Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За българските войски

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    За българските войски

    Интересни теми:





    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    За българските войски

    Neka da slojime tuka OOB na Bulgarskata Armiq prez voinite.

    Comment


      #3
      ми давай, ти ги знаеш тия работи най-добре мисля

      а ако можеш да скалъпиш нещо на български като за страничка, ща има на главния портал

      като го преправя както трябва, най-накрая ще ти сложа връзка към твойта страница
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        Hmmmm Bulgarska istorija.........
        To istorija che imame-imame! Ama loshoto e che horata ja uchat kolkoto da si minat ispitite i do tam! Stiga tolkova! Na koi mu puka kakvo e stanalo!?
        Ami na men!
        Ima mnogo dobra pogovorka:
        "Envy the nation that has heroes, pitty the one that needs them!"
        Ami nie geroi imame! Kato pochnesh ot Asparuh, minesh prez Krum, prez Levski i Botev, prez Gen. Vazov......... Abe imame si "heroes" ama njama koi da gi oceni!!!!!
        E tva e kolkoto i da mi e bolno da go kaja "we are an ignorant nation"!!!!!!!
        That, which doesn't kill you makes you stronger!

        Comment


          #5
          Когато се замисля виждам че нашите войници и офицери нито един път не са изцапали ръцете сси с ктъвта на невинни хора.Което наистина ме кара да се чувствам горд/тук обаче не включвам старшините -хората можещи да опетнят пагона си в прекия и преносен смисъл :lol: /.Обаче лошото е че в повечето случаи подвига и саможертвата им са престъпно пропилени от хората стояли начело на тази страна.Ето това е жалко! :evil: А че си имаме своите герои-това е факт,само че тхните имена в повечето пъти имената им ще останат навеки анонимни.Това са хората превзели Одрин разбили англичани и французи при Доиран,защитавали София при въздушния тероризъм на американци и англичани,без да се запитат "Ама аз какво печеля от това?"Като забравяме техния подвиг забравяме собствената си история и вместо да носиме тениски PROUD TO BE BULGARIAN мояе поне веднъж да им отдадеме нужната почит.
          Състраданието е слабост...

          Comment


            #6
            Съглрасен съм, че българската войска се представя достойно в повечето случаи (макар че има едни много неприятни моменти, в поведението на окупационните ни части през ВСВ).

            Comment


              #7
              Zdravei, C4,mai ne se nablqga mnogo na istoriqta v u4ili6te i osobeno na voennata istoriq-tova koeta nas tuk nai mnogo ni interesuva ,mislq. Mejdu drugoto ,C4 pozdravlenie za Avatara.

              Comment


                #8
                Който обаче е твърде голям и все чакам да го смали.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #9
                  Ok de! kajete che vi drazni i go maham!!!!!
                  Ne e chak tolkova trudno! M/u drugoto ako i tozi ne vi haresva shte go razkaram i nego! Kakvo da napravja kato njama nishto interesno koeto da se vpisva v iziskvanijata!
                  That, which doesn't kill you makes you stronger!

                  Comment


                    #10
                    Абе добре си е нема да се впрягаш толкова
                    Състраданието е слабост...

                    Comment


                      #11
                      Thanks!
                      Mi gledam ja nemski ja ruski ja frenski i kakvito i da sa tam a bulgarsko njamaaaaa! E kak taka, napravo se chuvstvam zaduljen da si sloja neshto nashensko! :lol: :lol: :lol:
                      Gerba ne vi haresa pone dano ordena vi haresa! Vse pak nie pleneni znamena njamame ili pone az ne znam za takiva!!!! Kolkoto za chujdi koito sme si vzimali....baja sa!!!!
                      That, which doesn't kill you makes you stronger!

                      Comment


                        #12
                        м-у другото, тоя кръст с мечовете дето е там...имам такъв 8)
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #13
                          Koi krust s mechove?
                          That, which doesn't kill you makes you stronger!

                          Comment


                            #14
                            жълтия на аватара ти
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              #15
                              Ostanal li ti e ot njakoi!?
                              By the way moje i da ne se vijda hubavo ama tva tam sa znamena a ne mechove. Tva e orden za spaseno zname.
                              "Знак "За спасяване на знаме", 1915 - 1918 г., месинг със сребърно и златно покритие, 6/4 см. Учреден през 1920 г. Инв. ¹ Рв 83/е. На полк. Васил Шишков, командир на 15-и пехотен Ломски полк през Първата световна война"
                              That, which doesn't kill you makes you stronger!

                              Comment

                              Working...
                              X