Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересна статия за руската армия

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    1. ПЯ, ГШ-18, СПС, да не говорим за вечния АПС
    2. Кой световен образец, в какво?

    Comment


      #47
      кало написа
      1. ПЯ, ГШ-18, СПС, да не говорим за вечния АПС
      2. Кой световен образец, в какво?
      За съжаление нито яригин нито полимерният ГШ не е на световно ниво...да не говорим, че са в калибри до 9мм...доста инфо има в нета с отрицателни отзиви включително и руски форуми ... показател са и спец звената им...въоръжени са със глок, зигзауер и те така...бих отбелязал, че и съответните амарикански спец звена също са със същите европейски пищови...като се касае за ефективност и надежност идеологиите и религиите остават на заден план...за стечкин с уникалният калибър 9x18 го приемам, като закачка при все, че пищова има качества...
      Иначе кой друг световен образец и в какво...ами кой да изберем предлагам нещо произволно...колесна, верижана машина, танк, кораб, зенитна, оперативно-тактическа или стратегическа ракета...ама каквото и да се сетим кое руско превъзхожда световните образци последно поколение?

      Comment


        #48
        1

        Comment


          #49
          Иначе кой друг световен образец и в какво...ами кой да изберем предлагам нещо произволно...колесна, верижана машина, танк, кораб, зенитна, оперативно-тактическа или стратегическа ракета...ама каквото и да се сетим кое руско превъзхожда световните образци последно поколение?
          Такива изключително крайни мнения са някак твърде негативни. Първо, защото въпросите нямат обективни отговори, второ защото зависи от доктрината на ползване на определено оръжие, трето защото никъде не си споменал качество/цена.

          Но все пак хайде и аз де включа със спам:
          По повод ПВО - намери ми нещо с възможностите на С-300ПМУ-2/С-400 и цялото семейство - говоря като възможности, перспективи за модернизация и интегриране между отделните комплекси и високите нива в системата.
          Намери и нещо в стил Тор-1М - на запад няма. Но тук може съвсем спокойно да зарежем идеологиите - на запад няма дори само защото нямат такава доктрина.
          По повод корабно въоръжение - имат си хората Яхонт/Уран/Клуб - изключително мощни семейства противокорабни ракети. И въпреки всички критики към флота са успели да следят "Кънектикът" - направи си справка кой клас подводница е това.
          Стратегическа ракета - ето ти един клас където руснаците са си уникални - само те си имат подвижни МБР които могат да минават и пресечена местност, кеф ти и елементи за пробив на ПРО като бонус - Топол-М.
          Списъкът може да се продължава - но такива открито провокативни въпроси като твоя са за кошчето - сравняваме ябълки с праскови, тонколонки с харддиск
          „Аз, Драгомир, писах.
          Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

          Модератор на раздел "Военна Авиация"

          Comment


            #50
            C-300 ?

            пилот ме е изпреварил
            Last edited by Thorn; 14-02-2008, 00:16. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение


            thorn

            Средновековните църкви в България

            Comment


              #51
              Цялата тема в тази си форма е за кошчето. Ако някой иска да дискутира съвременната руска армия, не е това начина.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment

              Working...
              X