Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ръководство на Т-34

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ръководство на Т-34

    понеже видях, че е обсъждан в темата с легендите, и се сетих че ми попадна, и след като видях че го няма в търсачката - заповядайте:

    War, war never changes..

    #2
    За т-34

    Във Замундата има филм за Т-34 и ръководство за Т-34 на руси език.Фюлма има субдитри на Българси език,но нещо на мен не ми се отвориха.

    Comment


      #3
      T32 по улиците на Будапеща

      Здрасти!

      Ееее не е т34 ами само 32, но затова в добро състояние.

      Танкът беше поставен като част от изложбата на военните машини участвали в събитиятя в 1956 година.

      Както трябва да се съхранява, тока изключен, акумулаторите извадени...

      Дядката (който на времето е бил танкист) възмутен от изключителното грубо, брутално поведение на полицията се вмъква и го подкарва срещу фалангата на полицията.....но му се свършва горивото.....

      Дни наред специалисти и политици обсъждаха как е било това възможно.
      Занапред се е готвил с акумулатори....
      Някой организирал да пу дадат тези на танка.....

      Най на края се сетиха и него да попитат (след като го пуснаха от ареста), че как го е направил...

      Много просто, със сгъстения въздух могат да се подкарат двигателите на този танк- беше отговорат.

      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.



      Last edited by Skubi; 30-06-2009, 00:59. Причина: Забравих линкът

      Comment


        #4
        Разкажи ни нещо повече за този танк Т-32?
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #5
          Прав си!
          Т 34 беше...Аз си спомнях лошо....

          Comment


            #6
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment

            Working...
            X