Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Партия на републиканците

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Така-така.... и аз това казвам от 2 часа ама княза иска да е римски дърдорко
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      #17
      Дърдорко ?

      О темпора, о морес, в какви времена живеем, ако един от най-достойните ни граждани се окачествява като дърдорко!!!

      Дърдорко?
      Нима дълбоко уважаемият от нас Катон Стари би могъл да бъде наречен така ? Той, който караше Сената да трепери в своя благороден плам...

      Дърдорко?
      Нима благородниат Цицерон, заслужил завинаги възхищението на хората, какво говоря!, на боговете дори със своето красноречие е дърдорко?

      Дърдорко ???

      Срам, срам за вас, сенатори, бащи на републиката, ако позволите един от нашите членове да бъде наречен дърдорко! Когато един сенатор се нарича така, това е началото на края на нашата култура, на нашите традиции, на нашата цивилизация. Това е краят на Рим !

      Нима искате да унищожите Рим? Вие, които сте призвани да го защитавате? Да го пазите? Да следите за неговото благоденствие?

      Срам...
      "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
      Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

      Comment


        #18
        Ами честно казано целт на играта е да се постигне едновластие ....така че не виждам в какво ме обвинявате Определено ако само сухо обсъждаме някакви закони ....ще е скучно

        А , така колежке, надери ги едно хубаво
        Last edited by княз Крылов; 31-03-2005, 17:16. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          #19
          Срам за благородната Пулхерия ! Срам , за вас потъпкващите величието на
          Отечеството с наглите си ламтежи ! Нима аз , един сенатор , накърнявам интересите
          на римския народ като го защитавам от посегателства ? Нека Сената да предостави
          империум , и то на най -благородния ! А не на най-себехвалещия се !

          Comment


            #20
            Ламтежи ?
            Моята чест е във верността ми към Рим !
            Моята чест е Рим !
            Нима аз, една майка, пазителка на рода и традициите, мога да искам друго, освен дай-доброто за децата ми ? А сред тях, Рим е най-голямото и достойното.
            Рим е преди всичко останало !
            "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
            Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

            Comment


              #21
              Може да си и пръв по точки Авис, това също ще е победа, но републиканеца в мен се бунтува срещу всяко единовластие.
              мелиса, Авис е обикновен дърдорко, който ще ни пререже гърлата, само за да стъпи върху труповете ни към престола (малей как те наклепах Авис
              П.С. викайте ни вече "Популати" че ми омръзна да обяснявам за топлата вода.
              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
              Неизвестен руски адмирал

              Comment


                #22
                Себехвалби и само себевъзвеличаване !
                Аз , Секст Росций Ауспекс , патриций и сенатор , разочарован от ламтежите и ежби-
                те , в името на святата Република и нашите богове , не виждам друг начин да защи-
                тя Отечеството освен да се присъединя към партията на популатите ! И нека Рим
                расте и укрепва под благия поглед на бащите - сенатори !
                Нека Юпитер , нашият небесен Баща , ни пази и закриля !

                Comment


                  #23
                  Nocentia mea est !
                  За това, че интересите на Рим са над всичко лично !
                  Nocentia mea est !
                  За това, че доброто на римския народ е по-важно от моето.
                  Nocentia mea est !
                  За това, че ще защитавам Града от посегателствата на всички негови врагове!

                  Да, сенатори, виновна съм в обичта си към Рим, и ви казвам, бащи на Републиката, Nocentia mea est !
                  "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                  Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                  Comment


                    #24
                    Одзава ..... абе нашите съпартийци са толкова пламенни че почват да ме плашат Аде на по вино в таверната докато те тука се срамосват с такъв патос

                    Иначе принципно аз никога не се стремя в игрите към еднолична власт ...струмя се към роулплей - да се получи атмосфера и интрига...предпочитам да съм човек зад властта а не на върха и
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      #25
                      помня аз. Всъщност човекът с плаща и кинжала е много по-опасен от претендента.
                      Айде на бира!
                      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                      Неизвестен руски адмирал

                      Comment


                        #26
                        Бира? мне .... нали знаеш че а само вино
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          #27
                          Докато господата отмарят , и преди да се оттегля от днешния
                          дебат , желая отново да припомня позицията си - партийното деление е
                          необходимо , предвид политическата реалност , но ако се стигне до упа-
                          дък на днес сформираните партии определено не бих изпаднал в делири-
                          ум. Освен това , да не забравяме , че нулевият ход , т.е. официалния " па-
                          зарлък " и прочее предстои тепърва !
                          Иначе играта си е игра , и както казах веднъж - " обещавам да не
                          превъртам :nut: :sm113: :1087: ! " И още нещо - успех на всички :tup:
                          / това го казвам , защото игровите страсти явно са разпалени /

                          Comment


                            #28
                            героите са разпалени ....ние сме си спокойни ....с Одзава имаме натрупам политстратски опит
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              #29
                              Боговете сигурно са полудели

                              Дясната глава на Янус горещо поздравява римския народ!
                              По случай бляскавата реторика на популарите боговете пращат поличба: двойка орли се вият в продължение на цял ден над храма на Юпитер Всеблаг Всемогъщ на Капитолия.
                              Луд на шарено се радва - цивилен блог

                              Comment


                                #30
                                Ъъъъъ ....то по-скоро нашата беше бляскава ....тяхната беше само конструктивна хи хи хи
                                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                                请您死在地狱般的阵痛
                                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                                きさまはしんでくださいませんか
                                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                                Comment

                                Working...
                                X