Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Въпрос?

    8) 8) 8)
    От известно време се опитвам да намеря информация къде са вкопани като огневи точки българските танкове тип "Пантера". Най-точната информация която получих да сега е:
    Срещу линията "Метаксас" близо до Мелник.
    Ако някой знае нещо повече ще се радвам да го сподели. С Хан Соло от форума на Криле сме замислили една малка експедиция натам и всяка информация ще ни бъде от полза!
    НА БОЙНОТО ПОЛЕ БЪЛГАРИЯ

    #2
    Линията Метаксас е по цялата ни граница с Гърция.Аз съм чел, че те са заровени между Югославия и Гърция.Това знам по този въпрос
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      #3
      Голум не беше ли ходил там?

      Comment


        #4
        Всъщност, Гоги беше движил покрай границите и някъде из форума има негови снимки на танкове от там.
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          #5
          Значи чакаме Голум да даде по точна информация.
          Аз също бих се поразходил до там.

          Comment


            #6
            8) 8) 8)
            С Гоги съм говорил. Не знае за Пантерите!
            НА БОЙНОТО ПОЛЕ БЪЛГАРИЯ

            Comment


              #7
              Хъмм :? Но все пак някой беше сложил снимки от там.И по мои спомени това беше ГОЛУМ

              Comment


                #8
                Е, хъм, Политкомиссар, явно паметта ти изневерява . Не съм бил аз.
                По мои спомени Гоги някъде беше написал нещо за заровени танкове край границата, но май ставаше въпрос за Pz IV-ки, ако не се лъжа. Него трябва да попитате.

                Comment


                  #9
                  Напълно възможно толкова много вода изтече от тогава.
                  Другия вариант е да се намери онази тема.Но ми се струва малко невъзможно.

                  Comment


                    #10

                    Comment


                      #11
                      Остава и да споменеш къде точно се намират

                      Comment


                        #12
                        Къде съм зяпал, как съм пропуснал до сега тия снимки!! Отлична работа, адмирал Гоги! 8) 8)
                        На нож!

                        Comment


                          #13
                          Тони, може ли и аз да се включа в експедицията?
                          Защото и аз търся информация за пантерите. Чух, че имало една някъде, но не си спомням - писал съм го в криле.
                          Някъде из оръжието.

                          Dibo - piko1, хайде да вложиш малко повече усилия като пишеш, моля те
                          Last edited by dibo; 20-05-2005, 11:19. Причина: Правопис

                          Comment


                            #14
                            Пико, това е проект все още. Така че не бързай. Не се знае дали въобще ще има експедиция!
                            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                            Comment


                              #15
                              Темата в Криле:
                              We don't see things as they are, we see them as we are
                              ---Anais Nin----

                              Comment

                              Working...
                              X