Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Налегнала ме е педоберщина...

    Victory!
    Battle: Province 09 февруари 2013 г. 16:17:57 ч.
    Vehicle: PzKpfw 35 (t)
    Experience received: 1*167
    Credits received: 14*467 (compensation for damage caused by allies: 15)
    Battle Achievements: Top Gun, Patrol Duty
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      Това Мардер ²² е страшен звяр:
      Победа!
      Битка: Малиновка 09 февруари 2013 г. 19:06:24 ч.
      Танк: Marder II
      Опит: 901
      кредита: 12*261
      Постижения в битки: Войн, Най-добър стрелец 6 убити и 2 повредени

      Победа!
      Битка: Малиновка 09 февруари 2013 г. 19:18:22 ч.
      Танк: Marder II
      Опит: 1*360
      кредита: 17*472
      Постижения в битки: Войн, Най-добър стрелец 8 убити и 5 повредени

      Победа!
      Битка: Енск 09 февруари 2013 г. 19:55:15 ч.
      Танк: Marder II
      Опит: 904
      кредита: 11*377 (Компенсация за щети от съотборници: 480)
      Постижения в битки: Войн 6 убити 1 повреден
      Last edited by uzi71; 09-02-2013, 20:02.

      Comment


        uzi71 написа Виж мнение
        Това Мардер ²² е страшен звяр:
        СУ-76 (топ)
        ужасен звяр
        8-9 фраг - обикновена работа.
        Понякога 10-11.
        Главното условие - да не бъде сам на бойното поле.

        Моята любима цел - Мардер.
        Страх - само Матилда.
        П.С.
        Но Опит: 1*360 на Мардер ²² - отличен резултат
        http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

        Comment


          Победа!
          Битка: Летище 09 февруари 2013 г. 22:59:08 ч.
          Танк: M18 Hellcat
          Опит: 1*240
          кредита: 29*957
          Постижения в битки: Войн, Снайперист, Значка за майсторство:Танков ас
          10 Ударени, 6 убити, последния с последен фугасен снаряд. 27 попадения от 30 изтрела.

          Comment


            КВ-5 е сериозна машина.
            3500 демидж, 5 жертви, 7000 сребро отгоре за ивента:

            Victory!
            Battle: Serene Coast 10 февруари 2013 г. 01:11:43 ч.
            Vehicle: KV-5
            Experience received: 3*795 (x3 for the first victory each day)
            Credits received: 77*567
            Battle Achievements: Steel Wall
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              Аз не се хваля като вас с разните му демиджи а с начина си на воюване.
              Вчера реших да направя няколко игри с Т 18 - любимият ми ПТ - САУ второ ниво. Пуснаха ме на картата "Провинция" , като танковете бяха първо , второ ниво.
              След като видях началната позиция веднага си заех любимото место в блозост до нашата база и под носа на противниковият скат онзи дето по него минава пътя и прави мълък завой. Самато място е страхотно защото заставаш като на пусия и трепеш всичко наред което тръгва да се катери по пътя за нашето първоначално разполошение в близо до замъка. Та бързо заех позиция и започнаха да чакам да видя колко скалпа и глави ще отрежа в боя и да си призная не чаках дълго, защото първият се появи БТ 2 който реши преди да тръгне по баира за нашите да спре зад къщите е да стреля по нашите. Хванах го бързо и с един красив изстрел на който се любувах докато лети, а последствие видях как 75 мм снаряд взриви от раз руската Бутушка. От там един медиум който несе поучи от съдбата на ближният си тръгна с голяма скорост по пътя взе завоя, а аз го предупредих с изстрел да не бяга , че ще умре уморен та въпросният беглец на вторият изстрел крякна и се разпадна. В точно този момент виждам едно Т 1Е 6 застанало противоположно на мен и чака някой друг глупак от нашите да му се подложат, но непозна, защото моето Т 18 беше още гладно. Пуснах на този образ един снаряд, но неулучих, пуснах втори отново гаден мис, трети ... и о боже разлетяха се виртуални ламарини - танка изчезна от списъка на действащите противници.
              Взех отново да чака, и виждам че изглежда ме надушиха и двама решиха да се разправят с мен, а това бяха БТ 2 и едно Т 18. След кратка престрелка и двамата дадоха фира. В този момент виждам че един лехчтрактор застава до първата ми жертва, а аз вече бях пресктрелял местото и му пуснах един снаряд и взе че крякна бързо. Поглаждам си личния резултата и що да видя до тук 6 глави взети, но и при протинкика има още един гад който ме води с 1 глава. Направих консултация с нашия кланов водач по ТИИм Спика относоно медалите войн и разбрах, че който прибере другия и оживее той ще вземе медала и всички лаври. Викам си този няма да живее и тръгнах нагоре. Там влязох в бойс една шкода Н 35 която я думнах с три снаряда. От там продълших на прад къмместото където може да се крие и се оказах прав. Този като ме видя взе да бяга. При бягството си уби един от нашите, а аз направих един неуспешен изстрел по него. От там гада взе да се спуска по хълма и аз след него като се молех да не скъсам верига че ще стана лесна мишена. Докато си мислех това другата Т 18 се скри. за д една къща. Взех решение да го търся между къщите и наистина се оказах прав. Започнах ме една обиколка около една къща, като по време на обиколката му праснах един снаряд и го оставих на 40 точки живот, а понеже нещата взеха да се закучват реших да го подгоня а след това внезапно да сменя посоката и да се срешнем челно. Речено сторено. В един момент наистина се сблъскахме и викам си преключих но за мой лош късмет моят снаряд му взе само 10 точки. В този момент той стрела и видях че ме окастри здраво.Отново го повторих отново 10 точки и дори вече взех да псувам . Дори почнах да викама по бързо да презарежда но нестана защото гада и умищожи ПТ - САУ Т 18 . За жалост аз я завърших със 6 глави а той с 8 от които 8 мата бе моя и прибра война.

