Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Участници и права

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Май съм закъснял, но доколкото разбрах може да се намери място за резервни участници. Ако е така съм на линия
    (\_/)
    (°_°)
    (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

    Comment


      #47
      Warlord написа Виж мнение
      Май съм закъснял, но доколкото разбрах може да се намери място за резервни участници. Ако е така съм на линия
      В турския отбор има свободни места, ако те влече баклавата

      Comment


        #48
        Хора с опит в игрите винаги могат да се приемат. Шефовете на отборите да си кажат кой има нужда от още хора.
        С желаещите за съ-водещи е по-сложно.

        Comment


          #49
          И локума ме влече също, така че нема грижи освен ако Голъм не е забравил да едитне първия си пост изглежда, че в турския отбор е свободна само позицията Началник на ВВС, това ли ще съм?
          (\_/)
          (°_°)
          (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

          Comment


            #50
            Warlord написа Виж мнение
            И локума ме влече също, така че нема грижи освен ако Голъм не е забравил да едитне първия си пост изглежда, че в турския отбор е свободна само позицията Началник на ВВС, това ли ще съм?
            Приемам !
            За осъдените на живот и смъртта е приключение!

            Comment


              #51
              Готово, Warlord е новият турски ВВС маршал .

              Comment


                #52
                Бройте и мен като съветник на нашия микрофлот.
                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                Неизвестен руски адмирал

                Comment


                  #53
                  Да, Одзава, вече те допълних, когато Деймос мине през форума, ще те включи в списъка за тайния български форум.

                  Comment


                    #54
                    OK. Не съм забелязал поправката.
                    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                    Неизвестен руски адмирал

                    Comment


                      #55
                      Няма проблем .

                      Comment


                        #56
                        Да вземем още един или двама ОК за нашият отбор, защото някои паши може да излязат в отпуск по работа, та да не пострада играта, вече имам такъв сигнал, предполагам модератора знае!
                        За осъдените на живот и смъртта е приключение!

                        Comment


                          #57
                          А нещо малко подробности как точно ще протича воденето на играта от нас, в каква форма трябва да са заповедите и горе-долу кога да чакаме началото на бойни действия в реално време за да няма отсъстващи около тоя срок в публикуваните до момента правила няма такива детайли, а останалото ми е доста разхвърляно и претрупано, още не съм го изчел.
                          (\_/)
                          (°_°)
                          (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                          Comment


                            #58
                            За началото е малко рано да се каже - когато успея - тогава. В "Хронология..." съм описал какви етапи трябва да преминем, в момента приключвам с уточняването на началните сили, после ще довършвам правилата и калкулаторите, което ще отнеме поне 2-4 седмици. Някъде след това ще започнем пробните маневри и после самата игра.

                            Заповедите ще са текстови, кратки по възможност. Като обратна информация ще имате екселски файлове с описание на текущото състояние на подчинените ви единици и карта с приблизително разположение към началото на фазата. Заповедите се очаква да са кратки и по същество.

                            Тъй-като губя доста време в спорове и изяснявания, нещата се бавят, а част от "правилата" са все още разкъсани като отговори в различни теми в скритите форуми. Остава да направя сухопътните сили на Турция налични за кампанията и когато ги завърша, ще финализирам правилата.

                            Comment


                              #59
                              Ако няма други желаещи - пишете ме командващ ВМС на България.
                              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                              Неизвестен руски адмирал

                              Comment


                                #60
                                ок, готово, адмирале .

                                Comment

                                Working...
                                X