Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски мобилни комплекси балистични ракети

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Thorn написа
    Сатана е една готина ядрена балистична ракета с десетина истински и още няколко лъжливи бойни глави. Известна като СС-18. Най-мощното оръжие в историята на човечеството.

    Обаче не е мобилна. Има си силоз.
    Thorn,благодаря-след поста на Dinain започнах да се съмнявам в паметта си и се засилих да проверявам аджеба да не е в мен грешката и междувременно да се е появил такъв звер - СС 18 на шаси.
    СМЕЛОГО ПУЛЯ БОИТЬСЯ,А В ПЬЯНОГО - ХРЕН ПОПАДЕШЬ !

    Comment


      #17
      Предполагам, че почти всички ползвате руски, затова директно оставям линк :-) иначе тази страница може да не зареди и за час ако нахвърлям всички снимки:

      Подробные описания ракетной техники. Новости военно-промышленного комплекса. Фоторепортажи с выставок и музеев.


      гледайте в "Каталог". Особенно интересно е да се прочете за железопътните комплекси.

      Поздрави!

      Comment


        #18
        .
        Last edited by ; 20-03-2006, 21:35.

        Comment


          #19
          .

          Comment


            #20
            .

            Comment


              #21
              ..

              Comment


                #22
                Приятно ми беше да разгледам темата като бивш ракетчик на Р-300.Благодаря.
                Last edited by модератор; 03-02-2006, 16:33.

                Comment


                  #23
                  Темата бе почистена, ако някой много държи на дискусията за българската армия то нека се обърне с ЛС към модератор. Възможно е темите да се разделят, но мисля, че има цяла тема за настоящето и бъдещето на БА, където човек може да се изяви.
                  Иска ми се да напомня на участниците, че е желателно при поставяне на обемисти текстове на чужди езици да поставят поне кратко резюме на български.
                  Форумен Правилник

                  Comment


                    #24
                    И тук цензура. Тъкмо се заформи интересен дебат.

                    Comment


                      #25
                      .
                      Last edited by ; 20-03-2006, 21:32.

                      Comment


                        #26
                        Стич, дека е 7-ма страница?

                        Стич,

                        Голямо благодаря за илюстрациите и за труда ти. Сега си спретвам една брошурка от твоите и Валовите материали, обаче имам следното прошение - би ли сложил 7-ма страница? Има ли я въобще?

                        Още веднъж благодарско на Вало и Стич.

                        valo написа
                        ... Най-много да го ударим на спомени от бойните пускове в Съюза....
                        Давай, готов съм! Славно време беше - каша, цигари "Прима" и топло "Боржоми" под Казахстанското слънце!
                        Last edited by Nick; 03-02-2006, 19:08. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                        Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                        A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                        Comment


                          #27
                          Днес се получи може би.Не си бил в сайта, но го изтриха защото нещо изглежда не харесва на някага.Може някой да се е познал за "добрините" които бяха сторени.
                          Това разбира се няма галямо значение сайта си е нечий, а ние си побъбрихме между единомислещи и противници и това е нещо щото не го изтриха на време.

                          Comment


                            #28
                            .
                            Last edited by ; 20-03-2006, 21:32.

                            Comment


                              #29
                              valo написа
                              ...черен хляб, жега, вода за пиене от пожарната кола, гюрзи и ситен пясък, който не влиза само там, дето нямаш дупка...
                              Това също е вярно, ама накрая беше гот като ни халосаха с допълнителна отпуска. Аз получих 10 дни - колкото да ги заменя за арестите, които бях натрупал.
                              Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                              A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                              Comment


                                #30
                                .
                                Last edited by ; 20-03-2006, 21:33.

                                Comment

                                Working...
                                X