Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Субективизма не го отричам.Освен това и аз не съм почитател на писането просто за спорта и с цел да се трупат постове.
    Но въпреки тия двете-не мога да отрека че в раздела дето най-много се вихреше професора,вече сме средата на февруари,а от Нова Година досега едва ли има 5-10поста...А новите мнения в сирийската тема на ден са два пъти повече отколкото всички останали нови мнения за съответния ден.Като броя мненията във всички останали раздели,че добавям към тях и мненията във останалите теми от "Модерна".
    А и професора малко или много се съпикясваше,понеже и нивото му беше друго.А и бая читави хора имаше,та не смееше много много да си разиграва коня.Това беше причината навремето да се появи и Зиези тук и Божо,но и без да са банвани не успяхме да се насладим на "творчеството" им.
    Сега бая от читавите хора ги няма и съответно-наследниците на професора стигат до неземни висоти...
    Справка-един дебат на Стан от миналата година в който в продължение на 3 страници нямаше пост без червено,а половината и нацяло изчезнаха...Чак му се чудя защо си загуби времето тогава въобще да отговаря,ама той си знае...
    Last edited by mechoka; 09-02-2016, 22:07.
    Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

    Comment


      Нещата са много прости - когато в една от "злободневните " теми ти се натрапи някой с арогантността , няма как да пропуснеш това му качество в привидно безопасните "исторически" теми . С толерирането на такива същества модераторите трайно обезлюдяват и останалите "културни" или "технически"теми ...

      Comment


        Мда,а ответния лагер-с мед да ги нахраниш,света вода ненапита...Политиката на модериране от последната година е такава,че напрактика има мораториум върху банването.Е при тая мека политика-един изгърмя на два пъти последните два месеца.Ама викаш той не е арогантен.И очите му едни такива добри...Щото той и в един друг раздел се изявява.Ама явно той не ти пречи и не "обезлюдява" нищо.
        Между другото като се замисля раздела за съвременна си съществува от самото създаване на форума,но почна да генерира напрежение от няколко години.В интерес на истината предишния път когато имаше по-сериозни дрязги беше с произхода.И проблемите се решиха с мораториума тогава.Дали не е добра идея да се сложи примерно един едногодишен мораториум върху "модерния" раздел!?
        Тия дето са като мене и им е еднакво кеф да четат за Теодосий,индианските войни и за Димитър Общи-ще останат...За сметка на това ще подвият опашка и ще се махнат оттук тия които са тук "по политическа линия",разните псевдорепортери имитатори на рупора на тоталитарната пропаганда Касад и въобще людете които са пуснали радиоточката с основна цел да набият в главата на врага правилното мирозрение...
        Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

        Comment


          mechoka написа Виж мнение
          ...и въобще людете които са пуснали радиоточката с основна цел да набият в главата на врага правилното мирозрение...
          И ти в момента какво точно правиш?
          Или твоята радиоточка излъчва само правилни предавания?
          Сънят е слаб заместител на кофеина!

          Comment


            mechoka ставаш досаден вече с тези твои монолози!Разбрахме мнението ти вече,стига си повтарял едно и също,не натрапвай на другите твоите си възгледи.Лично за мене мнението на човек дето не е написал нито един ред,повтарям и потретвам не е написал нито един ред в темата за Сирия,относно въпросната тема,изобщо не ме интересува!
            Last edited by iasen ianakiev; 10-02-2016, 09:28.

            Comment


              Кухулин написа Виж мнение
              Добре се дискутираше с професора, да. Наситени спорове, с много мисъл, по същество. Ама Къзъл Дели и Стан му забучиха нож в гърба, много подло
              Е ти пък - "нож". Много ни подценяваш! Поне сатър, ятаган, балтия да беше, а ти "нож". Добре че поне не си казал "чекийка".
              А иначе професорът се вихри в Бгнаука, на който му липсва - може да иде и да се наслади на вечните му шлагери.

