Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пилоти, членуващи в ескадрилата и записвания на нови членове

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Re: от къде да изтегля ACE Expansion-a?

    The_Headhunter написа
    She moje li da prisyedinq vyv eskadrilata sys =VNVV=Chakala
    Готово!
    Сега трябва да си редовен в полетите!
    =VNVV=Shilo
    Въздушните на Негово Величество Войски

    Comment


      #92
      Здравейте отново. Макар и да не съм летял още с Вас си имам позивна вече =VNVV=Medun. За съжаление имам софтуерни проблеми които се надявам да реша още днес....

      =BgAF= Bulgarian Air Force

      Comment


        #93
        miro написа
        Здравейте отново. Макар и да не съм летял още с Вас си имам позивна вече =VNVV=Medun. За съжаление имам софтуерни проблеми които се надявам да реша още днес....
        :lol: Интересна позивна - =VNVV=Medun! :roll:
        Успехи!
        =VNVV=Shilo
        Въздушните на Негово Величество Войски

        Comment


          #94
          Draveite na vsi4ki!
          Az sum nov 4len na tozi forum , preporu4a mi go edin kolega letec ot va6ata eskadrila i iskam da zapitam na komandvaneto edin vupros.Vuprosut mi e - 6te ima li eskadrilata ograni4en broi li4en sustav kakto e v edna realna eskadra ili ?Zadavam tozi vupros za6toto ,za da pokriq va6ite hardwerni i drugi iziskvaniq 6te mi trqbva okolo mesec , a kato gledam eskadrilata raste ejednevno! Tova e!
          Не е важно да си добър, важното е да си маняк!

          Comment


            #95
            PeaceMan написа
            Vuprosut mi e - 6te ima li eskadrilata ograni4en broi li4en sustav kakto e v edna realna eskadra ili ?
            В нашата виртуална ескадрила нещата са малко по-различни от реалния живот (преди всичко тук сме за удоволствие и да се забавляваме , но това не означава че трябва да се подхожда безотговорно), така че ограничения в броя на желаещите - няма. Всеки е добре дошъл .
            Salute!

            Comment


              #96
              Da 6te go imam v predvid, vse pak s aviaciq se zanimavat samo seriozni hora koito mogat da se zabavlqvat
              Не е важно да си добър, важното е да си маняк!

              Comment


                #97
                PeaceMan написа
                ... vse pak s aviaciq se zanimavat samo seriozni hora koito mogat da se zabavlqvat
                Правилно!
                В ескадрилата има повече хора, занимаващи се с авиация, от колкото предполагаш.

                С каква позивна искаш да те запиша?
                =VNVV=Shilo
                Въздушните на Негово Величество Войски

                Comment


                  #98
                  Да бе... последната седмица покава всичко ,не не и че има сериозни хора тука..
                  С риск да ме пратят в карцера,ще кажа че командването се СКАТАВА! Нещо набързо умря ентусиазма на всички.... айде бе хора толкова лесно ли се предадохте :roll:
                  su27 AKA =VNVV=Stoyanov
                  ______________________________
                  "Ще се видим във Валхала!"

                  Comment


                    #99
                    Незнам за другите, ама мен ме хвана някакъв вид пролетна
                    умора - липса на връзка, болки в джойстика, променливо IP.
                    Доктора каза 4е лекарствата са доста скъпи и с непредвидим ефект, особено за липсата на скорост :argh:
                    :roll: ,
                    сега стоя в къщи и взимам по две мисий на всеки 6ч.
                    дано се оправя, стискайте палци.
                    п.с. не флизам в Лобито, защото незнам да ли не е заразно.
                    S! на си4ки БГ орли.
                    I love fucking army
                    and she loves me, fucking me.

                    Comment


                      Shilo написа
                      PeaceMan написа
                      ... vse pak s aviaciq se zanimavat samo seriozni hora koito mogat da se zabavlqvat
                      Правилно!
                      В ескадрилата има повече хора, занимаващи се с авиация, от колкото предполагаш.

                      С каква позивна искаш да те запиша?
                      Явно тук пребивават последните мохикани на геометрично стопяващата се Българска авияция А аз все още немога да се присъединя към вашата ескадрила поради ред технически(липса на джойстик) и практически(летял съм само на F-16 и Comanche) причини Така ,че ще продължа да следя вашия форум с удоволствие докато (ако) вляза в крак с вас. Успех на всички! Ще се чуваме
                      Не е важно да си добър, важното е да си маняк!

                      Comment


                        Stoyanov написа
                        Да бе... последната седмица покава всичко ,не не и че има сериозни хора тука..
                        С риск да ме пратят в карцера,ще кажа че командването се СКАТАВА!
                        Ами за съжаление и командването има ангажиминти и изпълнява заповеди на Негово Величество - липсата ни беше свързана с получаването и изпробването на нова техника :lol: . Вече сигурно знаете за новите Bf-110 във VEF.
                        Стоянов виждам, че си поел риска да стоиш 3 дни в карцера - имаш късмет че на фронта са ни необходими всички боеспособни пилоти (особено по-добрите), затова ще бъдеш в карцера само когато не трябва да се лети :lol: .
                        Ами това е и се стягайте защото нещата на фронта стават все по-сериозни .
                        Salute!

                        Comment


                          zdraveite pak nai na kraia, pi6a tuka da vi kaja 4e s =VNVV=Chakala sigurno 6te zaformim dvoika toi ve4e ima sobstven joystik i mojem da trenirame zaedno puk i interneta ni pusnaha taka 4e o4akvaite tepurva da se 4uva za nas 8)
                          =VNVV=Shtek4o
                          When I die, bury me.Hang my balls on a cherry tree!!!

