Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля за съдействие, търся книга

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Моля за съдействие, търся книга

    Здравейте,

    надявам се, че някой ще може да ми помогне. Необходими са ми страници 31, 32 и 33 от книгата "Самият Търновград ще разтръби победите".

    Благодарности

    #2
    Приятелю - тук не е концерт по желание, та да започваш нова тема (буквално за нищо), при условие, че има специална тема, наричана РАБОТИЛНИЦА (за дигитален пиратлък и шеринг). Там се поръчват (просят) разни нещица. Ами ровичкайте се, де... Всички искате (чакате) наготово, на тепсия, онлайн...

    И да благодариш на Господ, че съм разбран човек и повече няма да ти се карам. Ето ти страниците.

    Click image for larger version

Name:	30-31.jpg
Views:	1
Size:	700.6 КБ
ID:	548897 Click image for larger version

Name:	32-33.jpg
Views:	1
Size:	675.7 КБ
ID:	548898

    Нарочно няма да ти кача цялата книга - ще те оставя сам да си я намериш. Хайде, успех. И да знаеш - пия много бира

    Comment


      #3
      Много благодаря, много съжалявам за новата тема и неправилното място, но не знаех, че в "Работилница" е за това.
      Нямам нужда от цялата книга, но за сметка на това може ли една последна молба - бихте ли ми снимали и бележката, която отговаря на "14"? Мерси, за бирата няма проблем!

      Comment


        #4
        За снимка на бележката, ще се набуташ и много кебапчета, а пък ако имаш и красива любовница, хептен просия ще падне...

        Стр. 241. Глава XIII. Бележка 14. Под Йоан се подразбира българският цар Борил (1207-1217)


        п.с. някой от болшевиците да премести тези постове в работилницата

        Comment


          #5
          Съжалявам, не си падам по жени

          "Подразбира се"? Така ли пише точно? В крайна сметка има ли поне едно доказателство за евентуален брак на Борил с племенница на Анри Фландърски, камо ли да се твърди, че е Елисавета дьо Куртьоне?

          Comment


            #6
            degenerate написа Виж мнение
            Съжалявам, не си падам по жени
            Пази се от Ислямска държава

            degenerate написа Виж мнение
            "Подразбира се"? Така ли пише точно? В крайна сметка има ли поне едно доказателство за евентуален брак на Борил с племенница на Анри Фландърски, камо ли да се твърди, че е Елисавета дьо Куртьоне?
            Така пише, да.

            Въпросът за женитбата ще зададеш в темата за Асеневци, та да потръгне лафът.

            Comment

            Working...
            X