Съобщение

Collapse
No announcement yet.

KAK DA VLEZNA V IGRATA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Ами, Парабелум, опитай ако искаш да помогнеш на Дж-5 със съвети. Той постоянно губи оперативен темп, на практика на всеки игрален ход губи инициатива като за два. Ако той се съгласи, де.
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      #32
      Мисля, че тук по-скоро се има предвид несериозност по отношение на правилата, а не по отношение на собствената ти държава (т.е., идеята е да не се допускат тези, които грубо нарушават правилата на игровата реалност - щото много натоварват водещия).
      Не става въпрос за моята игра - аз още се трудя над нея (но и тя се очертава сложничка - поне засега). Но и в моята - поне на бета-теста ще участват около 10-12 души максимум.

      Към Симеонов - никой на този Форум няма да бъде ограничаван, затова че е много малък или не знае нещо (както може би си забелязал си позволяваме да модерираме само изказвания нарушаващи добрия тон, а не поради тяхното невежество). Естествено, че възразстта има определено значение (най-малкото - повече време за четене на книги и малко по-широк кръгозор) - но не бива да се забравя, че физическата възраст, не е непременно свързана с физиологичната или инелектуалната (даже доста могат да се различават). Ак оси се почувствал обиден от думите на Рамблер - боя се, че просто не си разбрал какво той е имал предвид - а именно натрупването на определен жизнен опит, явление, което ти дава достъп до почти уникална информация, която е трудно да получиш по друг път (т.е., за дадена информация винаги се плаща някаква цена - и винаги за определена информация се плаща еднаква цена, образно казано).

      Comment


        #33
        Друго яче казано - няма безплатен обяд и безплатна свирка, но за двете цените са различни :lol: :lol:
        Добре че са малките (ако има такива де, аз май на никой не му знам годините) да внасят малко ентусиазъм във форума.
        XV mile the sea brode is
        From Turkey to the Ile of Rodez...

        Comment


          #34
          Не е верно, че когато останат сериозните играчи играта щяла да стане снобарска и скучна... Аз се мисля за малък (по години) в този (на 17 съм), но се отнасям сериозно към играта.
          20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
          "Иване, сега кръв ще се лее!"

          Comment


            #35
            Имам една молба към модераторите. Знам, че аз също правя правописни грешки, но не и подобни СЕЛЯНЩИНИ. На никой ли не му прави впечетление как е написано заглавието на темата? "Влезна" .... На какви прилича това? Мисля, че трябва да държим повече на нивото във Форума. Не сте ли съгласни?
            "Войната е продължение на политиката с други средства" Генерал Карл фон Клаузевиц

            Comment


              #36
              Забравих да благодаря на Воланд - супер е подредил страничката с инфорамцията... всичко е нагледно и ясно. :tup:
              20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
              "Иване, сега кръв ще се лее!"

              Comment


                #37
                Аз мисля да направя Ам-Гъл официален говорител на форума защото изразява това което искам да кажа по-добре от мен

                а някога пишех красиви теми по литература
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #38
                  purvo da kaza na Imperial Friedrich 4e ne mi e zalepnal shifta no sum sviknal ot vsqkade da pi6a s golemi bukvi i cifri[znam che vi drazni ste porabotq nad vuprosa] no ne mi stana qsno kvi sa teq raboti :izbrani xora




                  AVE xora tva ne e rabota a igra ne q priemaite seriozno


                  I zasto ne iskate da puskate vinshni hora :| :| :| :|

                  Comment


                    #39
                    vunshni hora ne vinshni

                    Comment


                      #40
                      не става дума за "външни" или "вътрешни" хора.....уф не ми се обяснява

                      зависи от водещия какво ще реши

                      а писането с главни букви е еквивалентно на викане при реална говорна комуникация, затова се избягва от културния форумен участник
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #41
                        EEE ve gazariqata krai nema :lol: :lol:


                        neznam no kat gledam ti si nai vazen i govorish mnoo prenebrezitelno

                        Comment


                          #42
                          Водещия реши, да не се включват повече нови участници на този етап.
                          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                          Проект 22.06.1941 г.
                          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                          Comment


                            #43
                            И с право, Гиго, форумът е негов
                            XV mile the sea brode is
                            From Turkey to the Ile of Rodez...

                            Comment


                              #44
                              Съре, мисля че форумът е на Фюрера...
                              20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
                              "Иване, сега кръв ще се лее!"

                              Comment


                                #45
                                Originally posted by "FeldMarshal Kalchev"

                                Съре, мисля че форумът е на Фюрера...
                                той това има предвид мисля
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X