                          Comment


                            8) Da! S =VNVV=Shtek4o si pravime trenirovki tuka zaedno i naitina moe da izleze nesto ot nas dvamata kato dvoika .
                            =VNVV=Chakala

                            Comment


                              Dobo Utro

                              Sled dosta vreme stoene ot strani smetnah che e nastapil momenta da drasna njakolko reda.

                              1.Podadoh molba do OKL da me otchisljat i prehvarlajt v Sofija s zel predpazvaneto i ot amerikanskite bokluzi. Sashto taka presichaneto na patja na amerikanskite bombandirovachi kam Ploesht. Oshte poveche che Wehrmachta i Luftwaffe se nujdajat poveche ot vsjakoga za vsjaka kapka benzin.
                              2.Smjatam da podam molba do staba na =VNVV= za priemaneto mi v saotvetnata eskadrila.(smjataite che s tazi tochka go pravja)
                              3.Jelaja bordnijat mi nomer da e 45 (zaschtoto smjatam da dojiveja kraja na voinata 1945 8) )
                              4.S njakoi ot pilotite sam se sreschtal taka che kak da ne se prehvarli chovek v tazi eskadrila.
                              5.Dnes shte ima sabirane na eskadrilata taka che ne e zle i az da prisastvam kato cast ot neja.(pak i to piivaneto ne e za izpuskane
                              6.Bjah pregledan ot mojat dobar prijatel Doktor Mengele. Sled pregleda beshe ustanoveneo GODEN za poleti. 8) (Mejdu drugoto doktora raboti po vaprosa za spasjavaneto pa piloti koito sa skochili i prestojali v ledeni vodi skoro ste ima i polojitelni rezultati)
                              7.Opita koito go imam natrupan ot godinite poleti ste go predam na drago sarze i na drugi piloti ot =VNVV= (daje na njakoi veche sam pomognal malko nadjavam se)
                              8.Eventualno moje da izvikam oste dvama piloti koito da podsiljat =VNVV=
                              9.E ako trjabva ste mineme i na izspit makar che veche dosta sa me vidjali kak sam online
                              10.Znaite che eskadrilata ne ja pravi dobra kolichestvoto a KACHESTVOTO
                              11.Tuka ima dosta dobri piloti i drugi koito imat strahoten potenzial da nastignat i zadminat i nai dobrite.


                              Taka sled kato izspisah pisalkata i mastiloto pocti svarshi ne mi ostava drugo osven da se nadjavam che molbata mi ste bade udovletvorena. 8)

                              Salute

                              Falke45
                              Die Fahne hoch

                              Comment


                                Falke45 написа
                                Dobo Utro

                                Sled dosta vreme stoene ot strani smetnah che e nastapil momenta da drasna njakolko reda.

                                1.Podadoh molba do OKL da me otchisljat i prehvarlajt v Sofija s zel predpazvaneto i ot amerikanskite bokluzi. Sashto taka presichaneto na patja na amerikanskite bombandirovachi kam Ploesht. Oshte poveche che Wehrmachta i Luftwaffe se nujdajat poveche ot vsjakoga za vsjaka kapka benzin.
                                2.Smjatam da podam molba do staba na =VNVV= za priemaneto mi v saotvetnata eskadrila.(smjataite che s tazi tochka go pravja)
                                3.Jelaja bordnijat mi nomer da e 45 (zaschtoto smjatam da dojiveja kraja na voinata 1945 8) )
                                4.S njakoi ot pilotite sam se sreschtal taka che kak da ne se prehvarli chovek v tazi eskadrila.
                                5.Dnes shte ima sabirane na eskadrilata taka che ne e zle i az da prisastvam kato cast ot neja.(pak i to piivaneto ne e za izpuskane
                                6.Bjah pregledan ot mojat dobar prijatel Doktor Mengele. Sled pregleda beshe ustanoveneo GODEN za poleti. 8) (Mejdu drugoto doktora raboti po vaprosa za spasjavaneto pa piloti koito sa skochili i prestojali v ledeni vodi skoro ste ima i polojitelni rezultati)
                                7.Opita koito go imam natrupan ot godinite poleti ste go predam na drago sarze i na drugi piloti ot =VNVV= (daje na njakoi veche sam pomognal malko nadjavam se)
                                8.Eventualno moje da izvikam oste dvama piloti koito da podsiljat =VNVV=
                                9.E ako trjabva ste mineme i na izspit makar che veche dosta sa me vidjali kak sam online
                                10.Znaite che eskadrilata ne ja pravi dobra kolichestvoto a KACHESTVOTO
                                11.Tuka ima dosta dobri piloti i drugi koito imat strahoten potenzial da nastignat i zadminat i nai dobrite.


                                Taka sled kato izspisah pisalkata i mastiloto pocti svarshi ne mi ostava drugo osven da se nadjavam che molbata mi ste bade udovletvorena. 8)

                                Salute

                                Falke45
                                Спед такава заявка не ми остава нищо друго, освен да ти кажа "добре дошъл" официално в нашата ескадрила. Знаеш още от срещата снощи, че ти трябваше да си действащ пилот във ВНВВ преди много време. Както и да е, важен е крайният резултат.

                                Много бойни успехи на =VNVV=Falke45 от Въздушните на Негово Величество Войски!
                                =VNVV=Shilo
                                Въздушните на Негово Величество Войски

                                Comment

                                Working...
                                X