              Comment


                Няма ли правило да си едитваш мнението ако след теб няма други. Поне на мен ми е дразнещо да гледам 5 мнения едно след друго на един и същи човек

                Comment


                  Зависи.
                  Аз предпочитам няколко мнения, защото иначе става дълго и нечетимо
                  Сънят е слаб заместител на кофеина!

                  Comment


                    ValBo написа Виж мнение
                    И ти в момента какво точно правиш?
                    Или твоята радиоточка излъчва само правилни предавания?
                    Ми то "предаването" е писано най-отгоре на страницата на форума.ВОЕННОИСТОРИЧЕСКИ.
                    Със сигурност събитията обсъждани в "Модерна" в момента далеч не са ИСТОРИЯ.Защото не е минал необходимия отрязък от време.Немалка част от тях даже не са и на "ВОЕННА" тематика.
                    Щото то "съвременна" е много относително.Мисля че по-скоро замисъла при създаването на този раздел е бил за събития от поне 1 поколение назад.Не че Виетнам или Корея могат да се обсъждат без да има фенщина,но поне демагогията и манипулациите от медиите могат да се отсеят за въпросните два конфликта.Все пак за Корея примерно има и ветерани и комисии са минавали и изследвали и историци са писали и т.н..
                    За тук кво има-честната дума на Стрелков и Асад,човек който брои жертвите от Великобритания и тумба блогъри...Ми той някой от тях може утре да пише че е видял над Сирия бивол да лети...

                    Отделно е и тъпо всичкото туй.За Доколумбова Южна и Централна Америка едва ли има 10поста в 1-2теми от 2003та насам.А това е история и археология които са доста интересни...За сметка на това каруцата с фекалиите редовно прави курсове и всеки ден изсипва по една нова купчинка-на "вечната" тематика-Россия матушка,турците мамка им,Америка-Рейгън-враг номер едно на тутраканска селищна система.И опонентите им от противоположния лагер да не ги забравям...
                    Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

                    Comment


                      Tроловете не са от вчера

                      Comment


                        Тия са хейтъри, щото добре са нахранили султана, а докато го хранят както се вижда и се забавляват.

                        Comment


                          А дали ще може да се създаде отделна тема за ТОУ видеота. Явно основно един участник в темата ги пуска, важна част са наистина от войната, но са толкова много, че размиват реалната обстановка. В една отделна тема всеки ще може да си ги следи.
                          Да не говорим, че "бунтовниците" ги задължават по силата на договорката за предоставяне на такива оръжия да ги публикуват, тоест ползват ги и за пропаганда, но всяко едно видео да се появява тук не знам дали е нормално

                          Comment


                            Ми то има такава тема - Войната в Сирия - видео клипове
                            Ама нали ...
                            Quae fuerant vitia, mores sunt.

                            Comment


                              Да бе съвсем я забравихме тази тема - Войната в Сирия - видео клипове!

                              Comment


                                Не бях влизал в темата за война със Сирия сигурно от седмици, а не съм писал там бог знае от кога. Преди малко с изненада установих, че нямам право да пиша. Ок, това е злободневна, силно политизирана тема, а аз не съм от най-примерните участници във форума. Няма проблем. Обаче видях нещо много странно, което веднага породи въпроса - на каква база се прави цедката? Защо примерно лицето "Х", което в 99,99% от постовете му (не само там, а въобще) не са нищо друго освен пропаганда на една велика сила, и което също не е пример за културно държане и е написало следния дълбоко информативен пост:

                                "Пропуснали са детските градини, с които, ясно е, е пълен Алепо. Наистина ли подобни безумни тъпотии трябва да се постват тук? То бива-бива малоумна пропаганда, но тази глупост надхвърля всичко досега."
                                справка - пост ¹ 14 361 от 20,17. 03.03.2016.

                                та, защо въпросното лице има право да пише такива неща, а аз не?

                                ПП. Очаквам смислено обяснение.

                                Comment

                                Working...
                                X