Съобщение

Collapse
No announcement yet.

битката за средната земя

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    битката за средната земя

    Преди известно време излезе тази велика игра в света на Толкиен изненадан съм че не е била дискутирана тук.Аз лично съм очарован от графиката и геимплеия като пусна тая роханска коница по крилата и в центъпа гондорски стрелци и пехота направо кръвта ми завира и героите са идеално направени макарче немога да не отбележа Гандалф които ми се струва малко по -силен като цяло...
    bulgaria on three seas

    #2
    A-a-a i na men tazi igra mi haresa mnogo, makar che moite liubimci sa Isengard. Grafikata e neweroqtna. Ne mi dopada samo postoqnno zasilwahtata se mosht i sila na geroite. Bi trqbwalo da naprawqt neshto taka che kato gi ubiqt tezi geroi pone levelyt im da pada s edno niwo ili neshto takowa. No taka ili inahce igrata e prosto revolucionna i mnogo mi dоpaда. Нещата са точно както на филма (не знам дали това е предимство). Знам че е направена по engine-a na Command&Conquer generals, само тези катапулти и балисти... Много са силни, но играта е просто върха, при това е подчертано -стратегическа (което отново не знам дали е предимство).

    Воланд: пишете на кирилица!
    Last edited by messire Woland; 15-02-2005, 12:45.

    Comment


      #3
      Не ми направи особено добро впечатление.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        Със сигурност си има минуси, но е най-доброто създавано по Толкин до момента.
        А играта е силно - тактически ориентирана. Горе съм сгрешил...

        Comment


          #5
          Най-добрия "тактически" (че кой не е? ) RTS в момента е Dawn of War. C&C Generals ми беше доста забавен, най-вече защото можех да си добавям доста мои единици, обаче формулата му работеше само за него. BfME цъках 2-3 часа и въобще не успя да ме грабне, нито графиката беше нещо особено (виж Dawn of War пак) нито "усещах" какво става (пак виж Dawn of War, където всеки юнит просто като го погледнеш ти е ясно за какво е )
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            Не съм я подкарвал, но по това, което видях като картинки от нея, е по-грозна от повечето игри от своя клас. И със сигурност доста по-грозна от "Lord of the Rings: War of the Ring". Който я харесва, нека напише защо или нещо по въпроса какво предствалява и т.н.
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment

            Working...
            X