Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Angelmr написа Виж мнение
    Но все пак ще продължа с пантерите, все пак в немското медиум дърво само пантера едно е слаб танк, до колкото схващам от коментарите.
    Коментари на хора, които не знаят как да играят.
    Panther е ултимативния снайпер в играта. Играй го като такъв и няма да имаш грам проблеми.

    Между другото, гледам че разработчиците са казали в руския форум, че 8.5 може да е германски ъпдейт - или втората линия TD-та или втората линия средни. Не било сигурно обаче.
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      #62
      Докарах командира на StugIII до чин Майор.Повече доколкото знам неможе.

      Много я харесвам машината, много успехи имам с нея и много медали ми носи.В клана ме майтапят, че имам над 2,5к игри с нещо дето даже не е танк, а аз с удоволствие им демонстрирам колко грешат.
      Attached Files
      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

      Comment


        #63
        Ultramarine написа Виж мнение
        Докарах командира на StugIII до чин Майор.Повече доколкото знам неможе.

        Много я харесвам машината, много успехи имам с нея и много медали ми носи.В клана ме майтапят, че имам над 2,5к игри с нещо дето даже не е танк, а аз с удоволствие им демонстрирам колко грешат.
        Покажи статистиките са игра с нея...екипажа ти е готин, ползваш ли го и за друга машина?

        Comment


          #64
          Два пъти ми е носил 10 кил-а, рекорда за опит в една битка ми е от него.Напоследък много Халонени изпускам но .....
          Малко ми е нисък процента на попаденията, но често пробвам на сляпо или трудни изстрели, общо взето не се старая да гоня статистика в процент попадения, а по-скоро да съм по-полезен в битките.

          P.S. Екипажа си стои само на него, не го сменям и за него съм го тренирал, единствено за Deadeye на мерача съжалявам, но вече няма връщане назад.
          Attached Files
          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

          Comment


            #65
            От всичко руско и немско с което съм играл, пак се върнах към хетцера. Това уникално зверче го препоръчвам на тези които са го преминали набързо или изобщо не са го играли. Много е капризно но има 2-3 много изострени качества. Давам съвети ако някой не намира начин да играе с него. 6-7 убийства са често срещано нещо дори и ако е посредата на листа... някакви нещастници непрекъснато нервничат че бил OP а не виждат че едва ли не от пиле мляко намирам и се потя като луд с него
            Last edited by Петър Илиев; 17-01-2013, 15:44.

            Comment


              #66
              Прав си че е много капризно, но това е цената за тази броян и това оръдие

              Comment


                #67
                Е-75 е невероятен танк! Истински звяр!
                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                Comment


                  #68
                  За ценителите на немската железария:

                  Comment


                    #69
                    Петър Илиев написа Виж мнение
                    За ценителите на немската железария:


                    Като отявлен немцофил - Благодаря, страхотно е! :-)
                    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                    Comment


                      #70
                      Красота!
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        #71
                        Ако това се продава под форма на гоблед за бродиране ще взема два за двете ми баби.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          #72
                          по моему някой се е забавлявал с графична програмам...иначе има свободни софтове з агоблени, з аняколко минути може да си избачкаш схемата...а при достатъчно целание с всеки графичен редактор ще стане

                          Comment


                            #73
                            Да бе, щракнах един скрийн и го метнах за 2 мин да го обработя в шопа...
                            Иначе напоследък искам да усъвършенствам до садистично краен предел играта ми с хетцера, като основна цел са ми колкото се може повече убийства, особено в битките където съм на дъното. Винаги тръгвам напред, като почти не използвам кемпинг. С братя по оръжие, офроуд и вентилатор съм почти бърз и маневрен колкото медиумите. В тиър IV е пълно с нубове пушечно месо. Дори да са от моя отбор пак има плюсове, че няма да ми крадат от киловете Другият танк който ми допада като стил на игра е T-62A, ама по-ме кефи да ме подценяват и накрая да излизам топгън

                            Comment


                              #74
                              Петър Илиев написа Виж мнение
                              За ценителите на немската железария:

                              Браво много е красив!
                              П.П: Как ти е артистичният псевдоним Танко Пикасо ли?

                              Comment


                                #75
                                След като Бате Гоги ми показа нагледно как се играе с Хетцер-а и аз се въодушевих! Снощи си получих новата видеокарта, довечера ще я сложа и ако тази GF430 най-после ми пасне на дънцето ще има юруушшш...
                                Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                                Comment

                                Working...
                                X