              Comment


                HEAVY METAL копилиеее!!
                само вижте за какви машини става дума..

                Last edited by StrEagle; 11-02-2013, 14:05.
                War, war never changes..

                Comment


                  StrEagle това да не е тая битка дето бяхме заедно на Драконовия хребет ?
                  Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                  Comment


                    War, war never changes..

                    Comment


                      Игра в която бях на дъното на таблицата(повечето бяха 5 тиър), а направих 8 фрага! Първият ми медал Халонен. Яд ме е че не можах да убия последния Щуг...
                      Загуба
                      Битка: Малиновка 11 февруари 2013 г. 22:09:50 ч.
                      Танк: Marder II
                      Опит: 729
                      кредита: 11*226
                      Постижения в битки: Медал Халонен, Войн

                      Comment


                        Defeat
                        Battle: Port Monday, February 11, 2013 11:38:28 PM
                        Vehicle: M6
                        Experience received: 1,106
                        Credits received: 39,171
                        Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Top Gun, Defender


                        4.3k dmg

                        На моя фланг бяха 5 от 7-те Т6 танкове от техния отбор, в това число 2 КВ-1С-а и М6, докато нашите "умници" имаха и числено и качествено превъзходство на другия фланг и въпреки това бяха отнесени за 2.5 минути. Артилерията някак успя да ресетне така, че да стигна на време, но в базата заварих КВ-1, БДР и Джъмбо, всичките на поне 90% живот, срещу моите скромни 15% - изядоха и тримата по един удар преди да ме свалят, но пак успяха да капнат по-бързо от самотния танк в тяхната база.
                        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                        Comment


                          Brothers in Arms, Crucial Contribution - първия ми! xD




                          Мега яката машинка..

                          Last edited by StrEagle; 12-02-2013, 22:32.
                          War, war never changes..

                          Comment


                            Рядко имам хубави битки с това чудо...
                            Победа!
                            Битка: Уестфилд 13 февруари 2013 г. 21:14:55 ч.
                            Танк: T28 Prototype
                            Опит: 2*824 (x2 за първата победа за деня)
                            кредита: 37*676
                            Постижения в битки: Медал Паскучи, Стоманена стена, Снайперист, Спартанец
                            http://mwreplays.com/replay/B4K1LMTLTQVZ/
                            У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                            Очередь возмущалась, но не расходилась.

                            Comment


                              Click image for larger version

Name:	shot_117.jpg
Views:	1
Size:	640.7 КБ
ID:	531698Click image for larger version

Name:	shot_118.jpg
Views:	1
Size:	619.0 КБ
ID:	531699Click image for larger version

Name:	shot_119.jpg
Views:	1
Size:	567.9 КБ
ID:	531700

                              Много хубава битка, налрая бах доволен акто слон. Моето другарче умря рано и дори не видах как защото беше зад мене. Но хубаво че имаше един ягодов тигър там да ми вдъхва респект, иначе щяхда им налетя на врази в "рамбо стайл" и щяха д аме прекончат, пък и си бъбрехем по скайпа, и аз както си обяснявах особенностит ена машина т аи се криех майсторки и то с енатрупа много щета...почт ме доядя че ен си бях пуснал премиум, щеше д ами е втортоо най-добро постижение откъм кинти откъм експи нещо не се разщедри много....номного хубава битка, финансира Центуриона за поне 10 сражения...напоследък нещо съм задобрял с Т34

                              Comment


                                8 убити и 5 повредени - накратко МАТИЛДА!!!!!
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X