Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    Comment


      [QUOTE=Guy de Mont Ferrand]


      бой на човечета

      Ха-ха, уникално. :tup: :tup: :tup: Снощи пък даваха Роки и бая спомени се събудиха.
      Last edited by Коцето; 04-12-2007, 11:53. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

      Comment


        Крилов написа
        http://www.brillig.com/debt_clock/
        Напоследък се роят все повече странно-летящи врани, пикиращи орли, падащи звезди и прочие знаци га Туркия ке падне. Особено популярна е залъгалката с американския външен (доларов или валутен) дълг. Не знам защо на мен ми се върти в главата една цифра от $800 млрд (това е дефицитът де). Много дълго е да се обяснява как от счетоводна гледна точка може да се жонглира с цифрите и да се представят нещата както е угодно за пред електората (особено пред избори). Навремето Клинтън по подобен начин беше намалил дълга по негово време
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          Божидар Димитров: Няма по-грозни жени от историчките
          Ако пък прочета и ред на историческа тематика оттук нататък... :1087: само да се загрозявам :lol:

          Comment



            Comment


              Пак от там:

              А и това не е лошо:
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                Dinain написа
                Напоследък се роят все повече странно-летящи врани, пикиращи орли, падащи звезди и прочие знаци га Туркия ке падне. Особено популярна е залъгалката с американския външен (доларов или валутен) дълг. Не знам защо на мен ми се върти в главата една цифра от $800 млрд (това е дефицитът де). Много дълго е да се обяснява как от счетоводна гледна точка може да се жонглира с цифрите и да се представят нещата както е угодно за пред електората (особено пред избори). Навремето Клинтън по подобен начин беше намалил дълга по негово време
                Всъщност сайта го намерих, когато се разтърсих по случая няколко телевизионни предавания по BBC и копираната от него новина по ОРТ за това положение на Американския външен дълг.

                иначе на разни места в нета се спрягат и 13 трилиона
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  Днес във Виена започва конференция за забрана на осколочните снаряди



                  04 декември 2007 | 13:01 | Агенция "Фокус"



                  Виена. Днес във Виена започва тридневна конференция за забрана на осколочните снаряди, предаде австрийското радио “О Ер Еф”. В нея ще вземат участие около 100 държави и организации, които ще целят съвместното подписване на договор срещу използването на мини. Според експертите употребата на осколочни снаряди е в противоречие с международното хуманитарно право, защото атаките не са насочени към определена военна цел.


                  thorn

                  Средновековните църкви в България

                  Comment


                    Малко местни (и не само) смешни картинки








                    (първото трябва да е "център", а второто "плаж") | (тексът на на английски и руски гласи точно обратното на текста на иврит ("зана за къпане, забранено плаването с лодки"); арабският текст не знам с кое е съгласуван)



                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      Едно тестче:

                      Представете си че има избори за лидер на държавата и Вие трябва да прогласувате за един от тримата кандидати:

                      Кандидат 1. Не веднъж бил забелязан във връзка с полунелегални финансови групировки и бивщи бандити. Физически нездрав. Имал е две любовници. Заклет

                      Кандидат 2. Два пъти бил изгонен от работата си. Има навика да спи до обяд. По време на училището е употребявал наркотици. Всяка вечер изпива по бутилка коняк.

                      Кандидат 3. Има бойни награди за мъжество и героизъм. Вегетарианец. Не пуши. От алкохолните питиета само от време на време пие бира. Никога не бил замесен с каквито и да било връзки с мафия, пристъпници, отмиване на пари или други незаконни деяния. Скромен в бита си.

                      Въпрос: за кого ще гласувате?

                      (в условието на теста се взима в предвид че описанието на кандидатите не е пропаганда, аното положение на нещата).

                      По-късно ще пусна и резултатите от теста
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        Чърчил
                        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                        Проект 22.06.1941 г.
                        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                        Comment


                          хе хе хе , Воланде, паганая ты скотина, че удовольствие портишь - раз знаешь, молчи себе
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            Другите двама да не са Рузвелт и Сталин?

                            П.С. Аз съм за вегетарианеца - не ми е конкуренция в храната
                            Не 7, а 77 пъти по 7...

                            http://www.mathematicalanthropology.org/

                            Тук неща са такива, каквито са и няма да се променят. - Голъм

                            Comment


                              Тъй и тъй се развали изненадата - доколкото си спомням, номер три е Хитлер. Обаче си признавам, че първия път избрах да гласувам за него. :wo-oh:

                              А това е най-страшният автомобил:
                              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                              Comment


                                Ами той, Хитлер бил голям пич
                                Не 7, а 77 пъти по 7...

                                http://www.mathematicalanthropology.org/

                                Тук неща са такива, каквито са и няма да се променят. - Голъм

                                Comment

                                Working...
                                X