!

                                Иначе за съюза. Мисля, че се получи здрав пакт, изграден на доверието между нас, като изключим Сър Грей, който го увърташе от самото начало и нямаше някаква твърда позиция. Но аз не му вярвах от началото (Япония ще потвърди), но после се отказах от тези си мисли за благото на съюза.

                                С Япония мисля, че всичко се нареди още от началото и съмнения спрямо тях нямахме. Просто си допаднахме в интересите които преследваме, обединени от общата заплаха СССР.

                                Австралия успя да спечели доверието ни, въпреки неясната позиция в началото, но мисля, че всичко беше в рамките на нормалното.

                                Когато имам възможност ще пусна моите планове за навлизане в СССР, които не съм споделял мисля с никого. Защото както каза фон Дьониц - които удари пръв, удря два пъти. :twisted:

                                Поздрави на всички за хубавата "недовършена" игра, която се получи.
                                Dulce et decorum est pro patria mori

                                ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                                СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                                НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                                СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                                Comment

                                Working...
                                X