Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Посолство на мизерната и забутана Ирландия

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Посолство на мизерната и забутана Ирландия

    Е те тука моете да предлагате... ъъ... предложения към нашътъ страна. Сички предложения ше бъдат разгледани в най-кратък срок. Ако посланнико времено го нема значи не е там. Обаче ше дойди. Надевам се на плодотворни отношения с всички заинтаресувани.

    Ирландскиот Влъдетел
    <<..........>>

    #2
    Посолство на мизерната и забутана Ирландия

    Имперска Италия поздравява Ирландската репубика. Имперска Италия гарантира, че няма никакви враждебни намерения спрямо Ирландия. От името на Италианския народ, предлагам да развиваме отношения в дух на партньорство и сътрудничество за опазване интерсите на нанашите 2 държави и за гарантиране на световния мир и просперитет.
    "Войната е продължение на политиката с други средства" Генерал Карл фон Клаузевиц

    Comment


      #3
      Ъъ... така.. да... Значи Негово Селско Величество задълбочено обмисли молбата ви и ме упълномощи да ви предам думите му. Та значи той каза нещо от рода на "Оди се праскай" което в превод би трябвало да означава че не е заинтересован от предложението ви, но също и че иска да запазим отношенията си непроменени май...
      <<..........>>

      Comment


        #4
        Негово Кралско Величество Леополд поздравява Негово Селско.... оп... Кралско де... Величество владетелят на Ирлания и се интересува какво мисли управлението на Ирландия за един двустранен алианс за защита на нашите две малки нации.
        XV mile the sea brode is
        From Turkey to the Ile of Rodez...

        Comment


          #5
          По съответнитв канали Имперска Италия ще уведоми всички останали страни съюзени в ОСТА относно позицията на Ирландия.
          "Войната е продължение на политиката с други средства" Генерал Карл фон Клаузевиц

          Comment


            #6
            Полският крал Владислав III от името на всички поляци приветсва мирна Ирландия и нейния благочестив народ, като същевременно исказва искренно желание за взаимноизгодно сътрудничество м/у двете държави и мирно съсъществувание.
            С нисък поклон, крал Владислав III, Варшава.

            Полша изразява недоумение от странния стил на исказване на Селянина Крал
            Пакл и се напорка бе свиньо
            :tup:
            Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

            Comment


              #7
              Хм, хм.....как сте, братя Ирландци?

              Загрижена Великобритания
              "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

              Comment


                #8
                За тъпите ирландски промивки царят каза, цитирам: "Еби ги, те и без т'ва ще го духат!!!" :twisted:
                Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                Comment


                  #9
                  По повод предложението на Белгия Негово Селско Височество (Селско щото кралско не го кефеше нещо, а друго не ми дойде наум и сега го чакам да раши най-накрая какво ще бъде) ме упълномощи да обявя че Ирландия с радост би приела предложението на братска Белгия, а колкото до двустранен - нашият Източно Атлантически Съюз тепърва ще се разраства.

                  По повод предложението на Полша мога да кажа че ще се радваме на бъдещо сътрудничество между нашите страни. // Между другото верно още не бях изтрезнял от снощи... ти откъде знаеш всъщност. Сега ако ми кажеш и кво съм пил значи разузнаването ти е наистина на ниво .
                  <<..........>>

                  Comment


                    #10
                    До Негово Селско Величество:
                    Хей Смукач кат' изтрезнейш що не земеш да помислиш над въпроса да ми изнесеш някои друг галон виски в замяна на някое друго буре с Метакса.
                    От: Митничаря

                    P.S.
                    за да улесня замъгленото Ви от етанола съзнантие ще го кажа с думи прости - навит ли си на една търговийка?

                    Comment


                      #11
                      привет

                      "А за търговийка съм винаги отворен а щом стаа дума и за буренца... ехеее плодотворно сътрудничество ще е тва нашто... А наздрае" каза Негово Неопределение-В-Момента и си затананика някаква българска чалгийка докато слизаше към избата....
                      <<..........>>

                      Comment


                        #12
                        Дано нашият съюз с Ирландия бъде и пребъде във вековете
                        XV mile the sea brode is
                        From Turkey to the Ile of Rodez...

                        Comment

                        Working...
                        X