Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Правила, предложения и лакардии

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    За 2. - Товариш и тръгваш ама по сушата. Противно на всякаква логика, натоварената на кораб див не ще да се движи по вода, за сметка на това обаче с удоволствие джитка по суша. Нещо е сбъркана работата.
    XV mile the sea brode is
    From Turkey to the Ile of Rodez...

    Comment


      #92
      Got it! Схванах как става.
      Сега друго - как да установя нова Supply point и може ли да мърдам старите? Със сигурност може да ги качвам на кораби, обаче не пробвах все още да ги мръдна. В тая линия на мисли каква е връзката Италия-Либия откъм снабдяване? Има ли определено количество Supply в Либия, което може да свърши и което да трябва да попълвам по море от Италия? Или всяка от точките е безкрайна? И по натам - за какво са ми транспортните кораби, за прекарване на съплай може би? Иначе те нямат много смисъл при положение че юнитите си джиткат сами по море, без кораб.
      А, още нещо - парашутистите как се катерят по самолетите (как се прави скок въобще) и самолетите само сами ли могат да прелетят до Либия, май не могат да се натоварят на кораби?

      Само допълнение - където няма ЖП се счита и пътя, то и половината Африка няма линии...
      XV mile the sea brode is
      From Turkey to the Ile of Rodez...

      Comment


        #93
        4. За съплай пойнта, слага се на Инициалната фаза, сложил съм по 20 точки пропорционално и от двете страни, ако не стигат ще добавим още, има и кондишън пойнтс,които добавят, сила и АА или отбрана при превземането им, и от тях има достатъчно мисля, да съплайът е практически безкраен около точките, мисля че нови няма да слагаме, но не се притеснявай, дивизия, без съплай, не загива, а само намалява на половина силата си, не е проблем да се движи, просто ще е слаба.
        5. парашутните десанти не са добавени, пише го в хелпа, предвижда се за следваща версия и мен ме е яд, опитах кво ли не!
        6. Либия ще се справи и без доставки
        7. Транспорти, кораби и самолети, съм ги сложил щото например за корабите, като пренесеш дивизия казва да им махнеш определено МР! което ме навежда на мисълта, че има нужда от тях...
        8. Предстои да видим и как може да се блокира крайбрежие с кораби!

        Comment


          #94
          Ами момчета аз вече писах на Грей че излизам от играта поради технически проблеми той Грей знае за какво става въпрос. Наистина много съжелявам че така се получи и ме е яд че няма да мога да ви разбия Все пак ще гледам да направя още някакви опити да се включа, ако до тогава вече не сте намерили друг играч. Явно ще се срещнем в друга игра. За сега е това и все пак информирайте ме как върви пуцането между вас доста се зарибих по играта. И да живее Хилядолетния райх :twisted:
          Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

          Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

          Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

          Comment


            #95
            Не се притеснявай и естествено, че ще има и още игри!

            Comment


              #96
              Италианците ли се загубиха в пустинята???

              Comment


                #97
                Нещо такова, сега обикалям с една камила да ги търся...
                XV mile the sea brode is
                From Turkey to the Ile of Rodez...

                Comment


                  #98
                  Свършиха ни консервите, варим ботушите вече, но действай спокойно

                  Comment


                    #99
                    Ма аз пратих файла май, виж си майла. Ако не се е получил ще процедираме както оня път
                    XV mile the sea brode is
                    From Turkey to the Ile of Rodez...

                    Comment


                      Добре, файлът е тук,вчера ми отваряше картата, но май си е моя грешка някаква, щото на служ. комп го отварях през мрежа и пр... видях ти промените, очаквай включване, пардон, противодействие!
                      Неоникс, получи ли си файла?

                      Comment


                        Как върви пуцането, кой има предимство? Дано да са нацитата 8)
                        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                        Comment


                          Шели, Шели, нацитата нещо ги препече слънцето в пустинята, това не може да са агресори по силно занижените ми критерии, правят фронт и заделят стратегически резерви...ако мога така да се изразя изцяло отстъпиха стратегическата инициатива , без бой! Остава ние да се възползваме, но това ще е към вторник, сряда после само ще събираме колчетата и дори няма да спрем да разстреляме пленниците щото бързаме за Рим

                          Comment


                            Как ли ще реагира Sir Gray на това твое изказаване дали няма да го мотивираш или просто ти крои някакъв коварен план, в което и не се съмнявам :twisted: И все пак не забравяй че немеца не е мъртъв докато не му видиш главата на 2 м. от тялото. 8)
                            Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                            Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                            Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                            Comment


                              Изпратил съм файла на Грей и обратно на Неоникс, на българските ви пощи, че нещо много ми станаха пощите :lol: ако искате сега да постнем тук по една поща с която играем и толкоз, за да мога да ги копна и да ви ги пращам ккато спамка
                              За моя ход, срещнах трудност с атаката срещу Пантелария, остров дясно от Малта , защото за маркера за атака ми искаше парола, която аз не съм вкарвал, поради което не знам, оставих го така, авиационните ми удари се оказаха малкоефективни, ще се опитам да ги подобря
                              Битката започва!!!

                              Comment


                                Sir Gray, ти въвеждал ли си на твоя ход парола? Защото на мен ми се струва, че тя е една и за двете страни.


                                Мен ми пишете на адрес:

                                m_mihailov@varna-tpp.com
                                Dulce et decorum est pro patria mori

                                ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                                СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                                НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                                СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                                Comment

                                Working...
                                X