Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вариант 1922-бис

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Благодаря за оказаната висока чест!Ще се постарая да я заслужа!Очаквайте кръв, пот, сълзи, смазка и много изстреляни снаряди! Империал, извинявай, че те пренебрегнах!Не беше нарочно!
    П.В.

    Comment


      САЩ явно преминава към aggressive negotiations
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        Искате или не аз смятам да консултирам една от страните (но няма да ви кажа коя) и да пускам вредни идеи. Почти случайно се получи че в псоелдно време се подковавах с дебели книжки лежейки на плажа.
        Естестевно ако ми предложат частан корабостроителнице също няма да се дърпам много
        Признавам че не съм чел правилата но дали може спригшарпа да с еползва за целите на играта? той дава някой дани за оценката като цифри и съответно те могат да се ползват за целите на играта.

        Comment


          Нищо против. Добре си дошъл. За съжаление "SpringSharp" не дава данните във формат, който да ми даде възможност да го ползвам в бойния калкулатор. По тази причина съм въвел и изискването да се дават заявките. Частната корабостроителница може да се реализира само като частно консултантско бюро.
          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
          Неизвестен руски адмирал

          Comment


            Ок, аз само предлагам за шарпа, някой ден ако ми остане врем може д аго премисля като как могат да се използват данните, почти сигурно мога да наглася нещо което да смята бой 1:1, но ще е доста трудно за ескадрен. но може да с епомисли, и евентуално ан една Скайп конференция да очертаем рамките.
            аз освен данните на кораба виждам един рандъм фактор за времето, и още няколко за поведенеито на играча. абе няма невъзможни неща...особенно ако биткат ае на няколко етапа може д ас е направи, даже смятам че ще е доста забавно

            Comment


              По принцип всичко може, но не и във "Вариант 1922-бис".

              А и "Шарпа" нали не ти харесваше - бил статистически
              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
              Неизвестен руски адмирал

              Comment


                Той продължава да не ми харесва, просто ан него не могат да се правят екстремалните кораби (демек най-добрите, примерно адмиралтейски коефициент като на Рома, Венгад, Худ), но иначе бива, пък и ако се въведат някой ограничения възможноста за издевателстване отпада и се получава приличен конструктор който позволява да се правят "средни" кораби отчитайки главните закономерности.

                Comment


                  Няма нужда да казваш коя, и без това всички знаят че е САЩ. Освен това консултациите ти наистина плашат - особенно мен. С оглед колко много пострадах от консултативните ти и игрови възможности в една минала игра. Съвет - не забравяй че това не е реалността, това е игра - играе се позаконите на правилата а не по законите на реалността и Бог да пази Америка - ще и трябва
                  Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                  请您死在地狱般的阵痛
                  [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                  きさまはしんでくださいませんか
                  [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                  Comment


                    Interesno kato kak taka всички знаят или симислят че знаят
                    Иначе може да си спестиш коментарите относно възможностите/невъзможностите ми и/или личностните ми качества.

                    Comment


                      Иначе знам че се играе по правила, интересното е когато правилата почват да се донаписват/преправят по врем на играта и според това какво е станало. Но това е тема на друг разговор (впрочем безпредметен предвид отминалостта на събитията).

                      Comment


                        "Мислят си че знаят" е съвсем различно от "знаят, защото мислят"

                        Тъй като не си в отбора на Япония, а шансовете да те вземат за независим експерт в Англия или Германия според мен са малки. Остава единствено САЩ, където е и твоя, доколкото разбирам, близък съратник и приятел Де Ройтер.

                        Иначе е хубаво че успяваш да запазиш самочувствие И е умно да се впишеш само като консултант. Щеше да е много тъжно ако американската тихоокеанска флота остане без адмирал, който ще се нацупи че реалността не го разбира А отминалостта на събитията не ги отменя. То затова мъдрите хора от край време натякват че трябва да се учим от историята - ама все няма кой да ги чуе
                        Last edited by княз Крылов; 05-09-2008, 03:51.
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          Дали може двамата да си изяснявате отношенията на друго място?
                          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                          Неизвестен руски адмирал

                          Comment


                            да, да, спирам - извинявай
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              Необходимо е участието на още 1 водещ, който да отиграва действията на неигрова Италия срещу Германия и Мусолини
                              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                              Неизвестен руски адмирал

                              Comment


                                Моля водещия когато може разбира се да излезе с някакъв коментар, че това заключване беше малко внезапно и без предварително известие.

                                Също така, давайте да обсъждаме.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X