Съобщение

Collapse
No announcement yet.

15 години от края на първата форумна игра

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    15 години от края на първата форумна игра

    Тази седмица се навършват цели 15 години от края на първата форумна игра. Тя започна февруари 2003та и завърши на 15ти април 2003та година.
    Кратка история на играта има тук.
    Не е истина колко време мина
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    #2
    Може би защото не съм на двайсет, и не смятам, че виртуалната реалност не е достатъчно развита, примерно, мисля, че форумните игри си имат атмосферата и не трябва да се изоставят като нещо изветряло. Знам, че на младежите, по младежи от нас имам предвид, да не се засегне някой милитарист-пънкар, им е дървено, но пък с малко по добри калкулатори и още повече литература, чувство за хумор и графично старание, има още емоция.

    Comment


      #3
      Така си е, изцяло съгласен
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        #4
        О, имат страхотна атмосфера дори - без значение колко усилия са вложени от създателя в системата и представянето й (симулацията), хубавото е, че всички допринасят (чрез вестници, допълнителни материали, дискусии и прочее) и се създава нещо уникално. Донякъде се приближава до настолните игри, но си запазва съществените разлики. В никакъв случай не бива да се изоставя.

        Comment


          #5
          Настолните игри са зарче, шанс, пресмятане, стига да си добре запознат с конкретната.... А при форумните си направо ... крал на Испания с Валядолид, Мурсия, Картахена, горното течение на Амазонка, Сантяго де Компостела, Сантяго де Чили, Филипините и Сантяго де Куба, понякога и Неапол...

          Comment

          Working...
          X