Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпроси и отговори към водещия

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ъъ водещия е в скайп в момента?
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Да, но не отговаря
      Kerls, wollt ihr ewig leben?

      Comment


        Maле ама никакви следи няма от лицето водещ. Така играта взе да става скучна.
        Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

        Comment


          Стига, водещият и той е реален човек и винаги може да изникне нещо неочаквано. Да не се наложи да му даваме политическо убежище в Япония

          А мисля че успяхме да ви направим живота една идея по-интересен с последния ход, ама явно повече ще трябва да се стараем занапред.
          „Аз, Драгомир, писах.
          Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

          Модератор на раздел "Военна Авиация"

          Comment


            Пилот написа Виж мнение
            Стига, водещият и той е реален човек и винаги може да изникне нещо неочаквано. Да не се наложи да му даваме политическо убежище в Япония

            А мисля че успяхме да ви направим живота една идея по-интересен с последния ход, ама явно повече ще трябва да се стараем занапред.
            Така де, успяхте ама искахме да питаме за това и онова та да ви върнем жеста, а така се получава някак нелюбезно от наша страна, по независещи от нас причини.
            Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

            Comment


              A - този път водещият не е виновен. Доставчика ми скъса нервите с включ - изключ програмата и убийствената скорост пр която даже Гуглето се зареждаше когато си иска. Добре, че поне Скайпа работече чат - пат. Сега вече съм на линия и питайте каквото трябва. Надявам се хода да е готов до неделя.
              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
              Неизвестен руски адмирал

              Comment


                Odzava написа Виж мнение
                A - този път водещият не е виновен. Доставчика ми скъса нервите с включ - изключ програмата и убийствената скорост пр която даже Гуглето се зареждаше когато си иска. Добре, че поне Скайпа работече чат - пат. Сега вече съм на линия и питайте каквото трябва. Надявам се хода да е готов до неделя.
                Е важното е, че си тука. Виж темата "отчети на посредника" в нашия подфорум за въпросите, че част от тях са малко конфиденциални и не са за тука
                Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                Comment

                Working...
                X