Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимки от войните

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Нали имаше една снимка с пленен индианец? При това беше совсем очевидно, че е такъв.

    Ето още снимки:
    ПСВ на Балканите също

    Особено е забавно това:


    от http://www.geh.org/fm/st07/htmlsrc/w...l#83:1797:0021 thanks to Черньо Пеев от дир.бг

    Comment


      #32
      Снимката с пленения индианец съм я виждал в НИМ (на третия етаж е ) направи ми впечятление, че беше много по-висок от българите, което по принцип не е характерно за неговата раса.

      За снимката с негъра - според мен все пак си е негър, най-вероятно пленник, но странното е че носи българска униформа - това е необяснимо. Иначе циганин и негър нямат абсолютно нищо общо освен това, че и двамата са с по-тъмна кожа от европеидната раса.
      (\_/)
      (°_°)
      (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

      Comment


        #33
        Warlord написа
        Снимката с пленения индианец съм я виждал в НИМ (на третия етаж е ) направи ми впечятление, че беше много по-висок от българите, което по принцип не е характерно за неговата раса.
        Гледал ли си "Полет над кукувиче гнездо" с Джак Никълсън? Явно не си :mhehe: Спомням си как отбора на болните играеше баскетбол с индианеца начело, който дотогава не беше играл баскетбол изобщо. И победи

        Comment


          #34
          Хаха, явно е бил потомък на нашия пленник. Винаги има и изключения. Аз съм чувал например, че най-високия баскетболист в света бил китаец! Или май беше, че най-високия китаец е баскетболист, ама карай исках да кажа, че този е изключение.
          (\_/)
          (°_°)
          (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

          Comment


            #35
            В детйствителност добри и интересни снимки ,но се питам дали някои от вас мойе да намери снимкож и писмен материал за Браник,Ратник и др. националистически организаций преди 9 Септември !!!?!?!!?!?! :sm100:

            Comment


              #36
              Аз мисля, че мога да намеря, ще се поразтърся и ако намеря нещо интересно ще го постна тук

              Ето малко писмен материал за ратниците - http://www.elbetica.org/istoriq/ratnicite1.html



              Може да поразгледаш и цялото сайтче, правят го едни приятели, с които издавахме вестник, разлепяхме плакати и др., но аз от известно време съм много зает за да мога да се занимавам и с такива работи.
              Last edited by Warlord; 08-04-2006, 17:05. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
              (\_/)
              (°_°)
              (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

              Comment


                #37
                Аз също съм я виждала снимката с индианеца. Той действително е по-висок от нашите войници. Преди време тази снимка беше включена в изложба, която гостува в Търново. Тя беше изложена в ДНА в старата столица.

                Comment


                  #38
                  Pagan'88 написа
                  В детйствителност добри и интересни снимки ,но се питам дали някои от вас мойе да намери снимкож и писмен материал за Браник,Ратник и др. националистически организаций преди 9 Септември !!!?!?!!?!?! :sm100:
                  Какво общо имат бранниците,ратниците и прочее с войните от 1912-1918?

                  Fallen_Angel написа
                  Според мен това си е циганин отвсякъде, а сплескания нос може да е от близка срещо от третия вид с нечий юмрук... :twak:
                  Айде се отнасяй с малко повече уважение към един български войник, който може и да си е оставил костите за родината...
                  Last edited by Николай; 10-04-2006, 18:01. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                  Comment


                    #39
                    Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.




                    И при поляците има, що не и тук, макар че те имат доста вземане-даване с негри.

                    Comment


                      #40
                      Николай написа
                      Айде се отнасяй с малко повече уважение към един български войник, който може и да си е оставил костите за родината...
                      Напълно те подкрепям ! През ПСВ в Българската армия са служили и са загивали също и мисюлмани и етнически турци, макар че са имали право да откупят службата си.

                      Comment

                      Working...
                      X